Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Najgłośniejszą ze zmian, które niesie ze sobą przyjęta głosami 410 posłów, nowela jest zwolnienie wygranych na automatach z podatku PIT. To o tyle interesujące, że aktualnie w Polsce, poza kasynami, nie ma legalnych automatów. Monopol na ich prowadzenie otrzymał bowiem Totalizator Sportowy, który jednak nadal nie potrafi określić kiedy otworzy salony. Sejm z podatki dochodowego zwolnił także wygrane w kartach i kościach.
 
 
:crazy:
Paweł Piskorski lubi to!
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

Grał ktoś w Punch Club? Jest promo na Steamie i chyba sobie kupię razem z Hotline Miami :D 

Do pewnego momentu mocno wciąga, później mocno wkurwia monotonnością. W sensie pojawiają się nowe rzeczy, ale masz wrażenie, że mechaniki ciągle te same i w którymś momencie robisz meh. Ale jak tanioszka to imo warto.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Vami napisał:

Romanczuk nie załapał się do szerokiej kadry na MŚ

Runje nie jest nominowany wśród najlepszych obrońców ligi

 

Jak długo jeszcze będziecie, chuje, ignorować przyszłego Mistrza Polski?

 

Może im się zapomina, że to jeszcze Polska jest :kekeke:

 

35 minut temu, Vami napisał:

Jesteś na weekend w Warszawie? Wpadaj do Hoppiness! Mega impreza będzie. Urodziny knajpy, premiera naszego TRIPLE HAZY IPA 9,5%, a do tego na miejscu masz zajebiste burgery i inne ciekawostki.

 

Będziesz w tym roku u nas na Beer Festiwal?

 

13 minut temu, lad napisał:

Grał ktoś w Punch Club? Jest promo na Steamie i chyba sobie kupię razem z Hotline Miami :D 

 

Nie warto.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Vami napisał:

Jesteś na weekend w Warszawie? Wpadaj do Hoppiness! Mega impreza będzie. Urodziny knajpy, premiera naszego TRIPLE HAZY IPA 9,5%, a do tego na miejscu masz zajebiste burgery i inne ciekawostki.

Jak zawsze nie po drodze, w sobotę jadę do Szczecina z rana i planuję wracać popołudniu. 14h za kółkiem, fuck yeah!

Odnośnik do komentarza

Dobrze było, ta akcja z 3:18 faktycznie klasa :)

 

To ja też wrzucę swój meczyk sprzed 2 tygodni, 3 bramki i 2 asysty wcisnąłem. Akurat moją najładniejszą bramkę strasznie ucięli, a szkoda, bo dobre odejście tam zrobiłem i strzał też ładny :( Ale za to w ostatniej akcji powalczyłem jak koleś blokował piłkę na rożny i dograłem do kumpla w polu karnym i w ostatnich sekundach wyrównał na 8-8 (po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0-6 ?).

 

Ja oczywiście w niebieskiej koszulce pod znacznikiem.

 

 

1 minutę temu, jmk napisał:

Reap na długo będziesz w Szczecinie? I po co?;)

Na komunię przyjeżdżam. Wyjazd 5 rano, żeby na 12 być w kościele, jakiś poczęstunek i maks 16-17 zbieram się do domu, żeby przed północą dojechać :/ 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...