Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj kibicujesz Realowi :P ? Inna sprawa, że Mbappe to ewidentnie wielki talent :-k

Nie mówię, że nietalent. Tylko że o Mayorala oraz Mariano kilkanaście zespołów walczyło do pozyskania. Dla Pereza ogromny talent, gwiazda w przyszłość itp. Tylko, żeby puścić tam wspomnianych przeze mnie graczy na wypożyczenie/ sprzedaż to by było to samo, co z Carvajalem, czy innym.

Wiem jak działa zarząd (czyt. Perez), ale zawsze to i tak mnie denerwuje takie podejście. Niech w końcu ściągną tego Monchiego, ogranie trochę te sprawy.

Odnośnik do komentarza

Hehe, już widzę, jak Monchi ogarnie transfery w Realu :keke:

Monchi: Prezesie, tu jest lista ciekawych wzmocnień wedle potrzeb trenera;

Perez: Któryś był nominowany do złotej piłki?

Monchi: Nie, ale może być nominowany przy dobrym prowadzeniu za parę sezonów...

Perez: To może któryś błyszczał w ćwierćfinale LM?

Monchi: Nie, ale może...

Perez: To nie zawracaj mi głowy i idź ściągnąć tego Pappe albo Mbyppe z tamtego księstwa, tu masz sto milionów.

Odnośnik do komentarza

Coraz gęstsze plotki pojawiają się odnośnie transferu Isco do Barcelony.

Ponoć Barça już rozmawiała z Isco. Dyrektor Barcelony rozmawiał osobiście z piłkarzem i zaoferował mu 20 milionów euro za podpis pod kontraktem. http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=72679

Nie jest to jedyne źródło oraz jedyna taka plotka w ostatnim miesiącu. Ciekawe czy coś jest na rzeczy. Choć nie wydaje mi się, żeby Real puścił go do FCB.

Odnośnik do komentarza

Real nie będzie miał nic do gadania, bo chodzi o podpis kontraktu w 2018 czyli wtedy, kiedy umowa Isco z królewskimi się kończy.

W sumie fakt :)

Na obecną chwilę to już tylko zależy od zawodnika. Nie wydaje mi się, żeby dostawał więcej minut gry. Jedyna możliwość to taka, że go opchną po tym sezonie.

A szkoda by trochę było. Zdolny cały czas jest.

Odnośnik do komentarza

Ciężko będzie go namówić na zostanie jak chodzi mu o więcej minut gry. W Realu raczej trio Casemiro, Modić, Kroos nie do ruszenia. Wolałbym sprzedać Jamesa niż Isco. Przynajmniej klub jest w jakimś stopniu zabezpieczony bo w środku pola dobrych graczy nie brakuje. Na swoją szansę czeka Kovacić, jest Asensio.

Odnośnik do komentarza

 

Real nie będzie miał nic do gadania, bo chodzi o podpis kontraktu w 2018 czyli wtedy, kiedy umowa Isco z królewskimi się kończy.

W sumie fakt :)

Na obecną chwilę to już tylko zależy od zawodnika. Nie wydaje mi się, żeby dostawał więcej minut gry. Jedyna możliwość to taka, że go opchną po tym sezonie.

A szkoda by trochę było. Zdolny cały czas jest.

 

Ale Iniesta już młodszy nie będzie...

Odnośnik do komentarza

Wiesz, tak patrząc całkiem obiektywnie, to Isco bardziej pasuje do FCB niż Realu.

Gdyby tylko zrobił sobie ten nawyk, że przy piłce jak jest, to przytrzyma piłkę, zasłoni, coś kiwnie i poda. Znacznie lepiej by wypadał niż to jego holowanie, dryblowanie aż za dużo.

Odnośnik do komentarza

Nie, no bez przesady. Też kiedyś mi się to obiło o oczy. Chyba w lecie gdzieś o tym brzęczeli. Padła kwota, o ile się nie mylę, coś koło 50 mln € lub mniej o ok. 7.


Jestem w stanie w to uwierzyć. Z jakiegoś powodu przez ostatnie 25 lat tylko 2 piłkarzy przechodziło między tymi dwoma klubami (Enrique i Figo, chyba więcej nie było takich sytuacji?).

Byli, ale nie jako "gwiazdy" zespołu. Trashorras, Eto`o chociażby.

Odnośnik do komentarza

Eto'o do Barcelony sprzedała Mallorca, a nie Real. Trashorras trafił do Realu nie za sprawą transferu - kontrakt mu się skończył.

Chodziło mi o przechodzenie z Realu do FCB i odwrotnie. Isco teoretycznie też może przejść po końcu kontraktu.

 

Wracając- Isco odejdzie po sezonie. W Anglii go chcą, we Włoszech.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...