Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Oczywiscie ze tak. I mowi to czlowiek ktory obejrzal prawie kazdy mecz Bayernu w tym sezonie.

tylko ze Ty mowisz o Douglasie Coscie, a szramek o Diego Coscie :lol:

Serio? :lol:

 

nie unos sie, pomylki sie zdarzaja :)

 

Ale ja sie nie unosze - smieje sie z sytuacji, bo naprawde myslalem ze Szramek pisze o Douglasie Coscie :D

Odnośnik do komentarza

Zmieniając dyscypliny...

 

McManus wygrał z Higginsem, a to oznacza, że pierwszy raz od 2011 w finale zagra nierozstawiony gracz. Jest również szansa, że w finale po raz pierwszy w historii stawi się reprezentant Azji. Patrząc jak rozpędzony jest Ding wydaje się, że i ze Szkotem powinien sobie poradzić. Do tego jest jeszcze Fu w drugiej parze.

 

a MCManus zawędrował do finału po raz pierwszy od 20 lat chyba.

Odnośnik do komentarza

http://www.snooker.org/res/index.asp?template=42&season=2015a tu prowizoryczny ranking. Selby awansując do finału ma szansę bycia nr 2, ale chyba najwięcej do wygrania ma McManus, czyli pierwsza szesnastka (co daje brak kwalifikacji do niektórych turniejów i rozstawienie w losowaniu) . Niemniej Szkot musiałby wygrać swój najbliższy mecz.

Odnośnik do komentarza

No sory, ale taka kadrowo i finansowo drużyna, to powinna rozbić tą ligę, a nie odzyskać lidera na kilka kolejek przed podziałem, by później w końcówce mieć szansę to przepierdolić. Dla mnie to frajerstwo. Tym bardziej, że tak buńczucznie zapowiadają ten tytuł na 100-lecie klubu, że sami napompowali balon, który w Warszawie może boleśnie pęknąć, no chyba, że Piast to spierdoli i też przegra.


PS. Marek mocno zaczyna, 2-0 z Fu, trzeba ratować się angielskim streamem, bo po co w Polsce są 2 Eurosporty to ja nie wiem, skoro na żadnym nie można dać meczu snookerowego, w ostatnich latach nie było żadnych problemów.

PS2. Od nowego sezonu, Eurosport będzie miał snookera na kolejne 10 lat, w tym 18 turniejów, a wśród nich chociażby MŚ, Masters, eliminacje do MŚ czy Shootout. Więc tu akurat wielki plusior, bo ramówka snookerowa z roku na rok coraz pełniejsza, szkoda, że znikają PTC, i European Tour, bo to też była fajna odskocznia od wielkich turniejów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...