Skocz do zawartości

¡Vamos Branquiazuis!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień przerwy po ostatnim spotkaniu dał mi trochę do myślenia. W każdym meczu kilka akcji, lecz brakuje tego ostatniego podania lub problem ze skutecznym strzałem na bramkę.

 

Niedostępni zawodnicy: Buyalskyi (1-3 dni).

W 14. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Rzutu z auto po prawej stronie wyrzucił Stojanovic do będącego na 25 metrze przed bramką Takacsa, który mocnym strzałem z dystansu pokonał bramkarza rywali. Piłka leciała przy słupku, nie dając szans bramkarzowi. W 20. minucie było już 2-0. Mosquera zagrał do nie krytego na 13 metrze Greena, który zbiegł na lewą nogę i mierzonym strzałem, pokonał bramkarza gości. Nie skończyła się jeszcze pierwsza połowa i było już 3-0. Z lewej strony wrzucił Rahman na 7 metr do Munira, który strzałem głową, pokonał bramkarza rywali. Kilka minut później rywale strzelili bramkę. Pastrama zagrał z pierwszej piłki do Emenike, który zszedł na prawą nogę i mocnym strzałem przy słupku, pokonał naszego bramkarza. W 65. minucie było już 4-1. Z rzutu wolnego wrzucił Lucas, a źle kryty przez rywala Mosquera, wpakował piłkę do siatki. Goście oddali w całym meczu 2 strzały i to celne, a my natomiast 19 z czego tylko 8 celnych.

 

2.03.2019, 18:15; 26 kolejka: La Liga, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 27 544 kibiców

 

(2.) Deportivo la Coruna 4-1 Espanyol (18.)

14' Takacs

20' Green

32' Munir

36' Emenike

65' Mosquera

 

Skład: Ryan - Stojanovic, Emerson, Rudiger, Rahman - Henriksen (67' Martins), Takacs, Mosquera (67' Kapustka) - Lucas, Green - Munir

 

MvP: Mosquera (Kluczowych podań: 8, % Celnych podań: 92%, Bramki: 1, Asysty: 1, Ocena: 9,0)

Odnośnik do komentarza

Do końca sezonu zostało 12 spotkań, w tym mecze z Realem, Barceloną, Athleticiem, Sevilla, Sociedad i Valencia, które mogą sprawić duże problemy. Naszym rywalem w 27 kolejce będzie Malaga.

 

Niedostępni zawodnicy: Brak.

Pierwsza połowa bardzo nuda, zero akcji. W 89. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Z lewej strony wrzucił Rahman, a będący na 7 metrze Henriksen, wpakował piłkę do siatki.

 

6.03.2019, godz; 20:00; 27 kolejka: La Liga, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 27 708 kibiców

 

(2.) Deportivo la Coruna 1-0 Malaga (6.)

89' Henriksen

 

Skład: Ryan - Stojanovic, Emerson, Rudiger, Rahman - Henriksen, Pepelu, Msoquera (69' Kapustka) - Lucas, Buyalskyi (55' Halilovic) - Leon

 

MvP: Rahman (Udanych wślizgów: 7, Przechwytów: 6, Wygrane pojedynki powietrzne: 2, Asysty: 1, Ocena: 8,7)

Odnośnik do komentarza

Pojedynki z Sevillą, nie zawsze były łatwe. Wygraliśmy z nimi 7 pojedynków, zremisowaliśmy raz, a przegraliśmy również raz i to od tamtej pory nie przegraliśmy żadnego spotkania. Od tamtego meczu minęło 50 meczy i wszystkie wygraliśmy lub zremisowaliśmy. Jest to również rekord ligi i naszej drużyny.

 

Niedostępni zawodnicy: Brak.

W 18. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Piękne zagranie piętą Martinsa do Halilovicia, który zbiegł na lewą nogę i mocnym strzałem po dłuższym rogu, pokonał bramkarza. 5. Minut później było 0-2. Z lewej strony wrzucił Munir, w polu karnym lekko się zakotłowało i strzałem głową, Green wpakował piłkę do siatki. Druga połowa pod nasze dyktando. Prowadziliśmy grę, a Sevilla mogła jedynie kontratakować, choć nie zawsze mogli dojść pod nasze pole karne.

 

9.03.2019, godz: 22:00; 28 kolejka: La Ligi, Miejsce: Ramon Sanchez-Pizjuan, Frekwencja: 43 415 kibiców

 

(4.) Sevilla 0-2 Deportivo la Coruna (2.)

18' Halilovic

23' Green

 

Skład: Ryan - Arciero, Arribas, Insua, Saul - Martins, Takacs, Kapustka - Halilovic, Green - Munir

 

MvP: Halilovic (Kluczowych podań: 9, Bramki: 1, Ocena: 9,0)

Odnośnik do komentarza

Czas na rewanżowe spotkanie z Benficą. Mecz będzie odbywać się na naszym boisku, a co za tym idzie, jesteśmy tak nie pokonani i będą mieli problemy ze zwycięstwem.

 

Niedostępni zawodnicy: Brak.

W 37. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego, wzdłuż bramki zagrał Buyalskyi, a wbiegający na drugi słupek Emerson, wpakował piłkę do pustej siatki. W ostatnich minutach pierwszej połowy, z boiska po drugiej żółtej kartce wyleciał Rahman. Niby to Benfica w drugiej połowie atakowała, lecz to my strzeliliśmy gola. Podanie Mosquery do Leona, który mocnym strzałem z lewej nogi, po dłuższym rogu, pokonał bramkarza rywali. Statystyki meczu.

 

13.03.2019, godz: 19:45; 1 Runda el. [2/2]: Liga Mistrzów, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 33 836 kibiców

 

(ESP.) Deportivo la Coruna 2-0 Benfica (POR.)

37' Emerson

45+1(cz.k.)' Rahman

89' Leon

 

Skład Deportivo: Ryan - Stojanovic, Emerson, Rudiger, Rahman - Henriksen (54' Martins), Pepelu, Mosquera - Lucas, Buyalskyi (45+1' Insua) - Leon

 

Skład Benfica: Moreira - Nacho (66' Fejsa), Briseno, Jardel, Filip - Karsdorp - Rodrigues, Renato Sanches - Guedes (71' Carrillo), Gaitan - Rentaria (71' Papa)

 

MvP: Mosquera (Kluczowych podań: 6, % Celnych podań: 74%, Asysty: 1, Ocena: 8,6)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przepraszam za dłuższą przerwę, ale potrzebowałem chwili odpoczynku od tej kariery. Zamierzam wrócić do regularności.

 

Line-Separator1.png

 

Od meczu z Benficą w Lidze Mistrzów, minęło 3 dni i trzeba było rozegrać kolejne spotkanie. Naszym rywalem w 29 kolejce będzie Villarreal. Oni ze wszystkich drużyn w Hiszpanii jest najtrudniejszym rywalem. Rozegraliśmy 9 spotkań, z czego 2 wygraliśmy, 5-krotnie zremisowaliśmy ze sobą i dwukrotnie to rywali wygrali.

 

Niedostępni zawodnicy: Leandrinho (1-2 dni).

W 9. minucie wychodzimy na prowadzenie. Atak Buyalskyiego na Moreira, 22-letni Argentyńczyk traci na koszt Ukraińca. Ten mocnym strzałem, koło bramkarza, wyprowadza nas na prowadzenie. W 68. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z rzutu rożnego ustawionego po prawej stronie, wrzucił Trigueros, a najwyżej w polu karnym wyskoczył Aguirregaray. Z linii próbował wybić głową Rahman, lecz niestety sędzia uznał bramkę.

 

16.03.2019, godz: 18:15; 29 kolejka: La Ligi, Miejsce; El Madrigal, Frekwencja: 24 903 kibiców

 

(8.) Villarreal 1-1 Deportivo la Coruña (2.)

9' Buyalskyi

68' Aguirregaray

 

Skład: Ryan - Stojanovic, Emerson, Rudiger, Rahman - Henriksen (62' Martins), Pepelu, Mosquera - Lucas, Buyalskyi - Leon (62' Munir)

 

MvP: Rahman (Udanych wślizgów: 3, Przechwytów: 11, Wygrane pojedynki powietrzne: 6, Ocena: 8,7)

Odnośnik do komentarza

Przed 30 kolejką poznaliśmy rywala w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Tym rywalem będzie Londyńskie Chelsea, które wyeliminowało Barcelonę (6-2). Naszym rywalem w lidze będzie Getafe, które powoli jest pewne utrzymania. My natomiast jesteśmy pewni gry w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Zarząd postanowił nam dać na wzmocnienia 67 mln €. Będzie można trochę poszaleć z pieniędzmi.

 

Niedostępni zawodnicy: Lucas (kartki).

Mecz zakończył się bezbramkowym remis. Powinniśmy wygrać to spotkanie, bo rywale nie oddali żadnego (!) strzału, my natomiast 21!

 

24.03.2019; godz: 19:00; 30 kolejka: La Liga, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 27 175 kibiców

 

(2.) Deportivo la Coruña 0-0 Getafe (13.)

 

Skład: Ryan - Stojanovic, Emerson, Rudiger, Rahman - Henriksen (58' Martins), Pepelu, Mosquera - Halilovic (73' Green), Buyalskyi - Leon (67' Munir)

 

MvP: Rahman (Udanych wślizgów: 2, Przechwytów: 0, Wygrane pojedynki powietrzne: 1, Ocena: 9,0)

 

Reszta par ćwierćfinałowych:

 

Bayer - PSG

Deportivo - Chelsea

Manchester United - Juventus

PSG - Bayern

 

Odpadli:

Liverpool (2-2 k PSG); Benfica (0-3 Deportivo); Sporting (0-7 Bayern); Schalke (0-9 UTD); Bayer (0-2 Olympic Marseille); Basel (0-6 Man City); Barcelona (2-6 Chelsea); Real Madryt (1-5 Juventus).

Odnośnik do komentarza

Jak pojechałeś Benficę, to już jest bardzo dobrze. Nie potrafiłem przeciwko Portugalczykom grać.

 

Widzę, że nie tylko ja nie daję sobie z nimi rady :keke:

 

Chelsea jest jak najbardziej w waszym zasięgu więc liczę na kolejny awans. Mógłbyś podrzucić profil Takacsa?

Odnośnik do komentarza

@Spajk

 

O to Laco Takacs.

 

Line-Separator1.png

 

Od pojedynku z Getafe minęło 13 dni, przez ten czas próbowałem "ulepszyć" grę w ataku, by nie marnowali już szans na bramkę. Naszym rywalem w 31 kolejce będzie Alcorcon.

 

Niedostępni zawodnicy: Rudiger (7-11 dni), Martins (7-12 dni), Domignuez (5-9 dni).

W 6. minucie wszyliśmy na prowadzenie. Z lewej strony wrzucił Rahman do stojącego na 5 metrze Leona, który nie doszedł do piłki, bo obrońca próbując przerwać zagrania, podał do Lucasa. Ten mocnym strzałem pod poprzeczkę, pokonał bramkarza rywali. W 38. minucie po drugiej żółtej kartce wyleciał Djene. Po pierwszej połowie mecz w naszym wykonaniu był lepszy, niż wynik. Powinniśmy prowadzić co najmniej 3/4-0. Rywale byli cały czas cofnięci i nie próbowali nawet przeprowadzać kontr. W całym meczu oddaliśmy 20 strzałów z czego 9 było celnych, a rywale oddali swój pierwszy strzał w ostatnich sekundach meczu.

 

6.04.2019, godz: 16:00; 31 kolejka: La Ligi, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 27 176 kibiców

 

(3.) Deportivo la Coruña 1-0 A.D. Alcorcon (19.)

6' Lucas

 

Skład: Ryan - Stojanovic, Emerson, Insua, Rahman - Henriksen (74' Halilovic), Pepelu, Mosquera (58' Kapustka) - Lucas, Buyalskyi (58' Green) - Leon

 

MvP: Rahman (Udanych wślizgów: 8, Przechwytów: 6, Wygrane pojedynki powietrzne: 2, Ocena: 9,0)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czas na mecz z drużyną, która jest z kraju Basków. Athletic Bilbao to najbardziej charakterystyczny klub w Hiszpanii. Baskowie mają ostatnio problemy z awansem do Ligi Mistrzów, czy nawet Ligi Europy.

 

Niedostępni zawodnicy: Rudiger (2-5 dni), Martins (2-6 dni), Dominguez (3 dni).

W 28. minucie wyszliśmy na prowadzenie, po bramce Lucasa. Podanie na 6-7 metr od Buyalskyiego, a doświadczony Hiszpan strzałem, przy krótkim słupku, nie dał szans bramkarzowi. W 41. minucie było już 2-0. Z prawej strony wrzucił Stojanovic, a wbiegający na pierwszy słupek Leon, wpakował po rękach bramkarza, piłkę do siatki. 10. Minut po rozpoczęciu drugiej połowy było już 3-0. Z prawej strony wrzucił Stojanovic do Henriksena, który strzałem z prostego podbicia, obronił bramkarz. Piłka wylądowała pod nogami Mosquery, który skierował futbolówkę do siatki. W 81. minucie goście strzelają pierwszą bramkę i jedyną. Podanie za plecy obrońców od Guillermo do Benata, który urwał się jednemu z naszych. Bask z z 16 metrów, przelobował naszego bramkarza.

 

11.04.2019, godz: 21:00; 32 kolejka: La Ligi, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 29 847 kibiców

 

(2.) Deportivo la Coruña 3-1 Athletic Bilbao (12.)

28' Lucas

41' Leon

55' Mosquera

81' Benat

 

Skład: Ryan - Stojanovic, Emerson, Insua, Rahman - Henriksen (62' Kapustka), Pepelu, Mosquera - Lucas, Buyalskyi (62' Green) - Leon

 

MvP: Benat [bilbao] (Kluczowych podań: 0, % Celnych podań: 60%, Bramki: 1, Ocena: 8,0)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Do końca sezonu coraz bliżej, a my dalej tracimy kilka punktów do pierwszego Realu. Po piętach depcze mnie Barcelona, która traci do nas 1 pkt. Naszym rywalem w 33 kolejce będzie Real Valladolid, które zajmuje wysoką 10 pozycję w lidze. Skład na to spotkanie nie co słabszy, ponieważ trzy dni później gramy w ćwierćfinale z Chelsea.

 

Niedostępni zawodnicy: Rudiger (2 dni), Martins (3 dni).

Już w 2. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony wrzucił Arciero, obrońca rywali zagrał pod nogi Mosquery, który wykorzystał sytuację i zagrał do Munira. Hiszpan strzałem przy słupku, nie dał szans bramkarzowi. W 90. minucie dobiliśmy rywali. Podanie od Arciero do Henriksena, który mocnym strzałem po ziemi, wpakował piłkę do siatki.

 

4.04.2019, godz: 19:00; 33 kolejka: La Liga, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 27 380 kibiców

 

(2.) Deportivo la Coruña 2-0 Real Valladolid (10.)

2' Munir

90' Henriksen

 

Skład: Ryan - Arciero, Emerson, Arribas, Rahman - Kapustka (69' Henriksen), Takacs, Mosquera - Halilovic, Buyalskyi (57' Green) - Munir (69' Leon)

 

MvP: Mosquera (Kluczowych podań: 13, % Celnych podań: 81%, Asysty: 1, Ocena: 9,0)

Odnośnik do komentarza

 

Ja chcieć jakiś pogromów, jak to ma miejsce w La Liga ;)

Już nie długo (mam nadzieję) się zacznie. :D

 

Czyli coś już wiesz :> Wygrane są spoko, cieszą, obalić hegemonów w Hiszpanii na propsie, ale... Wyniki wysokie cieszą bardziej oko.

Odnośnik do komentarza

Czas na pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe w lidze mistrzów. Naszym rywalem będzie Chelsea, która zajmuje 1 miejsce w lidze. Postanowiłem zagrać bardziej defensywnie i ustawiłem drużynę w formacji 4-1-2-2-1, nadal bez skrzydłowych, tym samym chciałem zagrać bardzo dobrze w obronie. Gra bardzo dobra w obronie daje nam 50% szans na wygranie tego spotkania. Chelsea na pewno będzie chciała strzelić gola, by móc spokojnie przygotować się do meczu rewanżowego.

 

Niedostępni zawodnicy: Rahman (kartki), Leandrinho (6-8 tyg).

W 34. minucie wychodzimy na prowadzenie, po bramce Leona z rzutu karnego. W 52. minucie rywale doprowadzają do wyrównania. Wrzutka z prawej strony od Pedro do wbiegającego na 5 metr Mandzukicia, który bez ataku obrońców, wpakował piłkę głową do siatki. W 58. minucie zmieniłem formację na 4-2-2-1-1, by nie stracić kolejnej bramki. Statystyki meczu.

 

17.04.2019, godz: 19:45; Ćwierćfinał [1/2]: Liga Mistrzów, Miejsce: Riazor, Frekwencja: 33 679 kibiców

 

(ESP.) Deportivo la Coruña 1-1 Chelsea (ENG.)

34(k.)' Leon

52' Mandzukic

 

Skład Deportivo: Ryan - Stojanovic, Emerson, Insua, Saul - Pepelu - Henriksen (58' Takacs), Mosquera (73' Halilovic) - Lucas (58' Kapustka), Buyalskyi - Leon

 

Skład Chelsea: Courtois - Mario, Gimenez, de Vrij, Azpilicueta - Pedro (90' Oscar), van Ginkel, Isco (45' Kante), Hazard - Mandzukic, Berahino (68' Kenedy)

 

MvP: Hazard [Chelsea] (Kluczowych podań: 5, Ocena: 7,8)

Odnośnik do komentarza

Mecz w 34 kolejce może okazać się jednym z najtrudniejszych spotkań w tym kończącym się sezonie. Rywal może nie najtrudniejszy, ale obiekt na którym gramy, może się okazać nie przyjemny. Mowa tutaj o Anoecie, gdzie najlepsze drużyny z Hiszpanii mają problemy. Real Sociedad zajmuje 19 miejsce w tabeli, a do drużyny siedemnastej tracą 4 punkty.

 

Niedostępni zawodnicy: Leandrinho (6-7 tyg).

Pierwsza połowa woła o pomstę do nieba. Zero akcji, zero strzałów, po prostu jedno duże zero. Druga połowa nie różniła się prawie niczym. W końcu padły strzały, w sumie 7, z czego tylko 3 celne.

 

20.04.2019, godz: 22:00; 34 kolejka: La Ligi, Miejsce: Anoeta, Frekwencja: 32 000 kibiców

 

(19.) Real Sociedad 0-0 Deportivo la Coruña (2.)

 

Skład: Rayn - Arciero, Arribas, Insua, Saul - Kapustka, Takacs, Mosquera (57' Henriksen) - Halilovic (57' Lucas), Buyalskyi - Munir

 

MvP: Babic [sociedad] (Udanych wślizgów: 7, Przechwytów: 23, Wygrane pojedynki powietrzne: 15, Ocena: 7,9)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...