Skocz do zawartości

Sportowy livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Neymar kurwa jego mać ja pierdole......

Messi jaki gnojek z tym butem :|

Grałem w cs i nie rozumiem czemu on nimi rzucał> Kuma ktoś coś?

 

Spadł mu but, zbierał się do zakładania jak pies do jeża, później udawał, że zapomniał jak się wiąże buta, a po trzecim upomnieniu od sędziego, że ma się pospieszyć dostał żółto i sędzia kazał mu założyć buta za boiskiem. To się oburzył i skopał buta. Trochę dziecinada z jego strony, ale minuty ukradł

Odnośnik do komentarza

 

Neymar kurwa jego mać ja pierdole......

Messi jaki gnojek z tym butem :|

Grałem w cs i nie rozumiem czemu on nimi rzucał> Kuma ktoś coś?

 

Spadł mu but, zbierał się do zakładania jak pies do jeża, później udawał, że zapomniał jak się wiąże buta, a po trzecim upomnieniu od sędziego, że ma się pospieszyć dostał żółto i sędzia kazał mu założyć buta za boiskiem. To się oburzył i skopał buta. Trochę dziecinada z jego strony, ale minuty ukradł

 

 

Aaaaaa no to ja się dziwie co idzie i kopie tego buta jak jakiś wariat. Ale za boczną to w trymiga go ubrał :-k

 

@Timon no Mascherano jak profesor dzisiaj aż szacun, bo wypierdalałem go w kosmos na początku sezonu.

Odnośnik do komentarza

Specyficzny mecz w Dallas, 74-74 po Q4 i to efekt nie tylko jakiejś super obrony, ale też wielu pudeł z dobrych pozycji. Ostatnia akcja Bucks trochę głupia, bo Antek jednak nie jest zawodnikiem z super rzutem, a na rozegranie dostali 13s, zaraz dogrywka to może obu zespołom uda się przekroczyć linię 80 pkt ;). Barnes fajnie gra, a po preseason bardzo się o niego bałem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...