Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Elo benc

 

Mam dobry dzień dziś. Możecie stawiać wszystkie pieniądze, że Barcelona dziś punkty straci.

Moze jakis zakladzik? :)

 

Jakaś duża stawka? ;)

 

 

Mam dobry dzień dziś. Możecie stawiać wszystkie pieniądze, że Barcelona dziś punkty straci.

Nie boj, nie boj, jutro idziesz do pracy.

 

Co za fajny trening masz? Biegowy?

 

Jutro do pracy na 14 i dużo dźwigania, więc nie będzie źle ;).

 

A trening owszem biegowy :). Po lasach bieganie w niedzielne ranki robi mi dobrze ;).

Odnośnik do komentarza

Np. tym, że teraz jest promocja, dwa miesiące w cenie jednego jak podasz kod Rouge? ;) ;)

 

Zamykam się, bo brzmię jak jebany akwizytor :)

Umrzyj.

 

Marvel Unlimited - Monthly
  • Current Subscription Began:Dec. 18, 2016
  • Current Subscription Renewal Date:Feb. 18, 2017

Btw - przy okazji okazało się, że mogłem cały czas płacić kartą przez internet tylko musiałem zmienić limit, który był domyślnie ustawiony na 0. A myślałem, że trzeba dzwonić po infoliniach i specjalnie tego nie robiłem, żebym nie skończył z jakimś mega zestawem xbox one czy ps4 z zagramanicznego amazona :keke:

Odnośnik do komentarza

Dobra, tylko jak to ogarnąć i znaleźć jakiś konkretny komiks, których bohaterów kojarzę :-k Nie wiem, może Iron Man czy Daredevil albo Punisher bo za dzieciaka nawet dostałem od kolegi taty z pracy jakieś komiksy :-k Apka odpada, bo mam Lumie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, tylko jak to ogarnąć i znaleźć jakiś konkretny komiks, których bohaterów kojarzę :-k Nie wiem, może Iron Man czy Daredevil albo Punisher bo za dzieciaka nawet dostałem od kolegi taty z pracy jakieś komiksy :-k Apka odpada, bo mam Lumie.

Darth Vader polecam.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...