Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Tez mi sie nie wydaje, zeby ta apelacja miala cos pomoc. Z dwoch powodow:

1. TAS praktycznie nie zmienia wyrokow FIFA.

2. Byloby to mega dziwne i niesprawiedliwe, gdyby za to samo przewinienie apelacja dla niektorych klubow byla skuteczna, a dla innych nie.

Zwlaszcza, ze pewnie procesy, za ktore kara zostala nalozona, wygladaja podobnie we wszystkich trzech przypadkach.

Odnośnik do komentarza

 

spokojnie, spokojnie, przed końcem zimowego albo kolejnego letniego okienka będzie mini zawieszenie... czy w jakimś przypadku już tak nie było?

yyy nic mi o tym nie wiadomo. mozesz przyblizyc?

 

trochę nie precyzyjnie się wyraziłem, chodziło mi o "cofkę". http://www.primeradivision.pl/304839-zakaz-transferowy-dla-barcy-cofniety.htmli następnie http://natemat.pl/97121,barcelona-ukarana-zakazem-transferowym-do-lata-2015-roku-nie-moze-kupowac-pilkarzy

choć z drugiej strony jak patrzę na to, że na rok 2015 dostali zakaz bez cofki po odwołaniu, tu też już po więc farmazon z mojej strony, sorry za zamieszanie.

 

generalnie dwa okna w mojej opinii to bardzo dużo i uważam, że kara skończy się albo na jednym pełnym albo końcówka drugiego będzie "odwieszona".

Odnośnik do komentarza

Potencjalna kadra Realu Madryt zimą 2018 roku

Bramkarze: Keylor Navas (31 lat), Kiko Casilla (31) i Rubén Yáñez (24).

Obrońcy: Pepe (34 lata), Sergio Ramos (31 lat), Marcelo (29), Fábio Coentrão (29), Nacho (27), Danilo (26), Dani Carvajal (25), Raphaël Varane (24), Diego Llorente (24) i Jesús Vallejo (20).

Pomocnicy: Luka Modrić (32 lata), Toni Kroos (27), Isco (26), James Rodríguez (26), Casemiro (25), Mateo Kovačić (23), Marcos Llorente (22) i Marco Asensio (21).

Napastnicy: Cristiano Ronaldo (32 lata), Karim Benzema (30), Gareth Bale (28), Lucas Vázquez (26), Álvaro Morata (25), Mariano Díaz (24) i Borja Mayoral (20).

 

Nawet w 2018 roku jak minie ban wielkich zmian nie będzie. Pepe mając 34 lata pewnie będzie już na wylocie. Po za tym spokojnie do lata 2018 dociągnął, a i wtedy wielkiej rewolucji bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza

 

 

spokojnie, spokojnie, przed końcem zimowego albo kolejnego letniego okienka będzie mini zawieszenie... czy w jakimś przypadku już tak nie było?

yyy nic mi o tym nie wiadomo. mozesz przyblizyc?

 

trochę nie precyzyjnie się wyraziłem, chodziło mi o "cofkę". http://www.primeradivision.pl/304839-zakaz-transferowy-dla-barcy-cofniety.htmli następnie http://natemat.pl/97121,barcelona-ukarana-zakazem-transferowym-do-lata-2015-roku-nie-moze-kupowac-pilkarzy

choć z drugiej strony jak patrzę na to, że na rok 2015 dostali zakaz bez cofki po odwołaniu, tu też już po więc farmazon z mojej strony, sorry za zamieszanie.

 

generalnie dwa okna w mojej opinii to bardzo dużo i uważam, że kara skończy się albo na jednym pełnym albo końcówka drugiego będzie "odwieszona".

 

no nie, to jest ta sam sytuacja co w Barcelonie, czyli odwołanie od pierwotnej decyzji i w tym czasie robienie transferów. teraz już weszła ta "ostateczna" decyzja i nic tu się nie zmieni, czyli Real i Atletico zarejestrują graczy 1.1.2018 roku. identyczne sytuacje.

Odnośnik do komentarza

pewnie zizou jest zadowolony, że nie wypożyczył Marco Asensio znowu do jakiegoś klubu, w styczniu może pozbyć się jamesa czy isco, bo na prawde zawodczą, a marco asensio talent czystej wody, którego przymierzam do juve w swojej karierze, podobno grając jako 8-latek ośmieszał kolegów wieku 15 lat

Odnośnik do komentarza

Nie wypożyczył go, bo chciał go w zespole :>

James i Isco nie odejdą, no chyba że w lecie pojawi się baardzo konkretna oferta za któregoś. Acz, wobec bana jest to praktycznie niemożliwe. Do obrony wróci Jesús Vallejo, który za rok może wskoczyć do pierwszego składu. Można dodać jeszcze Borje Mayorala, Llorente, Philippa Lienhart, Martina Ødegaard. I oczywiście Mariano. Jest czym uzupełniać skład na prędce.

Odnośnik do komentarza

pewnie zizou jest zadowolony, że nie wypożyczył Marco Asensio znowu do jakiegoś klubu, w styczniu może pozbyć się jamesa czy isco, bo na prawde zawodczą, a marco asensio talent czystej wody, którego przymierzam do juve w swojej karierze, podobno grając jako 8-latek ośmieszał kolegów wieku 15 lat

 

Nie może ktoś za Ciebie pisać postów? Nie wiem, podyktujesz komuś czy coś...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kadra Realu Madryt na Borussię:
Bramkarze: Navas, Casilla i Rubén Yáñez.
Obrońcy: Carvajal, Pepe, Danilo, Sergio Ramos, Varane, Coentrão i Nacho.
Pomocnicy: Kroos, James, Modrić, Kovačić, Asensio i Isco.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Bale, Mariano, Lucas Vázquez i Morata.

 

Kontuzjowani: Marcelo, Casemiro.

 

Cłentrało wraca powoli do składu. Jutro raczej nie wyjdzie. Fatalne newsy to dwóch Brazylijczyków kontuzjowanych.

Po badaniach Casemiro, stwierdzono pęknięcie w środkowej części kości strzałkowej w lewej nodze. Wypadł na około trzy tygodnie. Choć niektórzy mówią, że absencja może sięgnąć nawet 2 miesięcy. Oby nie.

Marcelo natomiast z kontuzją mięśniową 2. stopnia. Ma pauzować ok. 2-3 tygodnie.

Dorzucić do tego słabą formę CR7, wahania Ramosa (tu już można cały doktorat pisać), nieskuteczność Moraty i Bale`a, to wyjdzie, że o wygraną w Dortmundzie będzie mega ciężko.

Odnośnik do komentarza

Lekki dołek teraz wjechał, więc jutro raczej max remis. Zwłaszcza, że w Dortmundzie jeszcze nie wygraliśmy.

Szkoda, że akurat wypadli piłkarze, na pozycje których nie mamy godnej alternatywy. Przynajmniej Coentrao po tak długiej kontuzji nie jest na razie alternatywą.

Kroos się nie nadaje niestety na DM-a. Już chyba lepiej zastosować rozwiązanie Mou i wstawić tam Pepe.

No, ale Zizou tak nie zrobi. Ciągle tego Kroosa tylko próbuje. Ja bym tam sprawdził Kovacica.

Odnośnik do komentarza

No, zwłaszcza w grze w siatkówkę ostatnio. Nie wiem, co mu jest. Niby się broni tymi bramkami w ważnych momentach, jak chociażby ten finał LM z Atleti, no ale często jest mega irytujący i popełnia jakieś głupie błędy. Fakt, im dalej od pola karnego, tym lepiej :P

Mógłby dać tego Kovacica. Czuje, że by się sprawdził, a gdyby stał się chociaż chwilowo zmiennikiem Casemiro na DM, to na pewno większe szanse by miał na grę, niż na tych dwóch pozostałych pozycjach na MC. A tak to ciągle pakuje tego Kroosa i liczy na cud jakiś.

Chociaż i tak czuje, że wyjdzie jutro Modric - Kroos - James. I wystarczy tylko, że raz, drugi Kroos zwieje z pozycji i będzie dupa, bo nikogo przed obrońcami nie będzie do pomocy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...