Skocz do zawartości

En camino por los sueños


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

 

Liga Mistrzów: Tottenham 2-1 Arsenal

Feno: można? Można :D

 

@Piotr - kogoś wykupujesz?

 

Mam kupionego jednego piłkarza, a kilku przedłużyłem wypożyczenie, bo nie sądzę, że zgodzą się an sprzedaż

Graty za cały sezon :respekt:. W takim tempie w drugim sezonie będzie mistrz, a w trzecim zwycięstwo w LM :).

Btw - ale dominacja angielskich zespołów w Europie :o

Drugi sezon będzie najtrudniejszy, bo będę musiał pogodzić ligę z Ligą Mistrzów.

Odnośnik do komentarza

Dałem sobie i zespołowi nieco ponad miesiąc wolnego. Ja z Agnieszką pojechaliśmy do USA, tam gdzie od zawsze marzyłem. Daliśmy sobie jakieś 2 tygodnie na zwiedzanie kraju. Zaczęliśmy od Kalifornii, stanu dla mnie bardzo ciekawego. Najbardziej znany z wojny gangów, z Hollywood i chyba z narkotyków. W tym stanie zwiedziliśmy Los Angeles, San Francisco z mostem na czele Golden Gate. Kolejnym stanem była Nevada z miastem grzechu na czele, czyli Las Vegas. Będąc tam, trudno nie wstąpić do kasyna i próby swego szczęścia. Wygrałem 5 tyś $, więc zawsze coś.

Po krótkim zwiedzaniu USA, wyjechaliśmy do Polski. Będąc tydzień w kraju odwiedziliśmy rodziców oraz bliskich. Powoli z Agnieszką zastanawialiśmy się nad ślubem w przyszłe wakacje, ale jeszcze do tego daleko.

 

W trakcie wyjazdu, byłem w stałym kontakcie z klubem. Zarządziłem kilka sparingów, które pozwolą sprawdzić się z zagranicznymi klubami. Mecze towarzyskie zagramy z: Deportivo Alaves U-19, Athletic Bilbao, Sevilla, BvB, Atalanta, AS Roma, Deportivo U-19.

 

Do klubu dołączy 4 zawodników. 3 Zawodników, którzy mają wzmocnić kilka pozycji, jak i jeden junior.

 

Trenerem Realu Madryt został Unai Emery.

Odnośnik do komentarza
Transfery do klubu:

Jose Campana Levante -> Deportivo Alaves 3,5 mln €

Borja Gonzalez Sporting Gijón -> Deportivo Alaves 625 tyś €

Adrian Ortola FC Barcelona -> Deportivo Alaves 400 tyś €

Dario Drudi As Monaco -> Deportivo Alaves koniec kontraktu

Haris Seferovic Frankfurt -> Deportivo Alaves koniec kontraktu




Naszym pierwszym meczem towarzyskim, było spotkanie z drużyną U-19. Mecz przegraliśmy 0-1 po bramce Alexisa. W statystykach widać, że to my dominowaliśmy.

Kolejnym rywalem był Athletic Bilbao. Mecz zakończył się remisem 0-0. W statystykach znowu dominowaliśmy, lecz nie potrafiliśmy skutecznie atakować.

3 Rywalem w meczach towarzyskich była Sevilla. Mecz zakończył się 2-1; bramki strzelali Campana i Seferovic – Montoya.

Pierwszym zagranicznym rywalem będzie Borrusia. Przegraliśmy 1-2; bramki strzelali Edgar - Schurrle oraz Gotze.

Następnym rywalem zagranicznym była Atalanta. Mecz zakończył się 0-1; bramkę strzelił D'Alessandro. W statystykach dominowaliśmy. Oddaliśmy 15 strzałów, lecz tylko 3 celne, a rywali oddali 4 i 2 razy celnie.

Ostatnim meczem towarzyskim jest spotkanie z AS Romą. Przegraliśmy 0-1; bramkę strzelił Sadiq. Oddaliśmy 24 strzały 9 celnych, a Roma oddał 3 i 2 były celne.


Mecze towarzyskie:

Deportivo Alaves 0-1 Deportivo Alaves U-19

Deportivo Alaves 0-0 Athletic Bilbao

Deportivo Alaves 2-1 Sevilla (Campana, Seferovic)

Deportivo Alaves 1-2 BvB (Edgar)

Deportivo Alaves 0-1 Atalanta

Deportivo Alaves 0-1 AS Roma



Finanse klubowe:

Bilans ogólny: 27,472,947 €

Zysk/strata: 14,526,696 €

Przychody: 26,946,091 €

Wydatki: 12,419,395 €




Kadra na sezon 2017/18:


Bramkarze:

Adrian Ortola – 23 lat, Hiszpania

Fernando Pacheco – 25 lat, Hiszpania


Obrońcy:

Carlos Vigaray – 22 lat, Hiszpania

Achraf – 18 lat, Maroko - wypożyczony z Realu Madryt

Alexis – 32 lat, Hiszpania

Zouhair Feddal – 28 lat, Maroko

Bernardo Cruz – 24 lat, Hiszpania

Dario Drudi – 30 lat, Argentyna

Raul Garcia – 28 lat, Hiszpania

Theo Hernandez – 19 lat, Hiszpania - wypożyczony z Atletico Madryt


Pomocnicy:

Manu Garcia – 31 lat, Hiszpania

Marcos Llorente – 22 lat, Hiszpania - wypożyczony z Realu Madryt

Daniel Torres – 27 lat, Kolumbia

Nenad Krsticic – 27 lat, Serbia

Jose Campana – 24 lat, Hiszpania

Edgar – 27 lat, Hiszpania

Christian Santos – 29 lat, Wenezuela

Ibai Gomez – 27 lat, Hiszpania

Aleksander Katai – 26 lat, Hiszpania

Óscar Romero – 25 lat, Paragwaj - wypożyczony z Shanghai Greenland Shenhua


Napastnicy:

Gaizka Toquero – 32 lat, Hiszpania

Leonardo Ulloa – 31 lat, Argentyna

Ruben Sobrino – 25 lat, Hiszpania - wypożyczony z Manchesteru City

Haris Seferovic – 25 lat, Szwajcaria




Zapowiedź sezonu:

Według ekspertów mistrzem będzie Barcelona (3,0). Na drugim miejscu uplasuje się Real Madryt (3,25), a na trzecim Atletico Madryt (4,75). My według prognoz zajmiemy 12 lokatę (101). Drużynami, które są faworytami do spadku ligi są: Real Vallodolid (1,001), Elche (1,001) oraz CD Lugo (1,001).

Odnośnik do komentarza

@Chomik Seferovic i Ortola

@Makk Gotówki brak i nie chcę brać kolejnego zawodnika na wypożyczenie.

 

-----

 

Pierwszym oficjalnym meczem będzie to walka o Superpuchar Hiszpanii, gdzie zagramy z FC Barceloną. Pierwszy mecz rozgrywany będzie na naszym obiekcie.
Kadra na mecz z Barceloną:
Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola
Obrońcy: Carlos Vigaray, Achraf, Alexis, Zouhari Feddal, Bernardo Cruz, Theo Hernandez
Pomocnicy: Daniel Torres, Marcos Llorente, Jose Campana, Nenad Krsticic, Edgar, Ibai Gomez, Aleksander Katai, Óscar Romero
Napastnicy: Leonardo Ulloa, Ruben Sobrino
Prawdopodobny skład: Pacheco - Vigaray/Achraf, Alesix/Cruz, Feddal, T.Hernandez - D.Torres - M.Llorente, Campana - Edgar/Katai, Gomez - Ulloa
Prawdopodobny skład Barcelony: Cillessen – Roberto, Pique, Umtiti, Digne – Busquets – Rakitic, Rafinha – Messi, Neymar - Suarez
Odnośnik do komentarza
Pierwszy mecz Superpucharu Hiszpanii.

13.08.2017. Mecz odbywa się na Mendizorrozie i było na nim 19 200 kibiców.


Skład: Pacheco – Vigaray, Alexis, Feddal, T.Hernandez - D.Toress - M.Llorente, Campana – Edgar, Gomez - Ulloa

Ławka rezerwowych: Ortola, Cruz, Achraf, Krsticic, Katai, Óscar Romero, Sobrino


Skład FC Barcelony: Cillessen – Roberto, Pique, Umtiti, Digne – Busquets – Rakitic, Rafinha – Messi, Neymar - Suarez


W 63. Minucie Barcelona wychodzi na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Andre Gomes na głowę Suareza, który strzałem pod poprzeczkę, pakuje piłkę do siatki. W 70. Minucie rzut karny obronił Pacheco, strzelającym był Messi. Statystyki meczu.

Deportivo Alaves 0-1 FC Barcelona


Odnośnik do komentarza
3 Dni przerwy i rewanż z FC Barceloną.


Kadra na mecz z Barceloną:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Carlos Vigaray, Achraf, Alexis, Zouhari Feddal, Bernardo Cruz, Theo Hernandez

Pomocnicy: Daniel Torres, Marcos Llorente, Jose Campana, Nenad Krsticic, Edgar, Ibai Gomez, Aleksander Katai, Óscar Romero

Napastnicy: Leonardo Ulloa, Ruben Sobrino


Prawdopodobny skład: Pacheco - Vigaray/Achraf, Alesix/Cruz, Feddal, T.Hernandez - D.Torres - M.Llorente, Campana - Edgar/Katai, Gomez - Ulloa


Prawdopodobny skład Barcelony: Cillessen – Roberto, Pique, Umtiti, Digne – Samper – Iniesta, Andre Gomes – Vidal, D.Suarez - L.Suarez

Odnośnik do komentarza
Czas na rewanżowe spotkanie z FC Barceloną.

16.08.2017. Mecz odbywa się na Camp Nou i było na nim 93 800 kibiców.


Skład: Pacheco – Vigaray, Alexis, Feddal, T.Hernandez - D.Toress - M.Llorente, Campana – Edgar, Gomez - Ulloa

Ławka rezerwowych: Ortola, Cruz, Achraf, Krsticic, Katai, Óscar Romero, Sobrino


Skład Barcelony: Cillessen – Roberto, Pique, Umtiti, Digne – Samper – Iniesta, Andre Gomes – Vidal, D.Suarez - L.Suarez


W 6. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Gomez do Edgara, ten zgrał do Ulloi, a on strzałem w dolny lewy róg bramki, daje nam prowadzenie w meczu. W 42. Minucie Barcelona doprowadza do wyrównania, po bramce Suareza z rzutu wolnego. W ostatnich sekundach pierwszej połowy Barca wychodzi na prowadzenie, po bramce Andre Gomesa z rzutu karnego. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy doprowadzamy do wyrównania. Z spod końcowej linii dośrodkował Ulloa na wbiegającego na 5 metr Edgara, który strzałem głową, pakuje piłkę w siatce. Statystyki meczu.

FC Barcelona 2-2 Deportivo Alaves


Odnośnik do komentarza
Na e-mail otrzymałem oczekiwania zarządu. W lidze mam zająć pozycję w środku tabeli, w Lidze Mistrzów mam być w fazie grupowej, a w Copa del Rey mam dojść do 5 rundy.

Kilku dniowa przerwa i pierwszy mecz ligowy. Naszym rywalem będzie Espanyol.


Kadra na mecz z Espanyolem:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Raul Garcia, Achraf, Alexis, Zouhari Feddal, Bernardo Cruz, Theo Hernandez

Pomocnicy: Daniel Torres, Marcos Llorente, Jose Campana, Nenad Krsticic, Edgar, Ibai Gomez, Aleksander Katai, Óscar Romero

Napastnicy: Leonardo Ulloa, Hasir Seferovic


Prawdopodobny skład: Pacheco - Vigaray/Achraf, Alesix/Cruz, Feddal, T.Hernandez - D.Torres - M.Llorente, Campana - Edgar/Katai, Gomez - Ulloa


Prawdopodobny skład Espanyolu: Roberto – Verhaegh, Duarte, Ferreira, Diego Gonzalez – Perez, David López, Victor Sanchez, Leo Baptistao – Caicedo, Moreno


Prawie wszystkie mecze zostaną rozgrane jednego dnia. Pierwszym otwierającym sezon, będzie mecz CD Lugo z Celtą Vigo. Kilka godzin później swoje mecze rozpoczną: My z Espanyolem, FC Barcelona z Elche, Malaga z Osasuna, Real Betis, Real Valladolid, Sporting Gijón z Las Palas, Real Madryt z Sevillą i Athletic Bilbao z Atletico Madryt. Kolejkę skończy się następnego dnia, a zagrają Real Sociedad z Eibarem i Villarreal z Valencia.


Na ten sezon sprzedaliśmy 9,550 karnetów!

Odnośnik do komentarza
@Makk W tamtym sezonie jak dobrze pamiętam to było wykupione koło 3-4 tysięcy.


--------


1 Kolejka rozpocznie się od zwycięstwa Celty Vigo 1-0 z CD Lugonem.

20.08.2017. Mecz odbywa się na Mendizorrozie i było na nim 18 490 fanów.


Skład: Pacheco – Achraf, Cruz, Feddal, T.Hernandez - D.Torres - M.Llorente, Campana – Edgar, Santos - Ulloa

Ławka rezerwowych: Ortola, Alexis, R.Garcia, Krsticic, Katai, Gomez, Seferovic


W 20. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Edgar po przejściu kilku obrońców zszedł do środka i zagrał do Ulloi, a ten strzałem z pierwszej piłki, nie dał szans bramkarzowi. W ostatnich pierwszej połowy, rzut karny wykorzystał Ulloa. W przerwie boisko opuścił Theo Hernandez z powodu stłuczenia żeber, a w jego miejsce wszedł Raul Garcia. W 70. Minucie pada bramka kontaktowa. Moreno zagrywa za pleców obrońców do Krejci, a ten strzałem przy słupku, zdobywa gola. Kilka minut później z boiska, po drugiej żółtej kartce wyleciał Verhaegh.

[/.]Deportivo Alaves 2-1 Espanyol[/.]



Reszta spotkań:

CD Lugo 0-1 Celta Vigo

FC Barcelona 5-0 Elche

Malaga 1-4 Osasuna

Real Betis 2-1 Real Valladolid

Real Madryt 2-0 Sevilla

Sporting Gijón 2-1 Las Palmas

Athletic Bilbao 1-2 Atletico Madryt

Real Sociedad 3-2 Eibar

Villarreal 1-0 Valencia

Odnośnik do komentarza
Kilka dni przed kolejnym meczem ligowym, odbyło się losowanie grup Ligi Mistrzów. W grupie zagramy z Tottenhamem, BvB oraz Fiorentiną.

Tej edycji Lidze Mistrzów zagra Legia Warszawa, w grupie mają Benfice, Atletico Madryt i Bayer Leverkusen.


W 2 kolejce zagramy z Valencią, która przez jakieś problemy finansowe nie zagra, ani w Lidze Mistrzów, ani w Lidze Europy.


Kadra na mecz z Valencia:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Raul Garcia, Achraf, Alexis, Zouhari Feddal, Bernardo Cruz, Theo Hernandez

Pomocnicy: Daniel Torres, Marcos Llorente, Jose Campana, Nenad Krsticic, Edgar, Ibai Gomez, Aleksander Katai, Óscar Romero

Napastnicy: Leonardo Ulloa, Hasir Seferovic


Prawdopodobny skład: Pacheco - Achraf, Alesix/Cruz, Feddal, T.Hernandez - D.Torres - M.Llorente, Campana - Edgar/Katai, Gomez - Ulloa


Prawdopodobny skład Valencii: Domenech – Vezo, Garay, Abdennour, Lato – Perez, M.Suarez - Orellana, Villalba, Nani - Zaza


2 Kolejka rozpocznie się meczami w piątkowy wieczór, a zagrają Real Valladolid z Athletic Bilbao oraz Osasuna z Realem Sociedad. W sobotę zagrają: Espanyol z Realem Betis, Las Palmas z Realem Madryt i My z Valencia. Największą kulminacją spotkań jest w niedzielę. Zostaną rozegrane 5 spotkań: Elche z Malagą, Eibar z Villarreal, Sevilla z CD Lugo, Celta Vigo z FC Barceloną oraz Atletico Madryt z Sportingiem Gijón.

Odnośnik do komentarza
2 Kolejka rozpoczęła się zwycięstwem Athleticu Bilbao 2-0 z Realem Valladolid.

26.08.2017. Mecz odbywa się na Mestalli i było na nim 40 076 kibiców.


Skład: Pacheco – Achraf, Cruz, Feddal, T.Hernandez - D.Torres - M.Llorente, Campana – Edgar, Santos - Ulloa

Ławka rezerwowych: Ortola, Alexis, R.Garcia, Krsticic, Katai, Gomez, Seferovic


Skład Valencii: Domenech – Vezo, Garay, Abdennour, Lato – Perez, M.Suarez - Orellana, Villalba, Nani - Zaza


W 40. minucie wychodzimy na prowadzenie, po bramce Ulloi z rzutu karnego. W 80. minucie podwyższamy prowadzenie. Z prawej strony pola karnego, po ziemi zagrał Gomez, a zamykający na drugim słupku Cruz, pakuje piłkę do siatki.

[17.]Valencia 0-2 Deportivo Alaves[7.]



Reszta spotkań:

Real Valladolid 0-2 Athletic Bilbao

Osasuna 1-2 Real Sociedad

Espanyol 2-3 Real Betis

Las Palmas 1-1 Real Madryt

Elche 2-2 Malaga

Eibar 1-1 Villarreal

Sevilla 2-0 CD Lugo

Celta Vigo 2-2 FC Barcelona

Atletico Madryt 2-2 Sporting Gijón


Po tej kolejce objęliśmy prowadzenie w lidze.

Odnośnik do komentarza
Największe transfery w Hiszpanii: Eden Hazard Chelsea -> Real Madryt 104 mln €, Antoine Griezmann Atletico Madryt -> Bayern 100 mln €, Joao Cancelo Valencia -> West Ham 44,5 mln €


Finanse klubowe:

Bilans ogólny: 41,702,093 €

Zysk/strata: 14,230,049 €

Przychody: 19,353,599 €

Wydatki: 5,123,550 €


Dwa tygodnie przerwy, spowodowane zgrupowaniem kadr. Przez ten czas rozmyślałem nad zmianami w taktyce. Każde zwycięstwo cieszy, jednak cały czas trzeba coś poprawiać, by nikt nie mógł nas dogonić.

Kolejnym rywalem w lidze będzie Eibar, który zajmuje 15 pozycję w tabeli.


Kadra na mecze z Eibarem:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Raul Garcia, Achraf, Alexis, Zouhari Feddal, Bernardo Cruz, Theo Hernandez

Pomocnicy: Daniel Torres, Marcos Llorente, Jose Campana, Nenad Krsticic, Edgar, Ibai Gomez, Aleksander Katai, Óscar Romero

Napastnicy: Leonardo Ulloa, Hasir Seferovic


Prawdopodobny skład: Pacheco - Achraf, Alesix/Cruz, Feddal, T.Hernandez - D.Torres - M.Llorente, Campana - Edgar/Katai, Gomez - Ulloa


Prawdopodobny skład Eibaru: Riesgo – Capa, Lejeune, Ramis, Arbilla – Pedro Leon, Rico, D.Garcia, Inui – Enrich, Nano


3 Kolejka rozpocznie się w piątek od naszego spotkania z Eibarem. W sobotę zagrają: FC Barcelona na z Sevillą, Athletic Bilbao z Espanyolem, CD Lugo z Realem Madryt, Atletico Madryt z Las Palmas. W niedzielę zagrają: Real Betis z Valencia, Malaga z Celtą Vigo, Sporting Gijón z Realem Valladolid, Villarreal z Osasuną. Całą kolejkę zamknie poniedziałkowy mecz Realu Sociedad z Elche.

Odnośnik do komentarza
8.09.2017. 3 Kolejka. Mecz odbywa się na Mendizorrozie i było na nim 18 451 kibiców.


Skład: Pacheco – Achraf, Cruz, Feddal, T.Hernandez - D.Torres - M.Llorente, Campana – Edgar, Santos - Ulloa

Ławka rezerwowych: Ortola, Alexis, R.Garcia, Krticic, Katai, Gomez, Seferovic


Pod koniec pierwszej połowy wychodzimy na prowadzenie, po bramce Santosa z rzutu wolnego. W 80. minucie goście doprowadzają do wyrównania, po bramce Pedro Leona z rzutu karnego. Kilka minut później ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Raul Garcia w pole karne. Edgar głową zagrał na 5 metr, lecz piłkę przed pole karne wybił obrońca, do futbolówki dopadł Krsticic i strzałem z powietrza, pakuje piłkę w siatce.

[1.]Deportivo Alaves 2-1 Eibar[15]



Reszta spotkań:

FC Barcelona 4-0 Sevilla

Athletic Bilbao 3-1 Espanyol

CD Lugo 2-2 Real Madryt

Atletico Madryt 1-1 Las Palmas

Real Betis 0-1 Valencia

Malaga 1-3 Celta Vigo

Sporting Gijón 3-3 Real Valladolid

Villarreal 0-0 Osasuna

Real Sociedad 1-0 Elche

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...