Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

W demie, w Man Utd pamiętam zaczynałem od wysokiej. Z kolei w OFK Belgrad już z niskiej.

Myślę, że ma to znaczenie, co napisałeś. Może też mieć to, jaką taktykę my sobie ustawimy w ulubionych...?

Też się zastanawiam czy ulubiona na samym początku nie miesza. Parę razy testowałem na sucho różne warianty i za każdym razem poziom znajomości był inny.

Odnośnik do komentarza

Pytanie z czapy, ale FM działa bez płyty ? :D

Oczywiście. Nawet nie trzeba jej używać do instalacji :)

Na pewno błąd jest w tym miejscu, że zaczynam od konkretnej znajomości, robię zmianę, znajomość obniża się, po czym wracam do punktu wyjścia i jest coś innego niż na początku.

Dla mnie to także zdecydowanie błąd. Próbowałem to jakoś racjonalnie wytłumaczyć, ale jakoś nie mogę...

Odnośnik do komentarza

 

 

Pytanie z czapy, ale FM działa bez płyty ? :D

Oczywiście. Nawet nie trzeba jej używać do instalacji.

 

Ale to w przypadku osób, które zakupiły grę przez Steam :) Ja i tak zaopatrzyłem się w wersję na płycie, co jednak nie zmienia faktu, że i tak Steam jest niezbędny :P

 

Jak kupisz gre w wersji BOX to i tak mozesz ja zainstalowac bez użycia płyty bo po wprowadzeniu klucza możesz pobrać grę za pomocą steam.

Odnośnik do komentarza

A u mnie jeśli chodzi o hiszpańską lige to dominacja Realu Madryt.

 

A powie mi ktoś jakie są dobre ulubione zagrania dla napastnika? Chodzi mi raczej o ogol ewentualnie jakie dla kompletnego napastnika? Na FM base cos tam widzialem ale to dla cofnietego napastnika. I jakie zagrania dla ofensywnych pomocnikow, pomocnikow w srodku pola i bocznych obroncow. Oraz jakie ulubione zagrania powinien miec zawodnik ktory wykonuje u mnie rzuty wolne? Czy powinien lubic bic je na sile? Czy powinien lubic podkrecac pilke badz lubic zagrania zewnetrzna czescia stopy? I w edytorze gry widzialem takie zagranie "Lubi ośmieszać przeciwnika" czy jakoś tak. Można tego zawodnika nauczyc? Jest to pozytywne czy raczej negatywne zagranie?

Odnośnik do komentarza

Ale głupota z tymi wypożyczeniami, zaobserwowałem to w angielskiej, nie wiem jak w innych, ale kluby w 80% przypadków ściągają graczy na jeden miesiąc po czym nie przedłużają wypożyczeń, bez żadnego argumentu.. Dany zawodnik może mieć przez miesiąc bajeczne noty, a bot i tak mu nie przedłuży wypożyczenia..

Mam 2023 rok i prowadzę Arsenal, u mnie po 1 miesięcznym wypożyczeniu najszcześciej przedłużają do końca sezonu, także nie wiem o co chodzi :>

Odnośnik do komentarza

 

Ale głupota z tymi wypożyczeniami, zaobserwowałem to w angielskiej, nie wiem jak w innych, ale kluby w 80% przypadków ściągają graczy na jeden miesiąc po czym nie przedłużają wypożyczeń, bez żadnego argumentu.. Dany zawodnik może mieć przez miesiąc bajeczne noty, a bot i tak mu nie przedłuży wypożyczenia..

Mam 2023 rok i prowadzę Arsenal, u mnie po 1 miesięcznym wypożyczeniu najszcześciej przedłużają do końca sezonu, także nie wiem o co chodzi :>

 

Hmm, mam rok 2019, może to jakiś przypadek, ale na serio, przykładem takim totalnym może być mój rywal w VNL - Gateshead, którego miałem przyjemność trenować, który ma w kadrze 18 graczy, i z 6 wypożyczonych w tym sezonie graczy poprosili o przedłużenie wypożyczenia tylko jednego gracza.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

ostatni fm w jakiego grałem na poważnie to był wersja 2010, a wersja w jakiej prowadziłem polski klub to fm 2006. W wersji 2006 jak wiadomo reputacja polskiej ligi nie ulegała zwiększeniu mimo ciągłych sukcesów polskiej drużyny na europejskiej arenie (wielokrotna wygrana LM) co bardzo podkopywało rozgrywkę.

Powiedzcie proszę czy w nowych fm-ach, a szczególnie w fm 2016 zostało to naprawione? Czy poprzez spektakularne sukcesy polskich drużyn w rozgrywkach LM polska liga ma szansę stać się jedną z topowych w europie? Do której będzie można sprowadzać newgenów pokroju Messiego czy Ronaldo i czy wychowankowie z topowym PA nie będą chcieli odchodzić do lepszych lig?

 

Dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...