Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reaper napisał:

Dziękuję wszystkim za życzenia :) Ale najlepszym prezentem jest to, że gównoburza wokół Mahdiego się w końcu odpaliła, przecież napisałem tego posta chyba ze dwa tygodnie temu :iksde:  

 

Fajerwerki na urodziny :keke:

No z mojej strony także 100 lat

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Meler napisał:

Dziękujęmy pane reaperze, i sto lat trolowania oszołomów ;)

Najlepsze jest, że on myśli, że jest zajebisty a zupełnie nie zauważa, że ludzie wokół niego się gromadzą, bo mogą dostać jakiegoś gratisa :keke: W postaci FM, wycieczki do anglii czy coś :kekeke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, BartuS napisał:

Ja w FM-ie po pieciosezonowej karierze w Legii zaczalem nowa w Salford, cisne drugi sezon i szanse na awans do League Two dosyc mocne, po 29 meczach piec punktow straty do lidera i poki co drugie miejsce, ale to jeszcze moze sie uda nadrobic :-k 

 

Ale że w 18? :o

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, BartuS napisał:

Ja w FM-ie po pieciosezonowej karierze w Legii zaczalem nowa w Salford, cisne drugi sezon i szanse na awans do League Two dosyc mocne, po 29 meczach piec punktow straty do lidera i poki co drugie miejsce, ale to jeszcze moze sie uda nadrobic :-k 

I jak z tym trybem 3D, nie masz wrażenia, że działa gorzej niż choćby w 17? Jak poukładałeś Legię, bo ja właśnie odpuszczam, bo się zmęczyłem ;) 

Odnośnik do komentarza

przeciez juz prawie dwa miesiace minely ;)

 

no z Legia w pierwszym sezonie mialem przeogromny problem, udalo mi sie doczolgac do fazy grupowej LM, ale bylo meczenie buly jak w prawdziwym swiecie :keke: udalo sie jednak jakos zrobic mistrzostwo, a pozniej juz bylo hajsiwo za LM to kupowalem duzo mlodych zdolnych juz pod moja taktyke 4-2(CDM)-3(AMLCR)-1 i pozniej juz wielkich problemow nie bylo, w lidze deklasacja, a w LM doszedlem do polfinalu dwa razy i mi sie znudzilo :D no czasami jest kulawy ten tryb, jak patrzylem na zawodnika ktory biegnie na pusta bramke i wypierdala pilke za trybuny to smiechlem zdrowo

Odnośnik do komentarza

no to podobnie jak u mnie :D ja pechowo nie awansowałem do grupy LM, a w LE trochę męczenie buły. Ligę polską pewnie bym wygrał, bo obecnie jestem na drugim miejscu i forma zwyżkowa, ale już mnie to wkurwia. Z taksą eksperymentowałem praktycznie identycznie, ale wkurwia mnie ten brak skuteczności, więc przeniosłem AMC na SC i kombinowałem z taktyką na Target Mana. scouting całkiem spoko działa w tej wersji i też dużo już fajnych prospektów mi się pokazywało, ale zrobiłem 3 zakupy i mam obecnie budżet 0, więc ni chuj nikogo nie mam jak kupić :sad: 

Odnośnik do komentarza

Aż mnie korci żeby Mahdiemu odpisać klasykiem:

 

Spoiler

Coś ty o mnie kurwa napisał,ty mała biedna kurwo? Wiedz śmieciu, że skończyłem studia oficerskie z najwyższymi ocenami i od razu po nich przyjęli mnie do GROMu, brałem udział w misjach w Kosowie, Nikaragui, Portoryko, Iraku, Afganistanie i Pakistanie i mam ponad 300 zabitych terrorystów na koncie. Jestem doskonale przeszkolony w walce partyzanckiej i jako snajper - dostałem odznaczenie dla najlepszego strzelca wyborowego Wojska Polskiego. Jestes dla mnie po prostu kolejnym celem, któremu mogę niespodziewanie rozjebać łeb z 800 metrów. Zmiote cie smieciu z powierzchni ziemii z precyzja dotad nieznana na tej planecie, slyszysz chujku? Myslisz psie, ze mozesz sobie pisac w internecie co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Blad skurwysynu, gdy to czytasz moi kumple z Agencji Bezpieczenstwa Wewnetrzego we wspolpracy z CIA namierzaja twoj adres IP, wiec szykuj swoja dupe na jesien sreniowiecza. Jestes juz kurewsko martwy, szczeniaku. Moge w tej chwili byc gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cie rozjebac na jeden z siedmiuset sposobow a i to tylko golymi rekoma. Poza doskonałym przeszkoleniu we wschodnich sztukach walki (znam kung-fu, karate - czarny pas, krav maga i zloty medal w jiu-jitsu) znam sie rewelacyjnie na broni, a tej mam caly arsenal i uwierz mi, uzyje jej tyle, aby z twojego marnego zycia nie zostal nawet najdrobniejszy atom . Gdybys wiedzial gowniarzu co sciagasz na siebie swoim "madralinskim" hejtem pewnie zesralbys sie cztery razy w gacie i pisal gdzie sie da, ze zalujesz chocby samego pomyslenia o tym. Ale nie mogles tego wiedziec i teraz suko zaplacisz za to najwyzsza cene. Jestes pierdolonym trupem.

 

Odnośnik do komentarza

u mnie wygladalo to tak:

                   cofniety napastnik

schodzacy nap - of pom - skrzydlowy

 

    segundo volante - defpom

 

i dzialalo, na poczatku gralem Moulin - Jodła, pozniej juz byly transfery to i gra inaczej. Kuchy wchodzil glownie na koncowki i mecze z parowkami w lidze (duzo rotacji robilem, nigdy nikt nie narzekal) i cos tam bramek nastukal, pozniej go sprzedalem do Jagielloni za 4mln€ bodajze :D 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...