Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Głosujcie na Skorpia :keke:

Mod team a później delegalizacja demokracji na forum i rządy twardej, zakrzowskiej ręki. Nawet kot się znajdzie. Okrągły stół oczywiście w Orionie.
Czyli nie muszę się pchać do MT przez jakieś zdupiałe demokratyczne wybory. Miejsce przy stole w Orionie zapewni mi realny wpływ na forum bez konieczności wcześniejszego podlizywania się w trakcie wyborów :]
Odnośnik do komentarza

No kurwa wreszcie tamta zjebana Marynia zamknięta na cztery spusty.

 

gdzieeeee kurwa tak wcześnie nowa, Hawk mendo !

 

 

Głosujcie na Skorpia :keke:

Mod team a później delegalizacja demokracji na forum i rządy twardej, zakrzowskiej ręki. Nawet kot się znajdzie. Okrągły stół oczywiście w Orionie.

 

kurwa, a ja Cię nominowałem :roll::

 

 

 

 

;-)

Odnośnik do komentarza

 

 

Zachowałeś się bardzo niekulturalnie.

 

Taki zgrywus trochę, nicpoń przebrzydły.

 

Kumpel mi polecił tę gierkę 2 miesiące temu i jest w promocji, bierzcie bo podobno epicka, a za grosze: http://store.steampowered.com/app/221910/?snr=1_620_4_1400_46

 

Hmmm kupię jak wrócę z pracy.

 

Kupisz mi też? Bo mi się karty zjebały :roll:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zachowałeś się bardzo niekulturalnie.

 

Taki zgrywus trochę, nicpoń przebrzydły.

 

Kumpel mi polecił tę gierkę 2 miesiące temu i jest w promocji, bierzcie bo podobno epicka, a za grosze: http://store.steampowered.com/app/221910/?snr=1_620_4_1400_46

 

Hmmm kupię jak wrócę z pracy.

 

Kupisz mi też? Bo mi się karty zjebały :roll:

 

Pewnie. Giftem? Jak się zwiesz?

Odnośnik do komentarza

Apropos wpierdolu - jeżeli będę we Wrocku, to może się spotkamy u mnie w sobotę i pomszcze Micha w enejczela. Olka ma panieński, wiec mogibysmy zrobić jakąś przysłowiową 0,7 irlandzkiej albo szkockiej.

 

Grubo tyle na głowę pić :o

 

Brudi, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...