Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Sporo pieniędzy ale ja się cieszę, że Ronaldo dołączy do Realu. Dla mnie to jeden z najlepszych obecnie piłkarzy na świecie i na pewno będzie wielkim wzmocnieniem. Może nie podobać się styl Ronado (żel, przewracanie się na boisku) ale umiejętności ma wielkie. Od paru lat skrzyła w Realu kulały i w końcu powinno się to skończyć. Skrzydła Ronaldo-Robben powinno bardzo dobrze funkcjonować. Z czasem transfer się spłaci oby tylko Ronaldo grał na swoim wysokim poziomie. A jeszcze może uda się wyciągnąć Silvę lub Riberego. Bo obaj to raczej potrzebni nie są.

A co do piłkarzy Valencii to Villa podobno jest już blisko przejścia. Agent piłkarza powiedział, że Real jest gotowy zaproponować 35 mln euro + Negredo. Myślę, że to dobra oferta dla Valencii. 35 mln euro to sporo a do tego dostaną wartościowego napastnika, który zastąpi Villę.

Odnośnik do komentarza
Llorente: Rozpoczęliśmy negocjacje z Realem w sprawie Villi

 

Pierwszy był Kaká, drugi Cristiano Ronaldo, a trzecim ma być David Villa. Piłkarz Valencii jest jednym z najważniejszych celów Realu Madryt i Królewscy już rozpoczęli operację sprowadzenia piłkarza do stolicy Hiszpanii, co sam przyznał prezes Valencii, Manuel Llorente.

 

- Wartość Villi? Bardzo duża. Otrzymaliśmy już dobrą ofertę za piłkarza, ale nie z Hiszpanii - powiedział sternik Valencii w wywiadzie dla dziennika Las Provincias. - A Real? We wtorek w nocy rozmawiałem z Florentino. Rozpoczęliśmy już negocjacje - potwierdził Llorente.

 

Aktualna propozycja to od 30 do 35 milionów euro plus Negredo. Reprezentant piłkarza wczoraj twierdził, że 35 milionów i były piłkarz Almeríi to "byłaby dobra oferta". Jednak Królewscy, w przypadku włączenia do transferu Negredo, nie chcą wydać więcej niż 30 milionów euro, biorąc pod uwagę, że Negredo jest warty około 15 milionów euro. W każdym razie, negocjacje są w toku, piłkarz woli Madryt niż grę w Anglii, a porozumienie jest coraz bliższe, mówi się, że to nawet kwestia kilku godzin.

defensacentral.com

 

Negocjacje rozpoczęte :) mam nadzieję, że szybko się dogadają.

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy to sam nie wiem co myśleć o rzekomym transferze Villi. O ile 65 mln za Kake jest ceną do zaakceptowania, to już prawie 100 mln za Ronaldo to już chyba przesada. Chociaż z drugiej strony za 29 letniego Zizou daliśmy 70 mln. Wiadomo, że to się nie odbije negatywnie na klubowej kasie bo z zwróci się to z olbrzymią nawiązką, ale jak widzę te sumy to dochodzę do wniosku, że coś jest nie tak.

 

Nie mniej jednak jego transfer chodź nie przepadam za Ronaldo cieszy. Ciężko znaleźć lepszego skrzydłowego.

Odnośnik do komentarza
Sporo pieniędzy ale ja się cieszę, że Ronaldo dołączy do Realu. Dla mnie to jeden z najlepszych obecnie piłkarzy na świecie i na pewno będzie wielkim wzmocnieniem. Może nie podobać się styl Ronado (żel, przewracanie się na boisku) ale umiejętności ma wielkie.

 

 

Tak, aż się boję o to, co sędziowie mogą zagwizdać (albo i nie), bo sędziowanie w Hiszpanii jest chyba najgorsze w Europie obecnie.

 

Aaa no i pytanie, gdzie są obrońcy :|

Odnośnik do komentarza
Sporo pieniędzy ale ja się cieszę, że Ronaldo dołączy do Realu. Dla mnie to jeden z najlepszych obecnie piłkarzy na świecie i na pewno będzie wielkim wzmocnieniem. Może nie podobać się styl Ronado (żel, przewracanie się na boisku) ale umiejętności ma wielkie.

 

 

Tak, aż się boję o to, co sędziowie mogą zagwizdać (albo i nie), bo sędziowanie w Hiszpanii jest chyba najgorsze w Europie obecnie.

 

Aaa no i pytanie, gdzie są obrońcy :|

 

Pi%$^&%&%&&sz. O pewnej nadwiślańskiej krainie zapomniałeś?

 

:P

Odnośnik do komentarza
Aaa no i pytanie, gdzie są obrońcy ysz.gif

 

Spokojnie. Dopiero mamy 11 czerwca, a okienko zamyka się 1 września. Nie wszystko na raz. Priorytetem był Kaka, Ronaldo i Villa. Kaka już jest. Ronaldo na 99% już jest, a o Villę toczą się negocjacje. Potem pewnie zacznie się wyprzedaż graczy nie potrzebnych i czas na negocjacje z kolejnymi wzmocnieniami.

Odnośnik do komentarza
Jak podaje serwis realmadrid.pl Real Madryt zaoferował Jerzemu Dudkowi przedłużenie kontraktu o kolejny rok. Obecna umowa kończy się polskiemu bramkarzowi 30 czerwca.

 

Od kilku tygodniu mówi się o tym, że Dudek chce odejść z Realu. W Madrycie głównie przesiaduje na ławce rezerwowych, bo nie ma szans, by wygryzł z pierwszej jedenastki Ikera Casillasa. Polak ma ponoć oferty z Anglii i Holandii i szykował się do zmiany otoczenia.

 

W środę doszło do spotkania agenta Dudka z Jorge Valdano, dyrektorem generalnym Realu. Madrycki klub chce zatrzymać Dudka, bo jest coraz więcej wątpliwości co do transferu bramkarza Realu Sociedad, Claudio Bravo. Królewscy nie są zbyt chętni płacić za rezerwowego bramkarza aż trzy miliony euro. Dodatkowo obawiają się, że Bravo mógłby mieć problemy z aklimatyzacją.

 

Takich kłopotów na pewno nie miałby Dudek, który w Realu jest już dwa lata. Z jego pracy zadowoleni są trenerzy, a doświadczony bramkarz ze spokojem znosi rolę rezerwowego.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,73556,6711746,...e_w_Realu_.html

 

Oby Jurek został u was, to zmniejszy szanse odejścia Landreau, podobno Gabi Heinze już jest na wylocie i najprawdopodobniej trafi do PSG :>

Odnośnik do komentarza
Jak podaje serwis realmadrid.pl Real Madryt zaoferował Jerzemu Dudkowi przedłużenie kontraktu o kolejny rok. Obecna umowa kończy się polskiemu bramkarzowi 30 czerwca.

 

Od kilku tygodniu mówi się o tym, że Dudek chce odejść z Realu. W Madrycie głównie przesiaduje na ławce rezerwowych, bo nie ma szans, by wygryzł z pierwszej jedenastki Ikera Casillasa. Polak ma ponoć oferty z Anglii i Holandii i szykował się do zmiany otoczenia.

 

W środę doszło do spotkania agenta Dudka z Jorge Valdano, dyrektorem generalnym Realu. Madrycki klub chce zatrzymać Dudka, bo jest coraz więcej wątpliwości co do transferu bramkarza Realu Sociedad, Claudio Bravo. Królewscy nie są zbyt chętni płacić za rezerwowego bramkarza aż trzy miliony euro. Dodatkowo obawiają się, że Bravo mógłby mieć problemy z aklimatyzacją.

 

Takich kłopotów na pewno nie miałby Dudek, który w Realu jest już dwa lata. Z jego pracy zadowoleni są trenerzy, a doświadczony bramkarz ze spokojem znosi rolę rezerwowego.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,73556,6711746,...e_w_Realu_.html

 

Oby Jurek został u was, to zmniejszy szanse odejścia Landreau, podobno Gabi Heinze już jest na wylocie i najprawdopodobniej trafi do PSG :>

Według mnie to by było dobre przede wszystkim dla Dudka. Jeżeli ma mieć niepewne miejsce w jakimś holenderskim albo angielskim przeciętniaku, a jednak siedzieć na ławce w jednym z największych klubów świata to dla mnie wybór byłby prosty. Szczególnie, że kariery już nie zrobi.
Odnośnik do komentarza

Obiektywnie stwierdzając pozostanie Dudka w Realu jest rozsądną perspektywą. Solidny, doświadczony zmiennik Casillasa jest bardzo potrzebny. W przypadku (odpukać) jego kontuzji nie wydaje mi się, żeby Adan był w stanie na dłuższą metę właściwie zastąpić Ikera. Tym samym w kasie zostaje również kilka milionów, które na pewno trzeba byłoby wydać na Bravo lub Landreau. Mam nadzieję, że Pellegrini jest zwolennikiem Jurka ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...