Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja czekam na Don't Starve: Pocket Edition na androida <3 bo na kompie ciężko mi na dłużej przysiąść

 

mam na iosa ale jakos mnie nie wciagnelo tak jak na kompie, no a wersja together to juz w ogole miut :)

 

 

hmm, to niepokojące :-k a co jest nie tak? sterowanie? ocb? jakie różnice w porównaniu do wersji na PC?

Odnośnik do komentarza

Co do wczorajszych moich postów o robocie - po prostu chyba uwierzyłem w złego człowieka. Mamy różnicę charakterów i współpraca nie idzie tak jak powinna. Robię co w mojej mocy, żeby robić właściwy obrót, ale to ciągle za mało. No i do tego jego podejście - najpierw dwa miesiące bez umowy, było spoko. A tu nagle jak powiedziałem o umowie to wyszło, że nie jest zadowolony do końca z naszej współpracy i może mi zaoferować 1/8 etatu na miesiąc próbny. To czym kurwa były te dwa poprzednie miesiące? Do tego ze współpracownicą też się dogadać nie mogę, a teraz ona ma być moją "przełożoną". Trochę nie tak jak się z "szefem" umawiałem. Oczywiście już od dawna nie słychać nic a nic a tej mitycznej Warszawie - na razie on sam jeździ, bo ma trochę długów, które musi pospłacać i łapie roboty.

 

Przed odejściem z drzwi mówił mi kolega, że każdy kolejny szef będzie gorszy od poprzedniego. Wyśmiałem go wtedy, a teraz zaczynam myśleć, że może mieć rację.

 

Także znowu będę wysyłał CV, chodził na rozmowy. I tak kurwa do usranej śmierci.

 

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Kurwa, Dragon Age: Inquisition gra wszech kurwa czasów. Sformułowanie w recce IGN - vague plot to jest kurwa srogie przejęzyczenie. Gram już 7h i nie mam zielonego pojęcia o co chodzi, po co, dlaczego ani nawet kim jestem. Wyjaśni się to jakoś dalej, czy będę robił randomowe questy bez jakiejkolwiek przyczyny typu: zabij ziomków w obozie bo biją sie z innymi, a potem zabij tych innych i będzie spokój (no bo wszyscy zajebani) a i tak dalej się będą napierdalać. W międzyczasie znajdę jakąś kopalnię i chuj wie co tam znalazłem, jakieś notatki, idź w prawo i daj pierścień losowej babce z chatki. COOOO KURWAAA SIĘ DZIEJE!!!!?!?!?!

Odnośnik do komentarza

Plusem zmiany roboty jest to, że zawsze możesz znaleźć lepszą. Odchodząc z poprzedniej firmy byłem załamany, bo pojawiły się głosy, że szykują dla mnie stanowisko kierownika logistyki. Przez miesiąc zastanawiałem się, czy na pewno dobrze zrobiłem. Teraz się z tego śmieję, bo fakt, teraz jestem na stanowisku specjalisty, ale zarabiam ponad 2x więcej, niż tam, gdzie byłbym "kierownikiem". Odpowiedzialność 100% większa, ciągla nagonka, codzienne "nadgodziny" i zarobek na poziomie pracownika magazynu.

 

Nie załamuj się, szukaj, filtruj rynek i powodzenia!


Kurwa, Dragon Age: Inquisition gra wszech kurwa czasów. Sformułowanie w recce IGN - vague plot to jest kurwa srogie przejęzyczenie. Gram już 7h i nie mam zielonego pojęcia o co chodzi, po co, dlaczego ani nawet kim jestem. Wyjaśni się to jakoś dalej, czy będę robił randomowe questy bez jakiejkolwiek przyczyny typu: zabij ziomków w obozie bo biją sie z innymi, a potem zabij tych innych i będzie spokój (no bo wszyscy zajebani) a i tak dalej się będą napierdalać. W międzyczasie znajdę jakąś kopalnię i chuj wie co tam znalazłem, jakieś notatki, idź w prawo i daj pierścień losowej babce z chatki. COOOO KURWAAA SIĘ DZIEJE!!!!?!?!?!

Dlatego po 12 godzinach odpuściłem i wziąłem za to The Lust of Us :D Dla mnie słaba gra.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...