Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni tydzień to wychodzenie w każdy wieczór na alko. To był chyba zbyt duży maraton jak dla mnie. Teraz czeka mnie leżenie w łóżku z przeziębieniem.

 

Mimo wszystko, życzę udanej środy i efektywnego grania w grę w dzień wolny :)

znaczy się za niski woltaż

 

Skład i taksę, nie mam co robić w pracy :roll:

skład z łapanki a taktyki używame 4-1-3-1-1 na kontroli i klasyka 4-2-3-1 kontra, póki co działa. z polaków mam Łasickiego.
Odnośnik do komentarza

 

elegancki wzrost w cities z 41k do 55k, wystarczyło dobudować trochę szkół, stref biurowych, i przyrost publiki wzrósł średnio z 35 głów do 160, w peakach 300, nooo tak powinno być

Nadążasz wszystkich obrzezać?

 

Misiek się tym zajmue na szczęście, jestem mistrzem delegacji zadań

 

dzięki Qczu za troskę ;)

Odnośnik do komentarza

 

Szczerze mnie rozbawiła dyskusja o Zidanie, jako pzeciętnym grajku, na którego był hajp :rotfl:

gimby nie znają

 

 

W ogóle to zazdrość z tym przyrostem. A poza tym zauważyłem jedną głupią rzecz. Mam spore zapotrzebowanie na strefy mieszkalne, więc dodałem boxy na budowanie bloków, ale ludzie i tak się nie budują. Jak dodałem low residental, to się zapełniło w 30 sekund :-k bez sensu :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Szczerze mnie rozbawiła dyskusja o Zidanie, jako pzeciętnym grajku, na którego był hajp :rotfl:

gimby nie znają

 

W ogóle to zazdrość z tym przyrostem. A poza tym zauważyłem jedną głupią rzecz. Mam spore zapotrzebowanie na strefy mieszkalne, więc dodałem boxy na budowanie bloków, ale ludzie i tak się nie budują. Jak dodałem low residental, to się zapełniło w 30 sekund :-k bez sensu :-k

 

no to jest moja druga gra, w pierwszej miałem stały przyrost 250 i w peakach 500 aż zajebałem sobie korkami całe miasto... mam jeszcze tego save, kusi żeby do niego wrócić, mam tam 170k mieszkańców
Odnośnik do komentarza

 

Ja to trochę wyrównałem i zero głosów na Barcę :keke:

 

ej to widzę, że mój hejt na barce jest jednak zdroworozsądkowy, bo trójkę z Barcelony jednak wybrałem.

 

 

U mnie to nie tyle hejt, bo w tym względzie to przoduje Real, Liverpool oraz Legia, co zmęczenie wszystkimi spustami nad Barceloną na fejsie, weszło czy forum (pozdro Feno, nagramy coś wierzę).

Odnośnik do komentarza

@Smetek

 

Dzięki! Vykintas Slivka, miałem typa :D do pierwszego sezonu w Serie A bardzo zacny pomocnik, przydatny mocno :)

Reszta to mi nieznana, acz Simone Benedetti coś się kojarzy. Od początku jest w Parmie?


u mnie hejt ma takie podłoze, tylko te spusty mnie denerwują jeszcze od czasów Rijkarda. Do samego klubu nic bym nie miał, gdyby na siłę nie robili z niej najlepszej drużyny w historii, a z Messiego najlepszego piłkarza (Beckenbauer zawsze dla mnie będzie najlepszy)

 

Ty, ale oglądałeś chociaż Cesarza czy gadasz na podstawie YT? Bo ja bym chciał uznać Brazylię Tele Santany za najlepszą ekipę w historii, ale że ich chuja widziałem to trochę ciężko ;)

Odnośnik do komentarza

Fenomen powinien miec podpis "Klapki na oczach" :lol: Chlop w Pilkarskich Awardsach w kazdej* (!) kategorii glosowal na zawodnika Barcelony...

 

 

*w jednej kategorii nie bylo zawodnika Barcy, wiec zaglosowal na hiszpana Silve :keke:

Przejrzałem sobie teraz te nominacje i nie rozumiem dlaczego nie miałby mieć racji? Poza tym piłkarzy Barcelony nie było we trzech kategoriach.

Odnośnik do komentarza

Litwin to taki troche zapchaj dziura... mam dość mocnych PŚ, jak gram z PP, to na nim zazwyczaj gra, w zeszłym sezonie miałem wypożyczonego jakiegoś gościa który na PP był najlepszy strzelcem, ale chcieli dużo baniek za niego... w tym sezonie posucha na skrzydłach.

 

co do Benedetiego to na pewno nie, wypożyczyłem go rok wcześniej, kończyła mu się umowa, długo trwały negocjacje... ale się udało. z brazylijczykiem tworza chyba najlepszy duet OŚ na zapleczu serie A(nie wiem kogo ma Cesena).

Odnośnik do komentarza

 

Fenomen powinien miec podpis "Klapki na oczach" :lol: Chlop w Pilkarskich Awardsach w kazdej* (!) kategorii glosowal na zawodnika Barcelony...

 

 

*w jednej kategorii nie bylo zawodnika Barcy, wiec zaglosowal na hiszpana Silve :keke:

Przejrzałem sobie teraz te nominacje i nie rozumiem dlaczego nie miałby mieć racji? Poza tym piłkarzy Barcelony nie było we trzech kategoriach.

 

No tak, Dani Alves taki zajebisty prawy obronca :szczerba:

 

Albo Bravo - guru wszystkich bramkarzy :wszystkozle:

Odnośnik do komentarza

Miałem taki okres gdzie oglądałem bardzo dużo starych meczów. Tak samo twierdzę, że bardzo niedocenianym pilkarzem był Kasperczak, IMO poziom Deyny.

 

Nie oglądałem za wiele Kasperczaka, ale ja go kojarzyłem jako bardziej defensywnego zawodnika.

 

Jakoś nie widzę sensu porównywania piłkarzy z różnych epok i diametralnie innych pozycji. Dlatego dyskusja Maradona vs Messi vs Pele jest dla mnie nudna. Messi jest dla mnie najlepszym piłkarzem "mojej" epoki czyli okresu, w którym ogląm piłkę, po prostu.

 

@Smetek

 

Właśnie tak go traktowałem, ale dawał zawsze radę ;) o dziwo często łatałem skład juniorami, ale było czym, Parma ma dobrą szkółkę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...