Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, krzysfiol napisał:

Dziś uznałem, że nie ma co ludzi trzymać w kościele i mam kazanie na 3 minuty ;) oczywiście słyszałem juz głosy oburzenia najwierniejszych, że za krótko ;)

Kiedys u moich rodzicow na wiosce na Wielka Sobote mlody wikary cwaniak staje do kazania i zaczyna mniej wiecej tak:

- Ksiadz proboszcz mi kazal, zeby kazanie bylo krotkie, maksymalnie piec minut... (zawiesza na chwile glos)... takze juz sie pewnie zorientowaliscie, ze samym tym wstepem stracilem ze 30 sekund...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

BTW, dzisiaj najbardziej rakowy dzień w internecie, będzie wysyp wchujśmiesznych żartów i wkręt :roll: 

 

Robię konkurs na najbardziej chujowy żart prima aprilisowy znaleziony w internecie, zachęcam do brania udziału!

Zglaszam sie*:

 

 

* O ile ten konkurs to nie zart. :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Tak, Leeds odpalone, złożone oferty dla trenerów, bo mamy niski poziom treningowy, dokładne przejrzenie składu, bo chyba potrzebne będzie wzmocnienie w obronie i czekamy na kolejne sparingi.

O, pewnie już to wszyscy widzieli, ale niezła opcja z przeniesieniem MŚ 2022 z Kataru do Australii :D 

Odnośnik do komentarza

5 sparingów, 5 zwycięstw, 15 strzelonych bramek i tylko 1 stracona :-k Czas na pierwszy mecz ligowy z Boltonem.

 

13 minut temu, kolek23 napisał:

Moja gwiazda, zbawiciel, bożyszcze St. Andrews. Panowie i panie - Pedro Marques!

 

  Ukryj zawartość

aATwEtA.png

 

10 spotkań, 9 bramek, 4 asysty. Mam 20 punktów :) 5 miejsce w tabeli.

o tak, w moim Sportingu nakurwiał bramki jak zły :)

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...