Skocz do zawartości

Fudi & Messinho Revolution Update


Fudi

Rekomendowane odpowiedzi

Lista zmian w updacie:

 

Polska:

 

* wszelkie zmiany w sztabach szkoleniowych wszystkich klubów z 1 i 2 ligi polskiej, aktualne na dzień 01.09.2007

* wszelkie zmiany transferowe wśród piłkarzy 1 i 2 ligi polskiej, aktualne na dzień 01.09.2007

* realne budżety klubów na jesień 2007

* współprace (kluby patronackie i filialne) pomiędzy klubami

* dodanych ponad 50 talentów z Polski

* dodanych ponad 50 Polaków za granicą

* zmniejszenie/zwiększenie atrybutów niektórych zawodników

* dodanych 15 bezligowych zespołów

* dodanych 5 aren przyszłości - Euro 2012

* nowe media

* zespoły występujące w pucharach europejskich, oraz obrońcy tytułów

 

 

 

Świat:

 

* wszelkie zmiany w sztabach szkoleniowych wszystkich klubów aktualne na dzień 01.09.2007

* wszelkie zmiany transferowe wśród piłkarzy aktualne na dzień 01.09.2007 z ligi: Niemieckiej, Angielskiej, Francuskiej, Hiszpańskiej, Holenderskiej, Portugalskiej, Chorwackiej, Belgijskiej, Rosyjskiej, Ukraińskiej, Szkockiej, Tureckiej, Austriackiej, Włoskiej, Greckiej

* tzw. Future Transfer

* realne budżety

* współprace miedzy klubami

* dodanych ponad 50 talentów z całego świata

* zmniejszenie/zwiększenie atrybutów niektórych zawodników

* nowe media

* zespoły występujące w pucharach europejskich, oraz obrońcy tytułów

 

 

http://www.cmrev.com/fileplanet/pobierz/129.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Oscar Minambres zakończył karierę

2. W Górniku Zabrze brakuje Borisa Peskovica.

 

EDIT:

zwracam honor, Peskovic jest w Górniku, ale co robi tam Jan Mucha, to nie mam zielonego pojęcia ;o. Były z nim prowadzone rozmowy, testowano tego piłkarza, nawet zagrał w sparingu, ale kontraktu z nim nie podpisano.

Odnośnik do komentarza
Lista zmian w updacie:

 

Polska:

 

* współprace (kluby patronackie i filialne) pomiędzy klubami

 

A ja chciałbym zapytać od kiedy to te kluby współpracują?

 

Wisła - Borussia Dortmund

Zagłębie Lubin - Tottenham

Widzew - Roma i Liverpool

 

To tylko przykłady, jest więcej takich kwiatków...

Odnośnik do komentarza
Lista zmian w updacie:

 

Polska:

 

* współprace (kluby patronackie i filialne) pomiędzy klubami

 

A ja chciałbym zapytać od kiedy to te kluby współpracują?

 

Wisła - Borussia Dortmund

Zagłębie Lubin - Tottenham

Widzew - Roma i Liverpool

 

To tylko przykłady, jest więcej takich kwiatków...

O dwóch pierwszych przypadkach nawet ja słyszałem, więc pewnie to prawda :keke: Widzew, Roma = Boniek, więc bardzo możliwe. Jedynie o tym Liverpoolu nic nie słyszałem :>

Odnośnik do komentarza

Kiedyś tam coś pisało w Przeglądzie na temat Tottenhamu. Coś było, że nawet z Anglii mieli przyjechać wizytować polski klub, że Zagłębie miało wypożyczyć jakiegoś bodajże angielskiego obrońcę. Co do Borussii, to przy transferze Błaszczykowskiego pisało chyba, że Wisła ma podpisać/podpisała umowę na współpracę z klubem z Dortmundu. Myślałem, że autorzy tego uaktualnienia mają pewną i lepszą wiedzę ode mnie, no i uznałem te współprace za możliwe ;) Ale ten Liverpool ... :P Sam gram teraz w polskiej lidze i się mocnooo zdziwiłem, gdy zobaczyłem tą współpracę...

Odnośnik do komentarza
Kiedyś tam coś pisało w Przeglądzie na temat Tottenhamu. Coś było, że nawet z Anglii mieli przyjechać wizytować polski klub, że Zagłębie miało wypożyczyć jakiegoś bodajże angielskiego obrońcę. Co do Borussii, to przy transferze Błaszczykowskiego pisało chyba, że Wisła ma podpisać/podpisała umowę na współpracę z klubem z Dortmundu. Myślałem, że autorzy tego uaktualnienia mają pewną i lepszą wiedzę ode mnie, no i uznałem te współprace za możliwe ;)Ale ten Liverpool ... :P Sam gram teraz w polskiej lidze i się mocnooo zdziwiłem, gdy zobaczyłem tą współpracę...

 

To jedna z najbardziej realnych współpracy w naszym kraju. Zarządy obu klubów spotykają się dość regularnie ze względu na koncern Calsberg który sponsoruje oba kluby. A Widzew planuje budować swoją nową bazę treningową właśnie w oparciu o doświadczenia Liverpoolu. Współpraca więc jest a że chłopaki to "troszkę inaczej" w grze oddali...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...