Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

No i nie do końca rozumiem te pojazdy po Guardioli

 

Pewnie stąd, że oglądanie Bayernu pod jego wodzą to katorga ;) Nawet w Barcelonie mimo sukcesów nie wszystkim uśmiechała się strategia "zanudźmy rywali na śmierć pierdyliardem nic nie wnoszących podań".

Jeśli ten pierdyliard podań prowadzi do całkowitej dominacji światowego footballu, nie widzę w tym nic złego. Chyba właśnie o to chodzi, o wygrywanie?

 

Z tą całkowitą dominacją światowego futbolu to chyba się zagalopowałeś, chyba, że wygrywanie ligi niemieckiej to dominacja światowego futbolu.

 

Mówię o jego Barcelonie. Tak, to była całkowita dominacja.

Odnośnik do komentarza

No to skill Guardioli, że potrafił tak ułożyć drużynę, że takich rywali potrzeba ;)

 

Ułożyć drużynę? Przypomnę, że Guardiola dostał drużynę, która wygrała Bundesligę z przewagą 25 punktów, o Lidze Mistrzów nie wspominając. Faktycznie było co układać ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

No i nie do końca rozumiem te pojazdy po Guardioli

 

Pewnie stąd, że oglądanie Bayernu pod jego wodzą to katorga ;) Nawet w Barcelonie mimo sukcesów nie wszystkim uśmiechała się strategia "zanudźmy rywali na śmierć pierdyliardem nic nie wnoszących podań".

Jeśli ten pierdyliard podań prowadzi do całkowitej dominacji światowego footballu, nie widzę w tym nic złego. Chyba właśnie o to chodzi, o wygrywanie?

 

Z tą całkowitą dominacją światowego futbolu to chyba się zagalopowałeś, chyba, że wygrywanie ligi niemieckiej to dominacja światowego futbolu.

 

Mówię o jego Barcelonie. Tak, to była całkowita dominacja.

 

Ale kiedy to było to raz a dwa, że od najlepszych piłkarzy na świecie można czegoś takiego oczekiwać. Braki Pepa wychodzą już w Bayernie, ekipowo być może drugiej bądź w najgorszym razie trzeciej drużynie świata.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

No i nie do końca rozumiem te pojazdy po Guardioli

 

Pewnie stąd, że oglądanie Bayernu pod jego wodzą to katorga ;) Nawet w Barcelonie mimo sukcesów nie wszystkim uśmiechała się strategia "zanudźmy rywali na śmierć pierdyliardem nic nie wnoszących podań".

Jeśli ten pierdyliard podań prowadzi do całkowitej dominacji światowego footballu, nie widzę w tym nic złego. Chyba właśnie o to chodzi, o wygrywanie?

 

Z tą całkowitą dominacją światowego futbolu to chyba się zagalopowałeś, chyba, że wygrywanie ligi niemieckiej to dominacja światowego futbolu.

 

Mówię o jego Barcelonie. Tak, to była całkowita dominacja.

 

Ale kiedy to było to raz a dwa, że od najlepszych piłkarzy na świecie można czegoś takiego oczekiwać. Braki Pepa wychodzą już w Bayernie, ekipowo być może drugiej bądź w najgorszym razie trzeciej drużynie świata.

 

Jakie to ma znaczenie kiedy to było, w stosunku do tego, co napisałem? Barcelona zdominowała światowy football (reprezentacja Hiszpanii również, dzięki piłkarzom Barcelony) z powodu tego, że wymieniała pierdyliard podań. Osiągnęli mega sukces dzięki chujowej taktyce Guardioli.

Odnośnik do komentarza

Odnosiłeś się do drugiej części zdania o Barcelonie, a ja zakładałem, że odnosisz się do pierwszej części zdania o Bayernie (bo o nim rozmawialiśmy, stąd moje założenie).

Dlaczego od razu chujowej? Według wielu nudnej, prawdopodobnie nieco przereklamowanej ale czy chujowej?

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem ile razy oglądaliście w tym sezonie Bayern, mnie niektóre akcje zachwycały. Wiadomo, że nie każdemu podchodzi wszystko, ale katorga to duża przesada.

widzialem okolo 80% meczów Bauernu pod jego wodzą i Fym ma rację. Do tego jeszcze należy powiedziec o największej wadzie Guardioli,mianowicie o kompletnej nieelastycznosci taktycznej jego drużyn. Grę drużyny pepa mozna raz dwa przeczytac, co tez Simeone swietnie wykorzystal.

 

 

 

Odnosiłeś się do drugiej części zdania o Barcelonie, a ja zakładałem, że odnosisz się do pierwszej części zdania o Bayernie (bo o nim rozmawialiśmy, stąd moje założenie).

Dlaczego od razu chujowej? Według wielu nudnej, prawdopodobnie nieco przereklamowanej ale czy chujowej?

Dlaczego chujowej? Nie wiem. Trzeba zapytać speca Keitha Flinta, który rozgryza jego taktykę raz, dwa.

Odnośnik do komentarza

 

 

No to skill Guardioli, że potrafił tak ułożyć drużynę, że takich rywali potrzeba ;)

to raczej zasługa swietnej drużyny, później dopiero Guardioli.

 

w Barcelonie tez dostal swietna druzyne?

 

 

Też, ale mniej poukładaną i musiał się trochę wysilić.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No to skill Guardioli, że potrafił tak ułożyć drużynę, że takich rywali potrzeba ;)

to raczej zasługa swietnej drużyny, później dopiero Guardioli.

 

w Barcelonie tez dostal swietna druzyne?

 

 

Też, ale mniej poukładaną i musiał się trochę wysilić.

 

Jakby nie patrzeć z zespołu, który zaliczył w poprzednim sezonie 20 punktów straty do lidera, 10 do vice-lidera, odpadł w półfinale z LM stworzył ekipę, która wygrała LM i zdominowała La Ligę.

Odnośnik do komentarza

W porównaniu do wszystkich meczów Bayernu w tym sezonie IMO wczoraj gra ofensywna wyglądała najlepiej. Było więcej szybszej gry aniżeli tylko sennego klepania, które zazwyczaj gramy w lidze. Szkoda tylko, że później zaczęliśmy grać na aferę i ciskać wszystkie piłki w pole karne. Jestem ciekaw tego, jak potoczyłby się ten mecz, gdyby rzut karny został zamieniony na gola. Natomiast jeżeli chodzi o sam pobyt Guardioli w Bawarii to jestem lekko rozczarowany, bo oprócz stylu gry wszystko wyglądało super. Apetyty po Juppie były ogromne i nie zostały zaspokojone. Myślę, że za Carlo będzie lepiej, bo preferuje on bardziej zbliżony styl gry do Heynckesa aniżeli ten zaproponowany przez Guardiolę. Kwestia tego ile czasu zajmie przestawianie drużyny na nowy stary system.

Odnośnik do komentarza

 

i ta swietna druzyna sezon wczesniej skonczyla z prawie 20 pkt straty do Realu? aha.

Coś ci się nie zgadza?

 

to bylo do FYMa. nie zgadza mi sie to, ze byli wg. niego swietna druzyna, a byli w lidze nie tylko tyle punktow za Realem, ale tez calkiem sporo za Villarrealem.

Odnośnik do komentarza

Ano. Spodziewam sie raczej gry zachowawczej - moze nie od razu autobus, ale przede wszystkim pilnowanie defensywy i plynne przejscia miedzy formacjami (czyli kontratak).

Czy to da wieksze sukcesy Bayernowi niz wyniki Guardioli - trudno przewidziec. Czy bedzie ciekawsze dla kibicow - szczerze watpie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...