Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem jaki jest oryginal, ale probuje zrozumiec sens tej przerobki. Czemu ten kolo to boże :)

Aaa, to przepraszam. Zakładam, że gimbusowa przeróbka na kwejka bez przyłożenia się.

 

 

 

kim szpilasz w FM w polskiej lidze? na jakim dodatku?

Nie widać? Zwierzyniecki KS na PLU z okręgówką

Odnośnik do komentarza

Smetek, co zrobić żeby przy przeglądaniu forumka FM działał normalnie? Bo wydaje mi się, że gra się jakby stopuje/pauzuje, nawet jak mielą się jakieś dni, czy nawet zauważyłem to podczas meczu, że przestają nagle biegać gdy przełączam na Chrome'a. To normalne?

Odnośnik do komentarza

Smetek, co zrobić żeby przy przeglądaniu forumka FM działał normalnie? Bo wydaje mi się, że gra się jakby stopuje/pauzuje, nawet jak mielą się jakieś dni, czy nawet zauważyłem to podczas meczu, że przestają nagle biegać gdy przełączam na Chrome'a. To normalne?

na chrome samo htto czy jakiś flash/html5?

Odnośnik do komentarza

 

Smetek, co zrobić żeby przy przeglądaniu forumka FM działał normalnie? Bo wydaje mi się, że gra się jakby stopuje/pauzuje, nawet jak mielą się jakieś dni, czy nawet zauważyłem to podczas meczu, że przestają nagle biegać gdy przełączam na Chrome'a. To normalne?

na chrome samo htto czy jakiś flash/html5?

 

Cokolwiek, wczoraj w pokerka grałem w aplikacji Poker Stars na małym ekranie i widziałem, że mi mecz w FM-ie nie leci.

Odnośnik do komentarza

 

 

Smetek, co zrobić żeby przy przeglądaniu forumka FM działał normalnie? Bo wydaje mi się, że gra się jakby stopuje/pauzuje, nawet jak mielą się jakieś dni, czy nawet zauważyłem to podczas meczu, że przestają nagle biegać gdy przełączam na Chrome'a. To normalne?

na chrome samo htto czy jakiś flash/html5?

 

Cokolwiek, wczoraj w pokerka grałem w aplikacji Poker Stars na małym ekranie i widziałem, że mi mecz w FM-ie nie leci.

 

mecz w oknie czy zminimalizowana aplikacja? ja generalnie FM16 nie tykam na makówce... no chyba ze nie mam innej maszyny pod ręką - bardzo zjebali optymalizację, Fm15 śmigał aż miło... FM16 jak żółw.

 

generalnie dodawania czegokolwiek do równoległej pracy z FM, powoduje, że FM zwalnia - dobry przykład to pomiary jmk z wątku testowego, jak nie zresetował przy którymś pomiarze kompa. inna sprawa ile taka aplikacja poker starts zabiera procesora - osobiście nie mam żadnej aplikacji do pomiaru tego na makówce

 

zacznij może od tego FM w oknie czy drugi ekran ?

@@Reaper,

Ty masz którą wersję makówki?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...