Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://www.bryla.pl/bryla/56,150722,19728422,i-miejsce-centrum-handlowe-kwidzyn,,1.html

 

Ja pierdolę, nie wierzę, to jest niemożliwe. :lol: Mój kraj, taki piękny :wub:

Mogli tam nie stawiać kamienic, jak wiedzieli, że będzie supermarket, sami sobie winni. Przestańcie zrzucać odpowiedzialność na innych, lewacy, wolny rynek wyreguluje!

 

Ja bym kupił projektor i otworzył społeczne kino sąsiedzkie.
Odnośnik do komentarza

Mogli tam nie stawiać kamienic, jak wiedzieli, że będzie supermarket, sami sobie winni. Przestańcie zrzucać odpowiedzialność na innych, lewacy, wolny rynek wyreguluje!

Ktoś nie zrozumiał i zminusował ;P

 

Hasło reklamowe centrum:

"Nikt nie jest tak blisko naszych klientów, jak my" :szczerba:

Odnośnik do komentarza

Akurat bronienie whisky tym, że jakiś inny alkohol jest gimnazjalny to trochę strzał w stopę. Nikt tak nie łoi łyżeczki jak wannabe dorośli.

Ja zawsze stoję po stronie czystej mimo, że są rzeczy smaczniejsze (ale na pewno nie whisky, nie wiem po co udawać, że to komuś smakuje) ze względu na szczerość przekazu. Nie, że spirytus, ale wiadomo, że chodzi o to żeby się najebać.

Pierdolisz. I to w obu wyboldowanych czesciach.

 

 

Jedni lubia whisky albo wodke a inni jak im nogi smierdza. To ze Tobie to nie smakuje, nie znaczy ze innym takze. Ja akurat, ostatnio, bardzo lubie wypic sobie w weekend jedna, dwie szklaneczki whisky dla smakuje i odprezenia. I nie uwiezysz - nie pije zeby sie najebac!

Odnośnik do komentarza

 

Mogli tam nie stawiać kamienic, jak wiedzieli, że będzie supermarket, sami sobie winni. Przestańcie zrzucać odpowiedzialność na innych, lewacy, wolny rynek wyreguluje!

Ktoś nie zrozumiał i zminusował ;P

 

Prawo Poego, życie.

Odnośnik do komentarza

http://www.bryla.pl/bryla/56,150722,19728422,i-miejsce-centrum-handlowe-kwidzyn,,1.html

 

Ja pierdolę, nie wierzę, to jest niemożliwe. :lol: Mój kraj, taki piękny :wub:

Tak to jest jak nie ma miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Swoją drogą przez te 3,5 roku studiów uczony jestem jakie to są wymagania dot. ładu przestrzennego, nieprzekraczalnej linii zabudowy, odpowiednich odległości między budynkami, stawiania budynków w takich miejscach by były one odpowiednio nasłonecznione itd. itp. a tu kurwa ludzie w rzeczywistości ustalają sobie decyzję o warunkach zabudowy i mają w dupie zasady planowania przestrzennego. Wynika to z naszych ustaw o planowaniu, które coraz bardziej oddalają się od zachodnich standardów, niska ranga studium uwarunkowań przez co istnieje taka samowolka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...