Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Zidane chciałby mieć przynajmniej dwóch ludzi na każą pozycję, zaś w obecnym Realu Marcelo nie ma naturalnego zmiennika.

Każdy chciałby. Jednak zarówno Alaba, jak i Rodriguez to ścisła czołówka i nie będzie im się uśmiechało zbyt częste grzanie ławy. Nie wiem czy Zidane jest w stanie poprowadzić tę drużynę tak, żeby nie narodził się jakiś konflikt na tym tle.

Odnośnik do komentarza

szykują się jakieś odejścia z Realu na wymienionych pozycjach? bo jeśli nie to ten tekst to jedno wielkie fan fiction. serio ktoś sobie wyobraża, że w napadzie będą na jedno miejsce przypadać Benzema i Lewandowski, na lewej obronie Marcelo i Alaba, a do pomocy dojdzie jeszcze Pogba skoro już teraz są problemy z miejscem na Jamesa i Isco? nie wyobrażam sobie jak by to Zidane miał pogodzić tak by wszyscy byli zadowoleni, nie mówiąc już o tym, że za trzech wymienionych zawodników trzebaby zapłacić ze 250 mln euro. :D jedyna szansa na najgłośniejsze nazwiska to IMO odejście Benzemy, w innym przypadku raczej bym się spodziewał uzupełnień składu albo graczy perspektywicznych. nie gwiazd światowego futbolu.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, jeśli będzie jakaś gwiazda w stylu Lewego to tylko w przypadku odejścia Benzemy. A Francuz jest ulubieńcem Zizou i przede wszystkim Pereza, więc jest to mało prawdopodobne. Przyjdzie jakiś rezerwowy lewy obrońca, ktoś na zmianę z Casemiro i tyle, może jakiś rezerwowy napastnik - Morata? Na wielkie nazwiska bym nie liczył, ale to Perez, więc nic nie wiadomo :D

Odnośnik do komentarza

W przypadku Moraty mówi się tylko i wyłącznie, że przychodzi za klauzule i odchodzi za dobre pieniądze.

Alaba, Pogda to fikcja. Mam nadzieję, że Lewandowski też.

Ostatnio na dniach zaczęto mówić o wypożyczeniu lub sprzedaży z opcją pierwokupu Jesego.

Odnośnik do komentarza

 

Alaba, Pogda to fikcja. Mam nadzieję, że Lewandowski też.

 

Abstrachując od kwot, dlaczego?

 

Po pierwsze kwoty, dwa:

Alaba to pewniak w Bayernie i nie bardzo mi się chce wierzyć, że pójdzie gdzieś indziej przez najbliższe lata.

Pogba i Real? Nie wydaje mi się. On robił jakieś przyczajki pod FCB.

 

Wiem, że Real dopiero co wygrał LM, ale nie sądzą, żeby ci piłkarze dwaj się skusili. Tak mi się wydaje. Z całej trójki tylko Alabę bym chętnie widział na SB.

Odnośnik do komentarza

Lewandowskiego w miejsce Benzemy nie :> ? Dla mnie prosty wybór.

A dla mnie nie :p

Benzema podstawa-jeśli będzie dalej tyle strzelał, co ostatnio- i młodzi ze szkółki. A jest ich tam kilku utalentowanych.

 

Ale to Real i Perez, więc spodziewać się można wszystkiego. Jest Euro, jeśli RL9 odpali mocno w tym turnieju, to Florek bankowo już zarzuci na niego sieć, wyłoży ze 100 baniek.

Odnośnik do komentarza

Jasne, bo jak wiadomo Real od lat przede wszystkim stawia na wychowanków bo przecież oddawać ich za grosze a później odkupywać ze stratą byłby bez sensu.

Nie pisałem jak jest, tylko co bym chciał zobaczyć. :p

Jakiś topowy gracz na pewno przyjdzie. Ale z drugiej strony odkąd ZZ został trenerem jakoś mu nikt nie zagląda i nie podpowiada składu- tak przynajmniej wygląda. Postawił na Casemiro kosztem gwiazd- Hamesa oraz Isco. Na Mayorala też stawiał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odkupiony za 30 mln €, Real jest skłonny go puścić za 75. Dobry deal, szczególnie biorąc pod uwagę, jak teraz gra. Choć oczywiście nie wiadomo, czy odejdzie.

a jak gra? :D na pewno nie tak zeby go odkupowac za taka kwote. jesli nie wierzy sie w teoretyczne 100 za Lewego to nie wiem czy Morata jest wart polowe tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...