Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale poważnie? Może w przyszłe wakacje Szczecin, brzmi dobrze ;)

 

No zawsze można wyskoczyć na jakiś soczek, mogę oprowadzić nawet. No chyba, że będę w szpitalu :keke:. Wtedy najwyżej można mnie odwiedzić ;).

 

 

Ale poważnie? Może w przyszłe wakacje Szczecin, brzmi dobrze ;)

tylko uważaj na jego sierpowy, nie bez kozery to "niepozorny użytkownik"

 

 

Meler mi chyba niczym nie podpadł :D.

 

do flegmatyka troche mu daleko... póki co

 

Chyba klasyka fmowej sceny rapu ktoś tu nie zna ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Smetek, co zrobić żeby przy przeglądaniu forumka FM działał normalnie? Bo wydaje mi się, że gra się jakby stopuje/pauzuje, nawet jak mielą się jakieś dni, czy nawet zauważyłem to podczas meczu, że przestają nagle biegać gdy przełączam na Chrome'a. To normalne?

na chrome samo htto czy jakiś flash/html5?

 

Cokolwiek, wczoraj w pokerka grałem w aplikacji Poker Stars na małym ekranie i widziałem, że mi mecz w FM-ie nie leci.

 

mecz w oknie czy zminimalizowana aplikacja? ja generalnie FM16 nie tykam na makówce... no chyba ze nie mam innej maszyny pod ręką - bardzo zjebali optymalizację, Fm15 śmigał aż miło... FM16 jak żółw.

 

generalnie dodawania czegokolwiek do równoległej pracy z FM, powoduje, że FM zwalnia - dobry przykład to pomiary jmk z wątku testowego, jak nie zresetował przy którymś pomiarze kompa. inna sprawa ile taka aplikacja poker starts zabiera procesora - osobiście nie mam żadnej aplikacji do pomiaru tego na makówce

 

zacznij może od tego FM w oknie czy drugi ekran ?

@@Reaper,

Ty masz którą wersję makówki?

 

MacBook Air (13-calowy, początek 2014 r.)

1,4 GHz Intel Core i5

8 GB 1600 MHz DDR3

Intel HD Graphics 5000 1536 MB

 

FM w oknie

Nie minimalizuję, przełączam okna CMD+TAB czyli obydwa są aktywne.

 

 

Skoro mam dostęp do Netflixa to czas w końcu nadrobić IT Crowd :)

Dudek, warto to oglądać? Bo wczoraj obejrzałem jeden odcinek, no i humor dość niskich lotów raczej ;) Jeśli jestem fanem The Office, Brooklyn Nine-Nine, Modern Family. Family Guy-a?

Odnośnik do komentarza

 

Skoro mam dostęp do Netflixa to czas w końcu nadrobić IT Crowd :)

Dudek, warto to oglądać? Bo wczoraj obejrzałem jeden odcinek, no i humor dość niskich lotów raczej ;) Jeśli jestem fanem The Office, Brooklyn Nine-Nine, Modern Family. Family Guy-a?

Z tego, co wymieniłeś oglądałem sporo Office i FG. Mnie się IT Crowd podoba, ale już mój znajomy (też fan Office i FG) twierdzi, że takie sobie. Za dużo tego nie ma, odcinki i sezony są krótkie, więc możesz sobie puścić sezon na próbę.

Odnośnik do komentarza

 

 

FM w oknie

 

no obawiam się, że to po prostu przerasta makówkę :)

 

E tam, to fajny stan gdzie siedzisz na L4 i nadrabiasz gierki i seriale ;)

 

ostatni raz na takim L4 to chyba byłem w gimbazie. będziesz w moim wieku to inaczej pogadamy ;)

@Reaper - a puszczasz jakieś filmy na żydrurze w czasie gry ?

 

na czym :D skąd takie określenie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...