Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja muszę przeżyć ten tydzień - mam duży projekt do zamknięcia max. środa-czwartek, weź to pogódź jeszcze z meczami i tym, że dzisiaj przyjeżdża kumpel, którego nie widziałem od 8 lat :|

 

(BTW, Pulek się go przestraszył i nie chce grać z nim w piłkę ;))

Odnośnik do komentarza

Właśnie wyjebali z projektu Project Managera, którego mi dali 3 tygodnie temu :lol: czyli teraz nie dość, że będę musiał robić za siebie, to jeszcze za niego, dopóki znowu nie wymyślą, żeby kogoś nowego dać nade mnie :lol: Najlepszy był komentarz szefa projektu na Polskę. XXX w naszej ocenie przestawia zerową wartość dodaną w projekcie. Chyba nie czuje się w nim zbyt pewnie :lol:

 

Trudno, żeby cokolwiek sobą przedstawiał, skoro jak został wybrany na PMa poszedł na ponad tydzień na urlop, potem miał jakieś mega ważne szkolenia przez tydzień i nie miał czasu, żeby się zajmować projektem, a potem po kolejnym tygodniu dotarło do niego, co ma być zrobione. Cykl dla tego projektu to 6 tygodni :lol:

Odnośnik do komentarza

Urlop miał wcześniej klepnięty i szefowa na Europę to puściła. U nas się raczej nie odwołuje urlopów. Problem w tym, że facet jest zatrudniony jako senior PM, a wiedzę ma tylko teoretyczną. Na dodatek ma zerową elastyczność i święte przekonanie, że jest stworzony do wielkich rzeczy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż potem się wkurwiać i mówić: co się zepsuło, skoro miało być tak pięknie?

 

Jako niepoprawny optymista nienawidzę tego podejścia "lepiej się pozytywnie zaskoczyć" ;) Chodzą, kurwa, i marudzą, i pierdolą, i jebią każdego piłkarza z osobna, a na koniec "ale fajnie, wygraliśmy", no chujciwdupe, było siedzieć cicho, to ludzie z wiarą w sukces by nie musieli się wkurwiać na wasze pierdolenie.

 

no właśnie, twój światopogląd ci wszystko przysłania. Ja nie mówię, że będzie w chuj słabo (choć mogłoby byc, bo postawiłem 5 dyszek na nie wyjscie z grupy), ale wielkich rzeczy tez nie ma sie co spodziewac.

 

kurwa, serio? :ke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...