Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Lucas07 napisał:

Loyola w NCAA + dokończenie sezonu w FM (ale pewnie wyżej niz 3 miejsce nie podskoczymy) plan na wieczór ;) 

Co do kącika taktyki to ja gram cos takiego 

 

http://prntscr.com/iz2t8f

 

Jakies uwagi @lad?

Standardowo jak u prawie wszystkich :D Brak jakiegoś runnera ze środka pomocy*. No i skoro chcesz żeby boczni napastnicy schodzili w pole karne, to czemu masz napastnika z funkcją ataku? Trochę bez sensu.

 

*widzieliście kiedyś jakąkolwiek taktykę, która nie miałaby zawodnika, który wbiegałby z głębi pola (nie licząc np 4-2-3-1 bo tam łącznikiem jest AMC)? Nie mam pojęcia czemu tak często tego brakuje w taktykach tworzonych przez graczy. Przecież to absolutna podstawa futbolu.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Standardowo jak u prawie wszystkich :D Brak jakiegoś runnera ze środka pomocy*. No i skoro chcesz żeby boczni napastnicy schodzili w pole karne, to czemu masz napastnika z funkcją ataku? Trochę bez sensu.

 

*widzieliście kiedyś jakąkolwiek taktykę, która nie miałaby zawodnika, który wbiegałby z głębi pola? Nie mam pojęcia czemu tak często tego brakuje w taktykach tworzonych przez graczy. Przecież to absolutna podstawa futbolu.

Póki działa to nie kombinowałem, żeby nie psuć :D. W sumie dałem mu taką rolę i generalnie nieźle współpracują, traktuje to jako 4-3-3, a w środku pomocy ustawiałem pod graczy bardziej role :-k 

Odnośnik do komentarza

No i sezon się skończył. Znów trzecie miejsce, ale tym razem daje to prawo gry w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, a nawet jak sobie nie poradzimy to będzie Liga Europy :). Mistrzem Porto, które miało kapitalny sezon i dołożyło do tego 1/2 LE. Sporting CP jako mistrzowie się kurwa skompromitowali i wylądowali na ósmej pozycji. Co ciekawe moje rezerwy zajęły trzecie miejsce w drugiej lidze, a grali tam gówniarze :D. W trakcie drugiej połowy doklikam pewnie do startu okienka transferowego i podrzucę prawdopodobnie najmłodszą kadrę jaką będę grał na tak wysokim poziomie :-k 

Odnośnik do komentarza

O, Mannion! To ponoć talent niemały, pokażesz jak wygląda? Szacunek za Tuanzebe <3

 

Ja idę spać, bo nie przebije jednak tego co przed chwilą się wydarzyło :wub:

 

Przed meczem z Atletico, na ich stadionie, traciliśmy do nich punkt. W pierwszym meczu Vietto był wypożyczony jeszcze i nie mógł zagrać, a był w nieziemskiej formie. W styczniu do nas dołączył na stałe, więc mógł zagrać. Spodziewałem się trudnego spotkania, a stało się coś cudownego:

 

qLYNHI9.jpg

 

Cześć, dziękuje, do widzenia, kocham takie historie :D Vietto po każdym trafieniu cieszył się jak dziecko :D

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...