Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak biorąc to na logikę, to jeżeli w którymś momencie nie zmniejszyłeś prędkości do dozwolonej, to wciąż jest to to samo przekroczenie. Myślę, że warto próbować odwołania pomimo opinii gliniarza.

Mylisz się.

Gliniarz to całkiem nieźle wyjaśnił. Nie ma tutaj czynu ciągłego z uwagi na nierównomierność ograniczeń prędkości.

Z drugiej strony nie wiem jak na Mazowszu, ale na Śląsku pismem ws. fotoradaru bym się nie przejmował, więc dyskusja i tak jest czysto akademicka.

 

 

dlaczego byś się nie przejmował pismem ws. fotoradaru, akurat na Śląsku? a na Podkarpaciu? wiesz, tak tylko pytam...

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak biorąc to na logikę, to jeżeli w którymś momencie nie zmniejszyłeś prędkości do dozwolonej, to wciąż jest to to samo przekroczenie. Myślę, że warto próbować odwołania pomimo opinii gliniarza.

Mylisz się.

Gliniarz to całkiem nieźle wyjaśnił. Nie ma tutaj czynu ciągłego z uwagi na nierównomierność ograniczeń prędkości.

Z drugiej strony nie wiem jak na Mazowszu, ale na Śląsku pismem ws. fotoradaru bym się nie przejmował, więc dyskusja i tak jest czysto akademicka.

dlaczego byś się nie przejmował pismem ws. fotoradaru, akurat na Śląsku? a na Podkarpaciu? wiesz, tak tylko pytam...

Podbijam jeśli chodzi o Śląsk :->
Odnośnik do komentarza

 

Hehe, sprzedałem doładowanie na allegro :)

i tak drogo ta taksówka wyszła :kekeke:
Tylko dyche drozej plus jeszcze chyba jakas prowizja dla allegro jest pare zlotych. To jeszcze da sie przezyc. Gorzej gdyby spelnil sie czarny scenariuszz weekendu ze nie bylem w stanie wyjac hajsu z bankomatu i jestem 200 w plecy ;)
Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, odpadła mi naklejka "Volvo" z grilla z logo, takie badziewko, a 25zł kosztuje :roll:

 

tylko? :-k patrzyłeś na branżowych forach?

 

 

Myślisz, że to mało? To serio kawałek folii z napisem "Volvo" :P znalazłem na aukcjach serwisu Volvo jednego. Jakbym znalazł za 15 wielkiej różnicy mi nie zrobi ;)

Odnośnik do komentarza

Polecam sklep Timberlanda :) Zamówiłem tam buty na zimę, po dwóch dniach stan zamówienia się nie zmienił, ale zauważyłem, ze jest akurat promo na te buty, wiec włączyła mi się cebula i zamówiłem ten sam model, tyle ze 20% taniej.

 

Po dwóch dniach miałem już do odbioru to drugie zamówienie, a to pierwsze nadal nic nie ruszyło. Dzisiaj dzwoni do mnie jakaś dziewczyna, ze muszą anulować moje zamówienie, bo niestety, ale to był ostatni model na magazynie, i została w nim wykryta wada i nie mogą mi go wysłać. A w innych magazynach nie ma na razie mojego rozmiaru (lol)

 

Także mam buty, które chciałem za 20% mniej i jeszcze dostałem 50% rabatu na kolejne zamówienie za anulację zamówienia butów, których nawet nie chciałem...

 

#malesukcesy

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...