Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że niby Mendes się dogadał, że CR7 przyjdzie tam, jak skończy z Realem. Niby jego kontrakt trwa do 2018, ale już trwają rozmowy o przedłużeniu do 2021.

Więc wychodzi na to, że "superagent" robi zamieszanie, żeby udało się wyrwać parę groszy więcej dla swojego klienta.

Odnośnik do komentarza

 

Jedyny sensowny powod, to chyba tylko dla kasy.

Jednak trzeba wziąć pod uwagę podatki we Francji. PSG musiałoby bardzo dużo zainwestować w ten transfer (szczególnie w pensje CR7).

 

Nie wydaje mi sie, aby kasa byla jakimkolwiek problemem dla szejkow.

Odnośnik do komentarza

PSG, City pokazują, że się płaci. i to chyba nie najgorzej. uważam, że zasób petrodolarów na zapleczu jest dużo bardziej atrakcyjny niż taki, który dostępu do petrodolarów nie ma.

 

A to wszyscy przechodzą tylko do PSG i City? Wspomniany Bayern czy Barca też przyciągają. Nie róbmy z katarczyków takich geniuszy biznesu. City może jeszcze przyciągnąć ligą i historią, ale PSG ani w LM niewiele pokazało, a w lidze przez nich wieje sandałem.

Odnośnik do komentarza

Media donoszą, że PSG jest gotów wyłożyć 80 milionów euro za Jamesa. Z klauzulami kwota mogłaby wzrosnąć do 100 milionów. Prezes klubu chciałby z niego zrobić ikonę klubu jaką był Zlatan. Sugerują jednak, że Florentino Perez i Zidane są fanami talentu Kolumbijczyka i nie bedą go skłonni go oddać. True or false? Kibice "Królewskich", jak to oceniacie?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak zrobi Real, ale ja bym go nie puszczał, nawet za taki hajs.

Ja też nie. Miał pechowy sezon - najpierw nie przepracował okresu przygotowawczego i początek grał jeszcze na "gazie" z poprzedniego, potem doszły kontuzje, Rafa Benitez i inne nieszczęścia. Tym niemniej Real już za jakiś czas czeka przemeblowanie związane z odejściem Cristiano(które pewnie nastąpi za sezon-dwa), a James jest piłkarzem znakomitym i jest młody. Dałbym mu drugą szansę, o Bale'u też wiele się mówiło po "nieudanym" sezonie, a w tym naprawdę odpalił. Tym bardziej, że James patrząc na statystyki zanotował całkiem dobry sezon - notował gola/asystę co 111 minut, często grając dużo głębiej niż zwykle. Fakt, jego forma pod koniec sezonu mogła frustrować, ale to młody piłkarz i może mieć jeszcze problemy ze stabilnością formy. Zasługuje na drugą szansę.

Odnośnik do komentarza

 

Prezes klubu chciałby z niego zrobić ikonę klubu jaką był Zlatan.
Jeśli James ma mentalnie zastąpić Zlatana, to cóż, powodzenia...

 

A czy prezes klubu wyraźnie powiedział: "Chciałbym, żeby James był MENTALNĄ ikoną klubu jak Zlatan"? ;) Myślę, że w piłce nożnej głównie chodzi o piłkarskie umiejętności i dokonania, ale możesz mnie poprawić, bo pewnie się mylę :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...