Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ale będę miał problem moim Birmingham w Premier League :/ Uciekł mi Wilson.. proponowałem mu 2,7mln€ rocznie, wziął o milion mniej od Bournemouth.. ten sam klub nie dał mi ponownie wypożyczyć Cook'a, Gardner jest już stary i nie wyrobi fizycznie. W ten sposób zostałem z jednym sensownym napastnikiem i praktycznie bez środka pomocy. Nie pomaga to, że mogę tylko 2 graczy mieć wypożyczonych, gdy w Championship miałem 7 :/

 

Wyjdzie na to, że zamiast wzmocnić klub po awansie to go osłabię mimo 30mln€ na transfery :/

 

Chciałem grać 4-4-2 z dwoma defensywnymi pomocnikami, rzucać piłkę na skrzydło i kontrować z dwoma szybkimi napastnikami, a tak jestem bez def poma i bez napastnika szybkiego.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

Chciałem grać 4-4-2 z dwoma defensywnymi pomocnikami, rzucać piłkę na skrzydło i kontrować z dwoma szybkimi napastnikami, a tak jestem bez def poma i bez napastnika szybkiego.

 

W sumie gram coś podobnego. Parejo/Maksimovic na RPM, Kondogbia/Coquelin na DM po bokach Soler/Cancelo i Quintana/Pereira jako IW i z przodu Cutrone/Mina/Zaza jako AF i Vietto jako F9. Posiadania piłki średnio po 40%, ale bramki lecą jak szalone.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, ajerkoniak said:

 

W sumie gram coś podobnego. Parejo/Maksimovic na RPM, Kondogbia/Coquelin na DM po bokach Soler/Cancelo i Quintana/Pereira jako IW i z przodu Cutrone/Mina/Zaza jako AF i Vietto jako F9. Posiadania piłki średnio po 40%, ale bramki lecą jak szalone.

 

Wrzuć ustawienie :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ajerkoniak napisał:

Nie, bardzo dobrze mi się patrzy. Na forumku też mam biało skórkę. White power

Kruci, ja to mam chyba światłowstręt, wszędzie gdzie mogę to ciemne skórki. No ale ja jak byłem mały, to byłem Murzynem i mieszkałem na bezludnej wyspie :-k 

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

 

Nom, coś takiego będę próbował grać. Tylko raczej mniej ofensywnie nastawionych zawodników ;) Każdy punkt będzie sukcesem :D 

 

Ja gram skrajnie, albo tracę punkty to wtedy mam wjebano niesamowite (jak 2:5 ze Spurs w LM) albo czasem wygrywam 4:3 (jak z Barcelono) albo mam parę czystych kont z rzędu. Podoba mi się, bo nie idą na półśrodki :D zresztą, na razie nie rozumiem zarządu VCF (więc zajebiście dobrze odwzorowali :roll:) i pierwszym sezonie dali hajs na Kondogbie, w drugim na Vietto, a ogólnie to co miesiąc tracę po 20-30 baniek.

I tak bardzo żałuje, że PSG nie chciało oddać Guedesa, a Milan nie odda Cutrone. Guedes mi pół ligi orał sam, a teraz oczywiście grzeje dupę w PSG. Jak Cutrone wróci to na bank będzie to samo :v

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie tak jest. Ale na razie póki działa i zapewnia punkty na LM to pierdole, nic nie ruszam. Zamierzam ogólnie zbudować taki zespół (jak mi starczy sił) jaki był w FM 08. Wtedy była moja ukochana Valencia i grałem tylko 4-2-3-1. Baraja z Albedą rozbijali w środku, a z przodu motali Joaquin - Mata - Silva/Vicente, a po 40-50 bramek ładował Villa. Jak ja kochałem ten skład...

Odnośnik do komentarza

A w ogóle z tym kupowaniem przez zarząd to mam wrażenie, że zauważyłem jedna rzecz (nie wiem czy prawda). Wydaje mi się, że jak się ma budżetu, a jest hajs na koncie to najlepiej prosić o kupienie zawodnika przez zarząd kiedy ten złapie ultra formę. Jak mi Vietto w 6 meczach strzelił 8 bramek i dorzucił z 5 asyst to z ciekawości zapytałem i po dwóch dniach miałem sfinalizowany transfer. Z Kondogbią było podobnie, miał z 5 meczy ze średnią grubo ponad 7 :-k

Odnośnik do komentarza

Nie, nie mam problemu z międzynarodówką, ale niech osią będą południowcy. Hiszpanie, Portugalia, może paru z Ameryki płd. W tamtej Valencii kochałem Morettiego i Miguela na bokach obrony, swoje robił też Fernandes jako zmiennik w środku. Parę lat poczekam, ale co nieco mi ponoć w młodzieży dorasta. Liczę na sprzedaż Zazy niedługo bo PSG krąży i że rzucą z pisiont baniek to będę miał tak na 10 młodzieżowców ;)

 

Naturalnie dorasta mi (jak to w Valencii) kolejny lewy bek:

 

DD1qZaU.jpg

 

Dużo sobie obiecuje po tym GK:

 

ztFGl6K.jpg

 

Ten chłopaczek ma dobre staty i kto wie:

 

rWOTB3R.jpg

 

No i ostatecznie mam takie coś, może wyrośnie ładnie:

 

e32Wj6s.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...