Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wasz klub wybuduje nowy stadion i ma on dość taką pojemność to zostaje on wybierany na stadion finałowy np LM, LE, Superpucharu Europy? Bo już dawno w FM nigdy mój nowo wybudowany stadion ani innych klubów nie został wybrany na finał tego typu imprez pamiętam tylko że działało mi to w tym FM w którym to wprowadzili czyli chyba FM 10 albo 11. Jakie stadion musi spełniać kryteria żeby zostać wybrany? Reputacja ligi i klubu też ma na to wpływ?

Odnośnik do komentarza

Pytanko do osób obytych w tematach wyspiarskich. Zamierzam pograć w tych rejonach. Jakie najciekawsze zespoły występują w najniższych ligach dostępnych w grze i jakie z nich polecacie?

Awansował o jedną ligę, ale w dalszym ciągu nisko. Mój ulubiony klub, gram nim od jakiś czterech wersji FMa.

Mowa o Leamington FC. Liga angielska. Zdecydowanie polecam! :)

http://i.imgur.com/HCPNzR4.jpggraliście na czyms takim kiedyś? :D

Nigdy, ale ciekawie wygląda :p

Odnośnik do komentarza

@szyna91 Pokaż profil Jacka Góralskiego po 3 sezonach.

Jak wrócę z pracy. Ale ogólnie rzecz biorąc dobry przecinak na DP z funkcją rygla, jednak u mnie przegrywa rywalizacje z castellano głównie ze względu na gre w powietrzu. Jednak gdy gra to nie zawodzi tak jak w rewanżu z Tottenhamem

 

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Nadszedł czas wymiany kompa. Stary padł, może na święta sobie poszaleję :D

Szaleńczego sprzętu nie kupuję, ale FM będzie trochę szybciej działał :D

Mój (powiedzmy) nowy (jeszcze 4 miechów nie ma) komp śmiga jak wombat, więc... :D A FM lata, a nie działa.

Odnośnik do komentarza

 

Nadszedł czas wymiany kompa. Stary padł, może na święta sobie poszaleję :D

Szaleńczego sprzętu nie kupuję, ale FM będzie trochę szybciej działał :D

Mój (powiedzmy) nowy (jeszcze 4 miechów nie ma) komp śmiga jak wombat, więc... :D A FM lata, a nie działa.

 

 

Smętek kilka lat temu przewidywał, że mój komp pociągnie kilka miesięcy. Pociągnął ze cztery czy pięć lat. W końcu płyta główna musiała umrzeć :)

Odnośnik do komentarza

U mnie FM teraz uruchamia się parę sekund :) Ale fakt faktem, iż komp wypasiony i trochę pociągnie. Obstawiam, że to jest mój ostatni komp jaki kupowałem, później już nie będzie po co. Co nowsze wersja FMa to mniejsza, większa kupka, więc... 14 pozostanie raczej ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie FM teraz uruchamia się parę sekund :) Ale fakt faktem, iż komp wypasiony i trochę pociągnie. Obstawiam, że to jest mój ostatni komp jaki kupowałem, później już nie będzie po co. Co nowsze wersja FMa to mniejsza, większa kupka, więc... 14 pozostanie raczej ;)

 

FM-a 2016 nie kupiłeś? Obiecywałeś ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...