Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dzisiaj mam moc do pracy :-k W ostatnich dniach to nie miałem sił się zabrać za najprostsze rzeczy i robiłem takie niezbędne minimum, a dzisiaj od rana zamykam jakieś zaległe projekty i odpalam nowe, jest siła! 

2 minuty temu, Gacek napisał:

Na tt widziałem gościa z weszło, który wspominał, że udzielał się tutaj, wie ktoś o jaki nick chodzi?

A jak się gość na weszlo nazywa?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

cHlg7-AwSQ6E_BwiGiZvVQ.png

 

To Anglia pewnie odpadłaby w grupie ;)

22 minuty temu, me_who napisał:

Ale faktycznie, jak się patrzy na koszyki, to Polska w pierwszym wygląda jak "znajdź niepasujący element" :-k Myślę, że jesteśmy we wszystkich grupach marzeń koszyków 2-4.

No nie wiem, myślę że takie marzenie to Rosja niby gospodarze, ale grają fatalnie, a u nas to zawsze jest ten Lewandowski i niezłe Euro.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gacek napisał:

A nie wiem, na profilu tt ma wskazane, że kiedyś był na weszło, a dziś redakcja sportowa TVP.  Marcin Borzęcki: https://twitter.com/m_borzecki/status/930485164249157632

 

Gość od mocnego inspirowania się artykułami z zagranicznych serwisów, tłumaczenia ich na polski i podpisywania swoim nazwiskiem :)

Odnośnik do komentarza

lol, dzisiaj mama miała kolejną rozprawę, rozpoczęła się z 1,5 godzinnym opóźnieniem i jeszcze kolejną osobę sędzia musi zaprosić, więc kolejna rozprawa, świetnie :lol: no ale widocznie sąd miał podstawy i wszystko zgodne z literą prawa, a ja się nie znam, a przecież sprawa jest poważna :roll:

  • Lubię! 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurde niby taka pierdoła, ale trochę się stresuję dzisiejszym rosyjskim :keke:. Bo pierwszy raz idę, nie na mój wydział (na moim nie ma specjalistycznego na magisterkę), a przez drugą turę naboru i fakt, że musieli w szkole językowej znaleźć mi język na innym wydziale to dopiero w połowie listopada będę na pierwszych zajęciach :roll:. Jeszcze pisałem prowadzącej maila z wyjaśnieniem dlaczego tak późno dołączę do grupy to nawet nie odpisała. Niby nic strasznego, ale samo tłumaczenie się czemu tak późno + język specjalistyczny dostosowany pod wydział historii trochę mnie stresuje.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, beeres napisał:

 

Gość od mocnego inspirowania się artykułami z zagranicznych serwisów, tłumaczenia ich na polski i podpisywania swoim nazwiskiem :)

Że niby są jeszcze w Polsce dziennikarze, którzy tak nie robią? Przecież większość artykułów, i to nie tylko w sportowej prasie, to teraz tłumaczenia z BBC/Guardiana itd.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...