Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmienić ściężkę do plików min. do tych z logopack,facepack itp oraz generalnie do zapisu stanu gry? Kiedyś była taka opcja w grze teraz jej nie widzę a mam strasznie mało miejsca na dysku.

Poza tym często w tych dodatkach wedle instrukcji piszę tak: "Pobrany plik należy rozpakować i wkleić do katalogu użytkownika (domyślnie: Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2016/editor data). Jeśli nie ma katalogu editor data, należy go stworzyć! "
Tak się składa że ja mam dwa foldery Football Manager 2016 i w obydwu są podobne foldery więc który wybrać?
http://www.fotosik.pl/zdjecie/87e7bb3eddaa8235

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak zmienić ściężkę do plików min. do tych z logopack,facepack itp oraz generalnie do zapisu stanu gry? Kiedyś była taka opcja w grze teraz jej nie widzę a mam strasznie mało miejsca na dysku.

 

Poza tym często w tych dodatkach wedle instrukcji piszę tak: "Pobrany plik należy rozpakować i wkleić do katalogu użytkownika (domyślnie: Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2016/editor data). Jeśli nie ma katalogu editor data, należy go stworzyć! "

Tak się składa że ja mam dwa foldery Football Manager 2016 i w obydwu są podobne foldery więc który wybrać?

http://www.fotosik.pl/zdjecie/87e7bb3eddaa8235

 

Pozdrawiam

 

zapisz grę i zobaczysz w ktorym masz save. po tym najszybciej poznasz w ktory masz ladowac dane.

 

co do problemy z lokalizacja, ktos to opisywal juz na poczatku tego tematu.

Odnośnik do komentarza

@ grabuss:

- First of all create the folder in the location you want it to be
- Go into Steam and right-click on the game.
- Select 'Properties'
- Click 'Set Launch Options...'
- Copy the following into the dialogue box: --user_data_location="path"
- In the "path" section, enter the exact path where you created your folder.

 

The next time you launch the game, your Sports Interactive files will be saved to this folder.

Odnośnik do komentarza

Kurde nie mogę sobie poradzić z treningiem. Możecie powiedziec jak przygotowujecie drużynę przed sezonem jak i w jego sezonie? Obecnie gram sobie w Anglii United. Przed sezonem dałem trening kondycyjny jako ogólny oraz ten trening tygodniowy wyglądał tak: 1 tydzień Kondycje, drugi tydzień w elastyczny, trzeci tydzien kondycyjny. I tak przez cały okres przygotowawczy. Obciążenie przeciętne/wysokie. Teraz mam ogromne problemy z kondycją i kontuzjami. Po meczy połowa składu wymaga odpoczynku.
Możecie opisac jak wy ustawiacie trening przed sezonem jak i w jego trakcie? :)

Odnośnik do komentarza

 

@ grabuss:

- First of all create the folder in the location you want it to be

- Go into Steam and right-click on the game.

- Select 'Properties'

- Click 'Set Launch Options...'

- Copy the following into the dialogue box: --user_data_location="path"

- In the "path" section, enter the exact path where you created your folder.

 

The next time you launch the game, your Sports Interactive files will be saved to this folder.

 

Moze dodaj to w pierwszym poscie tematu dodatki to latwiej bedzie uzytkownikom :)

Odnośnik do komentarza

 

A wie ktoś jak dokonać modyfikacji w skórce by nazwiska piłkarzy podczas meczu był podświetlane na biało, a nie na np. czarno jak mam obecnie w pewnym skinie?

 

W którym skinie?

 

A nie można sobie już kolorów zmieniać w ustawieniach?

Odnośnik do komentarza

Co do treningu przedsezonowego, zaczynam kondycję, pierwszy tydzień to średnia intensywność. Potem ok 3 tygodni kondycja intensywnie, następnie po tygodniu obrona, atak, lub elastycznie. Oczywiście dochodzą sparingi, w tychże na początku piłkarze puchna, czasem jakiś uraz, ale z początku rozgrywek ligowych jest już ok. Akumulator y naładowane. Oczywiście sporo zależy też od jakości sztabu szkoleniowego.

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

 

 

Co do treningu przedsezonowego, zaczynam kondycję, pierwszy tydzień to średnia intensywność. Potem ok 3 tygodni kondycja intensywnie, następnie po tygodniu obrona, atak, lub elastycznie. Oczywiście dochodzą sparingi, w tychże na początku piłkarze puchna, czasem jakiś uraz, ale z początku rozgrywek ligowych jest już ok. Akumulator y naładowane. Oczywiście sporo zależy też od jakości sztabu szkoleniowego. Aha, w sezonie trening głównie panowanie nad piłka. Ewentualnie gdy coś szwankuje to zmieniam na inny.

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

 

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

 

Crash dumpy były spowodowane moim grzebaniem w FM-ie :D

Zaczynam karierę Basingstoke od nowa ;)

Dobrze, że na początku byłem :)

A mógłbyś powiedzieć co dokładnie grzebałeś bo też czasem lubie w nim grzebać więc wolałbym się na przyszłość ustrzec :)

 

 

Dodałem w chuj lig z różnych dziwnych krajów. Wywaliłem między innymi Kazachstan i teraz jest ok. Trudno powiedzieć czy to wina akurat tego dodatku, ale na razie jest ok :)

Odnośnik do komentarza

A to aż dogłębnie nie grzebie w FM zresztą od kąd jest tablica wyników nie bawie się w dodatki na ligi itp bo potem nie jest to uwzględniane w tablicy wyników.

 

Na forum fmrte jakiś tam typek miał problem z kibicami jak się bawił rozbudową stadionu no ale ja nie o tym tylko o tym:

http://www.fmrte.com/forums/uploads/monthly_2015_12/565ee2b15dc99_BrndbyIFmodFCKbenhavn_BaneKomplet-3-min.thumb.png.6b38ccf31699f8c54612f50ce606a670.png

 

Jak ustawić żeby mieć taki widok na stadion? Bo bawiłem się kamerami i nic podobnego nie uzyskałem widziałem też screeny (chyba jeszcze przy okazji FM 2015) widoku na stadion z góry i się zapytam jak? :D

 

I jeszcze jedno bo teraz wlazlem w edytor i przegladałem rekordy w ligach i nie mogłem znaleźć rekordu największej ilości strzelonych bramek w lidze, a w grze jest taki widoczny, SI ten rekord wprowadza jakoś inaczej i jest on integralna częscią silnika gry?

Odnośnik do komentarza

 

Daj skrina o jakie napisy dokładnie chodzi.

Jest screen:

2015-12-0_sxeanrn.jpg

Nazwiska piłkarzy chciałbym w innym kolorze, na przykład w białym.

 

Hmm.. Chyba pozostaje Ci, tylko zmiana skórki ;) A swoją drogą, niesamowite, że ktoś jeszcze gra ''kulkami'' ;) Ja z przesiadki z 12 na 16 też myślałem, że 3d to zbędny luksus jeśli chodzi o tę grę, jednak 3d w 16 wygląda bardzo dobrze :)

 

A druga sprawa.. Po rozegraniu 9 sezonów z pełną swiadomością mogę powiedzieć, że najlepszych newgenów produkują Czesi :) No i może Argentyna ;)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to tylko i wyłącznie kulki!

 

Co do zmiany koloru.. Można to zrobić, ale zmiana tego koloru niestety wpływa też na inne napisy (np. te na górnej belce ze zmianą zawodnika, stylu gry itd.). No i wygląda to wg mnie kiepsko. Jak chcesz, to sobie podstaw ten plik i sprawdź.

 

Plik musisz podmienić w katalogu settings ze skinem.

 

http://sendfile.es/pokaz/601579---tn91.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...