Skocz do zawartości

En camino por los sueños


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

Z Edgarem podpisaliśmy nowy kontrakt. Umowa będzie obowiązywać do 2021 roku, przez ten czas będzie zarabiać 186 tyś. Miesięcznie.


17 Kolejka się od zwycięstwem Valenci 1-0 z Eibarem.

18.12.2016. Mecz odbył się na Mendizorrozie, a było nim 17 942 kibiców.


Skład: Pacheco – Achraf, Feddal, Alexis, T.Hernandez - M.Garcia - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Santos - Sobrino

Ławka rezerwowych: Ortola, Ely, Vigaray, Krsticic, Katai, Deyverson, D.Torres


W 16. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Edgar do piłki dopadł Sobrino i strzałem przy słupku, dał prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy boisko opuścił Alexis z powodu kontuzji. W jego miejsce wszedł Ely. W 55. Minucie pada bramka na 2-0. Z lewej strony dośrodkował Llorente za plecy obrońców do piłki dopadł Edgar i strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie.

Alexis będzie pauzować przez 3 tygodnie.

Deportivo Alaves 2-0 Real Betis



Reszta spotkań:

Eibar 0-1 Valencia

Villarreal 2–1 Osasuna

Espanyol 1–2 Sporting Gijón

Sevilla 0–0 Malaga

Las Palmas 1–2 Deportivo la Coruna

CD Leganes 0–3 FC Barcelona

Athletic Bilbao 1–1 Atletico Madryt

Celta Vigo 4-1 Granada

Odnośnik do komentarza
Kolejne spotkanie będzie w Copa del Rey. Czeka nasz rewanżowe spotkanie z Realem Betis, które przegraliśmy 1-2. Mecz odbędzie się na naszym obiekcie. W tym sezonie na razie nie przegraliśmy u siebie. Na 9 spotkań u siebie, wygraliśmy 7, a zremisowaliśmy tylko 2.


Kadra na mecz ze Realem Betis:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Achraf, Zouhair Feddal, Victor Laguardia, Carlos Vigaray, Rodrigo Ely, Theo Hernandez

Pomocnicy: Manu Garcia, Marcos Llorente, Victor Camarasa, Edgar, Katai, Nenad Krsticic, Carlos Santos, Daniel Torres

Napastnicy: Ruben Sobrino, Deyverson


Prawdopodobny skład: Pacheco, Achraf, Feddal, Ely/Laguardia, T.Hernandez - M.Garcia/D.Torres - M.Llorente, Camarasa – Edgar/Óscar Romero, Katai/Santos – Sobrino


Prawdopodobny skład Realu Betis: Adan – Piccini, Donk, Pezzella, Durmisi - - Pardo, Gutierrez – Joaquin, Leiva – R.Castro

Odnośnik do komentarza
Klubowe Mistrzostwa Świata wygrał Real Madryt, pokonując w finale Atletico Nacional 2-0, po bramkach Cristiano Ronaldo.

Nie możemy pozwolić sobie na porażkę. Liczę na zespół i na ich dobrą formę na naszym obiekcie.

Do treningów powrócił Raul Garcia.


21.12.2016. Mecz odbył się na Mendizorrozie, a było na nim 9 515 kibiców.


Skład: Pacheco – Achraf, Ely, Feddel, T.Hernadez - M.Garcia - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Santos - Sobrino

Ławka rezerwowych: Ortola, Laguardia, Vigaray, Krsticic, Katai, Deyverson, D.Torres


W 25. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Edgar na głowę Sobrino, który strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi. W 41. minucie strzelamy drugą bramkę w meczu. Edgar zgrywa piłkę do Llorente, ten do Hernandeza, a lewy obrońca, strzałem z pierwszej piłki, pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie. W 59. minucie pada bramka na 3-0, tym samym nie dajemy szans na wygranie dwumeczu Realu Betis. Edgar zagrywa do nie krytego Sobrino, który wpada w pole karne i mocnym strzałem pokonuje Adana. W 81. minucie dobiliśmy rywala. Z prawej strony po ziemi zagrywa Achraf do Sobrino, który strzałem przy słupku nie dał szans bramkarzowi. Tym samym skompletował hat-tricka.

Deportivo Alaves 4-0 Real Betis



Rywalem w 5 rundzie będzie Villarreal, które wyeliminował UD Scuellamos.

Odnośnik do komentarza

@MaKK Też siebie nie poznałem. :D

 

-----

 

Najbliższy nasz mecz odbędzie się w Nowy rok. Wróciłem do kraju by naładować baterie.
Przyjechałem na święta oraz by spotkać się Agnieszką, za którą tęsknię każdego dnia. Z Vitori wyleciałem 22 grudnia, a powrót planowałem na 28 grudnia, by bez problemów przygotować drużynę na mecz w 18 kolejce, gdzie rywalem będzie Real Sociedad i to spotkanie odbędzie się na Anoetecie.
Oczywiście nie mogłem zostawić mojego zespołu bez treningów, więc zostawiłem asystentowi cały plan na te kilka dni. Drużyna jak zwykle miała trenować kondycję, która będzie potrzebna na końcówkę sezonu, gdzie mam nadzieję, że będzie się bić o Europejski rozgrywki.
Przyjazd do kraju zaskoczył mnie. Na lotnisku oprócz rodziny, byli także kibice Alaves oraz całej La Ligi. Fani skandowali moje nazwisko, niczym naszych reprezentantów kraju, kiedy wrócili z Mistrzostw Świata 1982, Igrzysk Olimpijskich z 1972 roku, czy nawet z ostatniego Euro 2016.
23 Grudnia. Wybrałem się z Agnieszką do sklepu, by kupić jej rodzicom oraz moim jakieś prezenty. Mój prezent dla niej czeka na Boże Narodzenie. Chciałem jej zaproponować przeprowadzkę do mnie. Jeśli by się zgodziła to musiałbym poszukać większego mieszkania.
24 Grudnia. Czas minął przy sprzątaniu i pomaganiu rodzicom w domu Oczywiście oprócz pomocy rodzicom miałem chwilę czasu by spotkać się z kolegami dawnych lat. Przypominaliśmy przy małym piwku różne mecze mojego zespołu oraz życiu w Hiszpanii.
25 Grudnia. Z Agnieszką podzieliśmy dzień na dwie części. Pierwsza część to wyjazd na kolację Wigilijną u jej rodziców, natomiast druga to kolacja u moich rodziców. Podczas drugiej kolacji zaproponowałem jej przeprowadzkę do mnie. Odpowiedź nie była jednoznaczna. Chciała dokończyć studia, ale też serce mówiła jej żeby jednak jechać ze mną do Vitorii. Umówiliśmy się, że decyzję podejmie do końca stycznia.
26 Grudnia. Zdzwonił do mnie prezes z prośbą powrotu do klubu, by dobrze przygotować zespół do meczu ligowego. No cóż trzeba zabukować bilet i wracać do klubu.
Odnośnik do komentarza
Po powrocie do klubu przejrzałem zawodników z Ameryki Południowej, dokładnie z ligi Argentyńskiej. Znalazłem kilka ciekawych kąstków, ale na ten moment na nich mnie nie stać.

Kilka dni przed meczem z Realem Sociedad dostałem listę powołanych na Puchar Afryki. Na ten turniej wyjedzie tylko Zouhair Feddal, który będzie grać dla reprezentacji Maroko.


Powołani na mecz z Realem Sociedad:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Achraf, Rodrigo Ely, Zouhair Feddal, Realu Garcia, Victor Laguardia, Carlos Vigaray

Pomocnicy: Manu Garcia, Marcos Llorente, Victor Camarasa, Edgar, Christian Santos, Nenad Krticic, Aleksander Katai, Daniel Torres

Napastnicy: Robrino Sobrino, Deyverson


Prawdopodobny skład: Pacheco - Achraf/Vigaray, Ely, Feddal, R.Garcia - M.Garcia/D.Torres - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Santos – Sobrino


Prawdopodobny skład Realu Sociedad: Rulli – Carlos Martinez, Elustondo, Inigo Martinez, Hector – Gaztanaga – Illarramendi, Zurutuza – Vela, Concha – Agirretxe


18 Kolejka zaczyna się od meczu Barcelony z Villarreal w piątkowy wieczór. Sobota zaczyna się od meczu Valenci z Celtą Vigo, po południu grają Malaga z Espanyolem, następnie derby Madrytu. Real Madryt z Atletico Madryt, a na koniec dnia Real Betis z Sevilla. W niedzielę zaczynamy od spotkania Deportivo la Coruny z Athleticiem Bilbao. Później Osasuna z Las Palmas, o 18:30 my gramy z Real Sociedad. Po nas swój mecz rozpoczynają Granada z Leganes i Sporting Gijón z Eibarem.

Odnośnik do komentarza

@MaKK Ta forma lepsza ? :)

 

---

 

Dzień przed meczem odbyłem rozmowę z prezesem, który zgodził się na rozbudowę obiektów młodzieżowych.
Bilans ogólny: 7,497,352 €
Zysk/Strata: 451,136 €
Przychody: 3,773,286 €
Wydatki: 3,322,150 €
1.01.2017. Mecz odbywał się na Anoecie, a kibiców na spotkaniu było 29 938. - 18 Kolejka
Skład: Pacheco - Achraf, Ely, Feddal, R.Garcia - M.Garcia - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Santos - Sobrino
Ławka rezerwowych: Ortola, Laguardia, Vigaray, Krsticic, Katai, Deyverson, D.Torres
Skład Realu Sociedad: Rulli – C.Martinez, Elustondo, I.Martinez, Yuti – Partey – Illarramendi, Zurutuza – Prieto, Juanmi - Vela
Pierwsza połowa wyrównana, jeśli patrzeć tylko celnych podań, udanych wślizgów i żółtych kartek. W strzałach, strzałach celnych i nie celnych to my dominowaliśmy. W 54. Minucie rzut karny obronił Pacheco, a strzelającym był Prieto. Kolejne bardzo dobre spotkanie Marcosa Llorente, który wykonał 150 prób podań z czego, aż (!) 142 doszło do nóg kolegi.

Real Sociedad 0-0 Deportivo Alaves

Reszta spotkań:
FC Barcelona 5-0 Villarreal
Valencia 2-4 Celta Vigo
Malaga 1-2 Espanyol
Atletico Madryt 2-1 Real Madryt (Gameiro, Griezmann – Ronaldo)
Real Betis 1-1 Sevilla
Deportivo la Coruna 0–4 Athletic Bilbao
Osasuna 1–0 Las Palmas
Granada 1–2 Leganes
Sporting Gijón 1-0 Eibar
Odnośnik do komentarza
Najbliższy mecz rozgrywać będziemy ramach Copa del Rey, gdzie rywalem będzie Villarreal.


Powołania na mecz z Villarreal:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Achraf, Rodrigo Ely, Zouhair Feddal, Realu Garcia, Victor Laguardia, Carlos Vigaray

Pomocnicy: Manu Garcia, Marcos Llorente, Victor Camarasa, Edgar, Christian Santos, Nenad Krticic, Aleksander Katai, Daniel Torres

Napastnicy: Robrino Sobrino, Deyverson


Prawdopodobny skład: Pacheco - Achraf/Vigaray, Ely/Laguardia, Feddal, R.Garcia - M.Garcia/D.Torres - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Santos/Katai – Sobrino


Prawdopodobny skład Villarreal: Skład Villarreal: Asenjo – Mario, Alvaro, Musacchio, J.Costa - dos Santos, Bruno – Castillejo, L.Suarez, Cheryshev - Bakambu

Odnośnik do komentarza
Tego samego dnia, czyli 4 stycznia w Hiszpanii otwiera się okienko transferowe. W dniu meczu kontuzji nabawił się Óscar Romero i przez 2 tygodnie nie będzie mógł zagrać. To jego 3 kontuzja w tym sezonie.


4.01.2017. Mecz odbywa się Mendizorrozie i było na nim 11 856 kibiców.


Skład: Pacheco – Achraf, Laguardia, Feddal, R.Garcia - M.Garcia - D.Torres, Camarasa – Edgar, Santos - Deyverson

Ławka rezerwowych: Ortola, Ely, Vigaray, Krsticic, Katai, Sobrino, M.Llorente


Skład Villarreal: Asenjo – Mario, Alvaro, Musacchio, J.Costa - dos Santos, Bruno – Castillejo, L.Suarez, Cheryshev - Bakambu


Mecz nie wart złamanego pensa. Plus jest taki, że nie tracimy bramki u siebie i mamy jakieś szanse na wyjeździe.

Deportivo Alaves 0-0 Villarreal


Odnośnik do komentarza
Najbliższym rywalem będzie Atletico Madryt, które jest na drugim miejscu w tabeli.


Kadra na mecz z Atletico Madryt:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Achraf, Rodrigo Ely, Zouhair Feddal, Realu Garcia, Alexis, Carlos Vigaray

Pomocnicy: Manu Garcia, Marcos Llorente, Victor Camarasa, Edgar, Christian Santos, Nenad Krticic, Aleksander Katai, Daniel Torres

Napastnicy: Robrino Sobrino, Deyverson


Prawdopodobny skład: Pacheco - Achraf/Vigaray, Ely/Laguardia, Feddal, R.Garcia - M.Garcia/D.Torres - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Santos/Katai – Sobrino


Prawdopodobny skład Atletico: Moya – Vrsaljko, Godin, Gimenez, Lucas – A.Fernandez, Gabi. Saul, Koke – Correa, Griezmann


19 Kolejka rozpocznie się od meczu Espanyolu z Realu Betis o godzinie 13:00. Następnie tego samego dnia zagrają Villarreal z Granada, Athletic Bilbao z Osasuna i Las Palmas z Barceloną. W niedzielę natomiast zaczynamy od meczu Valenci z Sportingiem Gijón, następnie mecz rozpocznie swój Real Madryt z Deportivo la Coruną. O 18:30 zacznie się mecz Leganes z Celtą Vigo, by po pół godzinie zaczniemy pojedynek z Atletico Madryt oraz Sevilla z Realem Sociedad. Dzień zamknie spotkanie Eibar z Malagą.

Odnośnik do komentarza
19 Kolejka rozpoczął się od zwycięstwa Realu Betis z Espanyolem 2-1.


8.01.2017. Mecz odbywa się na Mendizorrozie, a kibiców na meczu było 18 913.


Skład: Pacheco – Achraf, Ely, Feddal, R.Garcia - M.Garcia - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Santos - Sobrino

Ławka rezerwowych: Ortola, Alexis, Vigaray, Krsticic, Katai, Deyverson, D.Torres


Skład Atletico: Oblak – Juanfran, Savic, Godin, F.Luis - A.Fernandez, Gabi, Tiago, Koke – Gameiro, Griezmann


Pierwsza połowa zdominowana przez rywali. Od pierwszych minut dominowali, aby mogliśmy tylko się skutecznie bronić, co się udawało. W 50. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Santos, a zamykający całą akcję Edar wpakował piłkę głową do siatki. W 74. minucie Atletico doprowadza do wyrównania. Z lewej strony dośrodkował Griezmann, a nie kryty w polu karnym Correa, pakuje piłkę do siatki. W 84. Minucie po drugiej żółtej kartce z boiska wyleciał Raul Garcia. Statystyki meczu.

Deportivo Alaves 1-1 Atletico Madryt



Reszta spotkań:

Espanyol 1-2 Real Betis

Villarreal 1-1 Granada

Athletic Bilbao 0-1 Osasuna

Las Palmas 1-0 FC Barcelona

Valencia 1-1 Sporting Gijón

Real Madryt 3-0 Deportivo la Coruna

Leganes 0-2 Celta Vigo

Sevilla 1–1 Real Sociedad

Eibar 6–2 Malaga


Z Malagi został zwolniony Marcelo Romero, a powodem była niska pozycja klubu w lidze.


Odnośnik do komentarza
Powoli przygotowywaliśmy się do rewanżowego spotkania z Villarreal.


Kadra na mecz z Villarreal:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Achraf, Rodrigo Ely, Zouhair Feddal, Realu Garcia, Alexis, Carlos Vigaray

Pomocnicy: Manu Garcia, Marcos Llorente, Victor Camarasa, Edgar, Christian Santos, Nenad Krticic, Aleksander Katai, Daniel Torres

Napastnicy: Robrino Sobrino, Deyverson


Prawdopodobny skład: Pacheco - Achraf/Vigaray, Ely/Laguardia, Feddal, R.Garcia - M.Garcia/D.Torres - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Santos/Katai – Sobrino


Prawdopodobny skład Villarreal: Skład Villarreal: Asenjo – Mario, Alvaro, Musacchio, J.Costa - dos Santos, Bruno – Castillejo, L.Suarez, Cheryshev - Bakambu

Odnośnik do komentarza
Kilka dni przed meczem nowy kontrakt podpisał Fernando Pacheco, będzie on obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.


11.01.2017. Mecz odbywał się na Estadio de La Ceramica, a kibiców na spotkaniu było 8 899.


Skład: Pacheco – Achraf, Ely, Alexis, R.Garcia - M.Garcia - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Santos - Sobrino

Ławka rezerwowych: Ortola, Feddal, Vigaray, Krsticic, Katai, Deyverson, D.Torres


Skład Villarreal: Asenjo – Rukavin, Musacchio, Alvaro, Jose Angel – dos Santos, Bruno – Castillejo, L.Suarez, Cheryshev – Sansone


W 61. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony do środka zagrał Sobrino do Edgara. Ten ze środka do Santosa, który z linii pola karnego, oddał strzał wprost w okienko bramki. Bramkarz był bez szans. W 80. Minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony dośrodkował Jose Angel na głowę Cantalapiedry., który strzałem głową po dłuższym rogu, wpakował piłkę do siatki.

Villarreal 1-1 Deportivo Alaves



Największym zaskoczeniem w tej rundzie jest odpadnięcie Barcelony z Las Palmas. W dwumeczu było 2-2, jednak w karnych byli zawodnicy Las Palmas.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...