Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zle wyboldowales, bo napiasles ze to zaden sukces. A to jest ogromny sukces.

 

Wyboldowałem dokładnie to czego wy nie chcieliście przeczytać. Jak na razie udowodniłem, że lad pierdoli głupoty.

I widzę, że nie tylko ja mam do tego wyniku takie podejście.

 

I jeszcze kurwa Meler. Gościu, którego ja przekonywałem, że wygramy z Irlandią :D

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc ja przed turniejem zakładałem, że przegramy z Niemcami i Ukrainą, a wygramy z Irlandią. Będzie 3 miejsce i jakieś niewielkie szanse na awans (ale jak pokazuje historia - jak szanse na awans są niewielkie i zależą od innych wyników, to zwykle tego awansu nie ma). Wyjście z grupy jest w moich oczach sukcesem. Można powiedzieć, że plan wykonany, a teraz każdy kolejne zwycięstwo to powód do coraz większej radości.

 

Chociaż znając moje podejście, to nawet jakby wygrali Euro, to 2 dni później będę się zastanawiał, czy i kiedy to powtórzą :)

Odnośnik do komentarza

 

Chyba zle wyboldowales, bo napiasles ze to zaden sukces. A to jest ogromny sukces.

 

Wyboldowałem dokładnie to czego wy nie chcieliście przeczytać.

 

I jeszcze kurwa Meler. Gościu, którego ja przekonywałem, że wygramy z Irlandią :D

 

No dlatego uwazam, ze to ogromny sukces a nie zaden sukces. :)

Odnośnik do komentarza

 

Poza tym Szwajcarzy mimo wszystko mają więcej jakości i solidności od nas.

 

Tak pół żartem, pół serio...

 

Fabiański = Sommer

Jędrzejczyk < Rodriguez

Pazdan = Djorou

Glik > Schar

Piszczek = Lichtsteiner

Mączyński < Behrami

Krychowiak = Xhaka

Grosicki = Dzemaili

Błaszczykowski < Shaqiri

Milik > Mehmedi

Lewandowski > Seferović

 

Wychodzi 3:3 więc ta przewaga w jakości i solidności, to dyskusyjna sprawa.

 

milik>mehmedi :rotfl:Mehmedi sobie radzi w L'kusen, gdzie Milika pogoniono. Za to Imo Krycha jest ciut lepszy od Xhaki, a Błaszczyk = Shaqiru. I tak oceniam szanse Polaków na 55-45 dla naszych.

Argentyna gladko pokonuje USA 4-0, Messi fantastyczny gol z wolnego i dwie asysty. jesli ktos jest zdania, ze czerwcowe turnieje zadecyduja za pol roku o Zlotej Pilce to mamy faworyta :)

 

no i dobrze, przynajmniej po polskim finale :P nikt tam nie będzie wpychał Lewego.

Odnośnik do komentarza

Już miałem zacząć deprecjonować ewentualny półfinał, ale Feanor mnie uprzedził.

 

Oczywiście, że półfinał żadnym sukcesem nie będzie. Trafiliśmy na najsłabszą połówkę drabinki w historii futbolu.

 

No i PiS zrobi wszystko, by przykryć aferę wokół TK. Taka drabinka to przypadek? Nie sądzę...

Odnośnik do komentarza

Keith, zdajesz sobie sprawę, że taką samą bzdurę napisałeś dokładnie 2 miesiące temu w temacie o Ajaxie?

 

Milik sobie nie poradził w słabszym od Borusii Leverkusen. To że chłopak sobie radzi w Holandii to nie znaczy, że musi od razu pójść gdzie indziej.

Keith głupoty wypisujesz. Gdzie był Milik przychodząc do Leverkusen, a gdzie jest teraz? On potrzebował gry, minut na boisku. W Amsterdamie też nie dostał ich od razu. Ale wykorzystał szansę. Jego progres jest niepodważalny.

 


Trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby porównywać tamtego Milika i obecnego. Mehmedi rzeczywiście radzi sobie w Leverkusen - 2 gole w 28 meczach ligowych. Ten wyczyn faktycznie przyćmiewa 21 goli Milika w Eredivisie.

Odnośnik do komentarza

Keith, to oczywiste, że Bundesliga jest lepsza od Eredivisie, ale gdzie 2, a gdzie 21? :P Może skończysz pieprzyć o pogonieniu Milika jak odpowiesz sobie na jedno zajebiście proste pytanie, kogo na dzień dzisiejszy Bayer chciałby mieć w swoim składzie bardziej, Mehmediego czy Milika? :P

Odnośnik do komentarza

Keith, to oczywiste, że Bundesliga jest lepsza od Eredivisie, ale gdzie 2, a gdzie 21? :P Może skończysz pieprzyć o pogonieniu Milika jak odpowiesz sobie na jedno zajebiście proste pytanie, kogo na dzień dzisiejszy Bayer chciałby mieć w swoim składzie bardziej, Mehmediego czy Milika? :P

oczywiście, że elastyznego Mehmediego, skoro ma Chcicarito na ataku + nieomal legenda klubu Kiessling. Zresztą L'kusen ma chyba klauzulę wykupu i jakoś nie korzysta.

Odnośnik do komentarza

Taaa, Kiessling, legenda, która skończyła sezon z 5 golami. Z pewnością w Bayerze patrzą na elastyczność Mehmediego, kiedy mają w kadrze Brandta czy Bellarabiego. Milik nie ma żadnej klauzuli. Klauzulę to miał jak szedł na wypożyczenie do Amsterdamu i z tej klauzuli Ajax skorzystał :P

Odnośnik do komentarza

zawsze mnie zastanawia w jaki Ty sposob porownujesz tych zawodnikow. nawet transfermarkt wycenia Milika na dwa razy wieksze pieniadze na chwile obecna. Mehmedi w calym poprzednim sezonie strzelil 7 bramek, w reprezie ma cale 3 gole w prawie 50 wystepow, no ale jest lepszy, bo BUNDESLIGA :keke:

 

to do Keitha.

Odnośnik do komentarza

Milik zrobił progres, ale jak widzę go na boiskach we Francji, to płakać mi się chce. Z ciekawości sprawdziłem sobie jego dotychczasowe statystyki z całego sezonu. Strzelił 25 bramek biorąc pod uwagę wszystkie mecze(oprócz towarzyskich). Z tego co zdążyłem zauważyć, jedynymi poważnymi zespołami którym Milik strzelił bramkę są Celtic(zresztą bardzo słaby) i PSV. Strzelał też Heerenveen i Alkmaar po dwie bramki w jednym meczu, ale wtedy Ajax strzelał +4 bramki. Nie kwestionuje jego umiejętności, z pewnością są wysokie, ale mam obawy, że on poza Holandią sobie nie poradzi. Ma na Euro bramkę i asystę, ale poza tym sporo zmarnowanych sytuacji i bardzo łatwo traci piłki.

Mimo wszystko Keith, nie wiem dlaczego uważasz Mehmediego za lepszego piłkarza, oglądałeś chociaż jego jeden mecz w Bundeslidze?

Odnośnik do komentarza

Milik zrobił progres, ale jak widzę go na boiskach we Francji, to płakać mi się chce. Z ciekawości sprawdziłem sobie jego dotychczasowe statystyki z całego sezonu. Strzelił 25 bramek biorąc pod uwagę wszystkie mecze(oprócz towarzyskich). Z tego co zdążyłem zauważyć, jedynymi poważnymi zespołami którym Milik strzelił bramkę są Celtic(zresztą bardzo słaby) i PSV. Strzelał też Heerenveen i Alkmaar po dwie bramki w jednym meczu, ale wtedy Ajax strzelał +4 bramki. Nie kwestionuje jego umiejętności, z pewnością są wysokie, ale mam obawy, że on poza Holandią sobie nie poradzi. Ma na Euro bramkę i asystę, ale poza tym sporo zmarnowanych sytuacji i bardzo łatwo traci piłki.

 

Mimo wszystko Keith, nie wiem dlaczego uważasz Mehmediego za lepszego piłkarza, oglądałeś chociaż jego jeden mecz w Bundeslidze?

BuLi to moja ulubiona liga i jak mam czas to ogladam wszystko jak leci.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...