Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, co do piosenki, to wybór ciężki. Nie jest to chyba piosenka, którą najczęściej słuchałem, ale kojarzy mi się z tym, że zawsze od niej zaczynał się radiowy program (chyba w niedzielę i chyba na radiowej trójce :-k ), którego słuchaniem zaraził mnie tata i potem nagrywałem na kasety na Kasprzaku różne numery rockowe tam grane i tak zaczęła się moja miłość do rocka :)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie niewielu z was wie ale Białystok jest jedynym miastem w Polsce gdzie obowiązuje zakaz zamykania pojazdów na parkingach w obrębie centrum miasta. Jest tak z powodu niedźwiedzi polarnych którym zdarza się atakować ludzi, dzięki temu, że w pobliżu jest zawsze otwarty jakiś samochód bez przeszkód możemy się w nim schować i przeczekać atak niedźwiedzia.

 

było? ;)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Misiek napisał:

Kurde, co do piosenki, to wybór ciężki. Nie jest to chyba piosenka, którą najczęściej słuchałem, ale kojarzy mi się z tym, że zawsze od niej zaczynał się radiowy program (chyba w niedzielę i chyba na radiowej trójce :-k ), którego słuchaniem zaraził mnie tata i potem nagrywałem na kasety na Kasprzaku różne numery rockowe tam grane i tak zaczęła się moja miłość do rocka :)

 

Jump to tylko od Kriss Kross [']

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ja zaczynałem od smerfnych hitów :D. Potem chyba na Vivie zobaczyłem program, który bodajże się nazywał "World Cup" a na nim ten utwór.

 

 

Dopiero kilka lat później znajomy przyciągnął mnie do muzyki rockowej tym kawałkiem, który w sumie już za czasów oglądania "CKY" mi się mega podobał.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o sam rozwój gustu muzycznego, to u mnie mocno zróżnicowanie :-k Od najmłodszych lat, pewnie tak już 6-7 jak miałem, to stałem się fanem Elektrycznych Gitar. Nie pamiętam od czego to się zaczęło, ale w pewnym momencie miałem chyba jakieś 5 ich kaset, co jest sporą liczbą jak na 8-9 latka ;) Dodatkowo w tamtym okresie dostałem od cioci na urodziny zaproszenie na koncert akustyczny Kuby Sienkiewicza w nieistniejącej już restauracji Jerozolima. Na tym koncercie stremowany podszedłem nawet do Kuby i zdobyłem autograf, z czym wiąże się mała anegdota - mój przyjaciel z podbazy też ich uwielbiał i poprosił, żebym zgarnął też autograf dla niego. Poprosiłem Kubę o autograf dla mnie i Piotrka, a ten napisał na jednym świstku "Dla Maćka i Piotrka" :D Oczywiście nie miałem śmiałości prosić o poprawkę. Pewnie gdzieś bym na upartego odnalazł jeszcze ten autograf :-k Jak wyjeżdżaliśmy z rodzicami, to po drodze spotkaliśmy jeszcze maszerującego Kubę z gitarą i zaproponowaliśmy podwózkę, ale powiedział, że ma niedaleko ;) 

 

W międzyczasie tata dostał od kolegi ze stadionu dwie płyty The Greatest Hits zespołu Queen i do tej pory znam i uwielbiam wszystkie piosenki z nich - Flash, Bicycle, Kind of Magic itd. 

 

Za to mama z czasów studenckich zakochana była w Starym Dobrym Małżeństwie i dość często słuchaliśmy ich kasety. Duży sentyment mam do tego zespołu i czasem powracam do tych kawałków. 

 

Gdzieś w międzyczasie przewijał się też Kult, którego dwie płyty katowaliśmy, gdy byliśmy w odwiedziny u taty w Izreaelu, bo wyjechał tam na rok na misję. Mame zawsze krzyczała na tateła, że ma to przełączyć przy piosence "Kurwy wędrowniczki" ;) 

 

Dobra też akcja była, gdy kolega pożyczył mi płytę Eminema "Marshall Mathers" i powiedział, żebym nie słuchał za głośno przy rodzicach :kekeke: 

 

Pod koniec podbazy brat przyniósł do domu kilka płyt, które do tej pory uważam za kultowe - Korn "Follow the Leader", Rage Against The Machine "The Battle of Los Angeles", System of a Down "Toxicity" i Metallica "Black Album". One najbardziej ukształtowały mój gust muzyczny na następne ok. 10 lat.

Odnośnik do komentarza

Tak myślałem o tej najważniejszej piosence i mam zabitego ćwieka :-k Z jednej strony z dzieciństwa najbardziej zapamiętałem Europe - Final Countdown i Red Box - For America, ale w żaden sposób mnie one nie "natchnęły" do słuchania tego typu muzyki. Pierwszą kasetę jaką kupiłem za kieszonkowe to był Technotronic, bo uwielbiałem "Pump up the Jam". I nie wiem czy to nie wtedy mi zaświtało, że najbardziej lubię jak "mówią" w rytm muzyki. Potem długo katowałem Vanilla Ice (xD), aż w końcu kiedyś zobaczyłem w MTV Naughty by Nature "OPP" oraz "Ghetto bastard/Everything gonna be alright" i wyskoczyłem z kapci z wrażenia :) Więc chyba te dwie piosenki NbN :-k

Odnośnik do komentarza

- Chcialbym odebrac dyplom. W jakich godzinach moge po niego sie zjawic?

- Prosze podac godzine o ktorej chce Pan przyjsc.

- Moge sie dostosowac.

- Prosze podac godzine.

- W takim razie 16.00.

- Moze pan przyjsc miedzy 7.30 a 15.30.

 

moja uczelnia to jednak stan umyslu...

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

Reaper, ustaw sobie odświeżanie w myszce na 1000hz, poczytałbym też o LOD, ale z tego co wiem to najczęściej domyślne ustawienia są najbardziej optymalne. Co do DPI to ja bym zjechał gwałtownie i uczył się po prostu nowego sensa, zamiast schodzić stopniowo. Pamięć mięśniową wyrób raz, a dobrze. ;) Ja sam to przerabiałem, zaczynałem od jakichś 2500 edpi, potem zleciałem do 1500edpi(dało mi to najwięcej), na którym już wbiłem globala, teraz mam 1000edpi, co już jest wartością "prosową" i gra mi się bardzo dobrze. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...