Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ja sie nie zdziwie jak za x lat beda na drogach tylko samochody prowadzone przez komputery, a jak ktos bedzie chcial sobie pojezdzic osobiście to na jakis torach/wypizdowie. To w sumie moze bardzo uplynnic ruch (na światłach zwłaszcza), zmniejszyć korki i liczbe wypadków oraz byc bardziej eko. Oczywiscie to sie nie stanie masowo za 5 czy 10 lat, ale taka jest przyszłość.

pojawią się hakerzy i tyle będzie z braku wypadków ;)

 

Zawsze istnieje ryzyko. Teraz też mechanik może coś zjebać czy człowiek popełnić błąd. No i myślę, że to na tyle daleka przyszłość, że będzie to dobrze sprawdzone i zabezpieczone, choć nigdy nie można mówić o 100% bezpieczeństwie ofkorz.

Odnośnik do komentarza

Jakim sposobem ma byc szybciej? Podejrzewam, ze te samochody beda sie poruszaly wylacznie przepisowo - bezpieczniej bedzie na pewno, ale teza odnosnie szybkosci chyba dosyc odwazna. Rozwijac je na pewno beda (nie o to mi chodzilo), ale dla mnie to zaoranie calego dorobku motoryzacji i postawienie na jakis zjebany zbiorkom.

 

Oczywiscie ja pisze ze swojej perspektywy - za nic w swiecie nie zamienilbym schematu "redukcja, but, podloga" z jakims potwornym V8 pod maska na ogladanie serialu podczas jazdy.

 

Reap - jezeli ma byc to stosowane na globalna skale to ja to rozkminiam w ten sposob, ze bez wypierdolenia "klasycznych" samochodow sie nie obedzie. Zaufasz w 100% maszynie gdy ta bedzie musiala odgadnac na drodze zamiary nieobliczalnego czlowieka? Nie mowiac juz o tym, ze lobby ubezpieczalni nigdy do tego nie dopusci, bo by szalu chuja dostali :crazy:

 

Poza tym nie zapominajmy o selekcji naturalnej. Sebixy nie beda sie juz zawijac na drzewach 20-letnimi beemkami na lysych oponach i beda zatruwali nam zycie :welcome:

Odnośnik do komentarza

To na początku pewnie byłoby dziwne, ale z czasem można się przyzwyczaić :P. lad, to zależy pewnie od dróg jakimi mogłyby się poruszać, jak sprawowałyby się przy większych prędkościach etc., no ale ja sobie wyobrażam, że wszystkie jadą 200 km/h na autostradzie.

Odnośnik do komentarza

Ale ograniczenia predkosci nie sa spowodowane tym, ze za kolkiem siedzi czlowiek (a nie komputer), tylko tym ze samocjod to potencjalne narzedzie masowego mordu. Imo to bardzo zyczeniowe myslenie, ze te samochody beda zapierdalaly po drogach jak TGV.

Czemu nie? :| Przejścia tylko na światła, samochód wie czy będzie się zmieniać czy nie, więc może zapierdalać :|

Odnośnik do komentarza

Zysk w czasie i bezpieczeństwie > odczuwanie przyjemności z kierowania. Są tory dla koni czy wiejskie drogi to tam sobie będziesz mógł jeździć sam jak tak lubisz. Sam pewnie chciałbym czasami z tego skorzystać wówczas, no ale tak na co dzień zdecydowanie wolałbym korzystać z profitów związanych z masowym ruchem samojeżdżącymi autami.

Odnośnik do komentarza

 

Ale ograniczenia predkosci nie sa spowodowane tym, ze za kolkiem siedzi czlowiek (a nie komputer), tylko tym ze samocjod to potencjalne narzedzie masowego mordu. Imo to bardzo zyczeniowe myslenie, ze te samochody beda zapierdalaly po drogach jak TGV.

Czemu nie? :| Przejścia tylko na światła, samochód wie czy będzie się zmieniać czy nie, więc może zapierdalać :|
Ta, juz widze jak ktos pozwoli na rozpedzenie sie 600 kilogramowej (zgaduje) maszynie sterowanej wylacznie przez komputer do 100 km/h w centrum miasta :crazy:

 

Wasza wiara w niezawodonosc maszyn jest zaslakujaca. Patrz post Gacka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...