Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Takie pytanie:

 

W Edytorze zmieniłem dla krajów które nie są pełnymi członkami organizacji światowej, na to by były. Niestety przez to najwidoczniej wyłącza mi możliwość wybrania paru podstawowych lig z FM. Idzie to jakoś ominąć by wszystko grało?

A jaki błąd się pojawia, na tych żółtych trójkącikach masz napisane, co jest nie tak. Pewnie coś się skrzaczyło.

 

 

 

Oki. już wszystko działa. Okazało się że nie mogę tego zrobić w pliku gdzie była robiona liga. Zrobiłem plik danych osobny tylko z tym co chciałem

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie oboje mamy najnowszą wersje gry. Ale problemem, że on nie widzi mojej gry zajmę się później. Najpierw chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie mogę stworzyć gry sieciowej? Tak jak powtórzę wywala mnie do menu głównego podczas odświeżania skórki.

Spójrz o co pytałem 4 posty wyżej.

Odnośnik do komentarza

Tak przeinstalowałem z dwa razy. Jak sprawdzić spójność plików Steam? Jak to może pomóc przy zakładaniu serwera bo tutaj jest problem, który nie jest związany z innymi graczami.

W Steame sprawdź to. Problem nie musi być związany z innymi graczami, tylko z Twoim FMem.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem spójność plików, przeinstalowałem grę, a nadal nie mogę utworzyć gry sieciowej. Podczas odświeżania skórki nadal mnie wywala do menu głównego. :(

usuń cały steam, jak masz windows 7 to znajdz ukryty folder dane aplikacji i też to usun, reset kompa i na nowo pobierz.

 

jezeli to nie pomoze, to zerknij na jave, framework. możesz jeszcze bez antywira sporobowac uruchomic(na wlasna odpowiedzialnosc)

 

 

jesli to wszystko nie zatrybi no to format.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie zrobiłem tak, że włączyłem serwer bez odświeżania skórki i dało się go utworzyć ale nie byłbym sobą gdybym nie miał kolejnego problemu. Mój kolega nie widzi mojej gry, oboje mamy wersje 16.3.1, sprawdziliśmy spójność plików, wyłączyliśmy antywira i nadal nic. Jaki może być powód tego, że on nie widzi tej gry? Jak on stworzy to ja nie widzę jego gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...