Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

U mnie FM teraz uruchamia się parę sekund :) Ale fakt faktem, iż komp wypasiony i trochę pociągnie. Obstawiam, że to jest mój ostatni komp jaki kupowałem, później już nie będzie po co. Co nowsze wersja FMa to mniejsza, większa kupka, więc... 14 pozostanie raczej ;)

 

FM-a 2016 nie kupiłeś? Obiecywałeś ;)

 

Jeszcze nie kupiłem. Wiesz Przemek, święta idą, może ktoś z domowników się rzuci ;) poza tym, kontynuuję karierę w Lurgan w 14.

Odnośnik do komentarza

 

 

U mnie FM teraz uruchamia się parę sekund :) Ale fakt faktem, iż komp wypasiony i trochę pociągnie. Obstawiam, że to jest mój ostatni komp jaki kupowałem, później już nie będzie po co. Co nowsze wersja FMa to mniejsza, większa kupka, więc... 14 pozostanie raczej ;)

 

FM-a 2016 nie kupiłeś? Obiecywałeś ;)

 

Jeszcze nie kupiłem. Wiesz Przemek, święta idą, może ktoś z domowników się rzuci ;) poza tym, kontynuuję karierę w Lurgan w 14.

 

 

Ja się skusiłem i póki co mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza

To nie wiesz jak się gra? Wiesiek III odpalony na konsoli, a FM na kompie ;)

Na szczęście nie posiadam konsoli. Wszystko w swoim czasie Przemku. Na razie mam chęć i siły w FM, to gram. Nie wiem jeszcze na ile starczy sił, bo może być ciężko wygrywać. ;)

Odnośnik do komentarza
Witam, czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć ulubione zagrania bo nie mogę dojść które to które...z góry dziękuję



DEEP LYING FORWARD

GOOD - "Comes Deep To Get Ball", "Plays One-Twos", "Moves Into Channels"

BAD - "Gets Forward Whenever Possible", "Likes To Try To Beat Offside Trap"



SHADOW STRIKERS

GOOD - "Plays One-Twos", "Gets Forward Whenever Possible", "Moves Into Channels", "Cuts Inside"

BAD - "Comes Deep To Get Ball", "Stays Back At All Times"




RIGHT WIDE MIDFIELDERS

GOOD - "Gets Forward Whenever Possible", "Plays One-Twos", "Cuts Inside"

BAD - "Comes Deep To Get Ball", "Stays Back At All Times"




LEFT WIDE MIDFIELDERS

GOOD - "Plays One-Twos", "Cuts Inside"


CENTRAL MIDFIELDER (ATTACK)

GOOD - "Plays One-Twos", "Gets Forward Whenever Possible"

BAD - "Comes Deep To Get Ball", "Stays Back At All Times"
Odnośnik do komentarza

 

Witam, czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć ulubione zagrania bo nie mogę dojść które to które...z góry dziękuję
DEEP LYING FORWARD
GOOD - "Comes Deep To Get Ball", "Plays One-Twos", "Moves Into Channels"
BAD - "Gets Forward Whenever Possible", "Likes To Try To Beat Offside Trap"
SHADOW STRIKERS
GOOD - "Plays One-Twos", "Gets Forward Whenever Possible", "Moves Into Channels", "Cuts Inside"
BAD - "Comes Deep To Get Ball", "Stays Back At All Times"
RIGHT WIDE MIDFIELDERS
GOOD - "Gets Forward Whenever Possible", "Plays One-Twos", "Cuts Inside"
BAD - "Comes Deep To Get Ball", "Stays Back At All Times"
LEFT WIDE MIDFIELDERS
GOOD - "Plays One-Twos", "Cuts Inside"
CENTRAL MIDFIELDER (ATTACK)
GOOD - "Plays One-Twos", "Gets Forward Whenever Possible"
BAD - "Comes Deep To Get Ball", "Stays Back At All Times"

 

Comes Deep To Get Ball - Cofa się po piłię

Plays One-Twos - Odgrywa z klepki

Moves Into Channels - Szuka wolnej przestrzeni?

Gets Forward Whenecer Possible - Często rusza do przodu

Likes To Try Beat Offside Trap - gra na granicy spalonego, czy jak to zagranie się nazywa, nie pamiętam już

Cuts inside - schodzi do środka

Stays Back At All Times - gra tylko na własnej połowie?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

To nie wiesz jak się gra? Wiesiek III odpalony na konsoli, a FM na kompie ;)

Mój Wiesiek na konsoli właśnie zainstalowany, a Fm na kompie cały czas dobrze śmiga, mimo że laptop już ma ponad 5 lat. Cały czas jeszcze daje radę :)

 

 

Aż się nie mogę doczekać nowego kompa. Jutro lub pojutrze ma być :D

Odnośnik do komentarza

 

Czy dużo osób tutaj korzysta z dodatku IV Polskiej Ligi ? Jak się sprawdza? Myślałem o nim tylko ze względu na rezerwy, żeby nie miały pustego kalendarza non stop. Po paru sezonach nic się nie wykrzacza?

nic sie nie wykrzacza, ale spadki i awanse w nizszych ligach to loteriada.

 

Dzięki za odpowiedź. Loteriada w sensie zasad, reguł czy w sensie siły zespołów? Rozumiem że umiejętności są w znacznej mierze losowane?

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy dużo osób tutaj korzysta z dodatku IV Polskiej Ligi ? Jak się sprawdza? Myślałem o nim tylko ze względu na rezerwy, żeby nie miały pustego kalendarza non stop. Po paru sezonach nic się nie wykrzacza?

nic sie nie wykrzacza, ale spadki i awanse w nizszych ligach to loteriada.

 

Dzięki za odpowiedź. Loteriada w sensie zasad, reguł czy w sensie siły zespołów? Rozumiem że umiejętności są w znacznej mierze losowane?

 

miałem na myśli podział geograficzny. zespoły z łodzkiego grają w IV lidze dolnośląskiej albo świetokrzyskiej na ten przykład.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czy dużo osób tutaj korzysta z dodatku IV Polskiej Ligi ? Jak się sprawdza? Myślałem o nim tylko ze względu na rezerwy, żeby nie miały pustego kalendarza non stop. Po paru sezonach nic się nie wykrzacza?

nic sie nie wykrzacza, ale spadki i awanse w nizszych ligach to loteriada.

 

Dzięki za odpowiedź. Loteriada w sensie zasad, reguł czy w sensie siły zespołów? Rozumiem że umiejętności są w znacznej mierze losowane?

 

miałem na myśli podział geograficzny. zespoły z łodzkiego grają w IV lidze dolnośląskiej albo świetokrzyskiej na ten przykład.

 

IMO to mały problem. W końcu awansujesz po sezonie wyżej, to już wsio jedno, kto i gdzie spada :p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...