Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladam ta wstrzasnienie mozgu Love'a i albo ci zawodnicy napierdalaja mocniej niz sie wydaje, albo musialem miec ze 40 niezauwazonych przeze mnie wstrzasnien. Od takiego strzalu to sie mozna podrapac po potylicy chwile.

 

Czy ja wiem? Jak dostajesz z łokcia w tył bani, to cholera wie :-k

Odnośnik do komentarza

Ogladam ta wstrzasnienie mozgu Love'a i albo ci zawodnicy napierdalaja mocniej niz sie wydaje, albo musialem miec ze 40 niezauwazonych przeze mnie wstrzasnien. Od takiego strzalu to sie mozna podrapac po potylicy chwile.

 

Nie przesadzaj, urazy głowy to nie jest taka zero jedynkowa rzecz. Coś co wygląda nie mocno, ale jebło w odpowiednie miejsce może wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

Czy wiedzieliście, że amerykański atleta futbolowy przyjmuje w ciągu swojej kariery uderzenia w głowę o równowartości siły tysiąca słońc?

Polecam film "Wstrząs" z Willem Smithem, właśnie na temat amerykańskiego futbolu i skutków grania.

 

Komputer oczywiście musiał się wyłączyć w najważniejszym momencie i musiałem od nowa grać sześć spotkań. Wcześniej wygrałem ze Spurs, teraz zremisowałem przez co szansę na 2nd place'a zmalały do zera. Nie straciłem na tym wszystkim zbyt wiele, ale zyskały inne drużyny, bo przewagi wtedy praktycznie nie było. Niestety na własne życzenie wpierdalamy szansę na LM z walczącym o utrzymanie Liverpoolem(na własnym stadionie). Szkoda strzępić ryja.

 

Uq93Rkr.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Czy wiedzieliście, że amerykański atleta futbolowy przyjmuje w ciągu swojej kariery uderzenia w głowę o równowartości siły tysiąca słońc?

Ile to będzie księżyców?

W ogóle Hawk napisz jak najlepiej suplementów magnez wg aktualnego stanu badań.

 

każdy chelat będzie zajebisty, ewentualnie np. cytrynian magnezu ma bardzo dobrą przyswajalność.

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy wiedzieliście, że amerykański atleta futbolowy przyjmuje w ciągu swojej kariery uderzenia w głowę o równowartości siły tysiąca słońc?

Ile to będzie księżyców?

W ogóle Hawk napisz jak najlepiej suplementów magnez wg aktualnego stanu badań.

 

każdy chelat będzie zajebisty, ewentualnie np. cytrynian magnezu ma bardzo dobrą przyswajalność.

 

czyli mam kupować taki proszek do mieszania z wodą? nie ma jakichś tabsów czy czegoś w tym stylu?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...