Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

nie śledziłeś uważnie tego wątku? bo ja widziałem coś o 100 tys niesprzedanych gazet dziennie i stratach rzędu milionów PLN :twisted:

pracujesz w GW? bo widze monipulowac wypowiedziami umiesz jak oni. Zeby taka glupote napisac po takim zdaniu:

 

[...]Niech 100.000 osob kilka razy nie da im zarobic po kilka zeta miesiecznie daje to kilkadziesiad grubych baniek zysku rocznie [...]

 

Jesli jeszcze nie pracujesz w GW - zglos sie - nadajesz sie!

Odnośnik do komentarza

nie śledziłeś uważnie tego wątku? bo ja widziałem coś o 100 tys niesprzedanych gazet dziennie i stratach rzędu milionów PLN :twisted:

pracujesz w GW? bo widze monipulowac wypowiedziami umiesz jak oni. Zeby taka glupote napisac po takim zdaniu:

 

[...]Niech 100.000 osob kilka razy nie da im zarobic po kilka zeta miesiecznie daje to kilkadziesiad grubych baniek zysku rocznie [...]

 

Jesli jeszcze nie pracujesz w GW - zglos sie - nadajesz sie!

 

 

Żałosne jest to, co piszesz. Szkoda komentować.

Odnośnik do komentarza
Wlasnie tego nie rozumiesz Ty i GW - nazywanie WL grupa przestępczą handlujaca narkotykami/biletami/koszulkami.

Pokaz palcem, gdzie padlo takie stwierdzenie, ze WL jest grupa przestepcza (pokaz tez, gdzie ja to napisalem, skoro twierdzisz, ze ja tego nie rozumiem i przypisujesz mi zdanie GW). Wyborcza nie jest glupia, glowe daje, ze nikt nic takiego nie napisal, bo zaden prawnik nie mialby wowczas zadnych szans na wybronienie wydawcy.

Przyklad pierwszy z brzegu z ostatniego arta, a bylo ich conajmniej kilka.

"Jego grupa zarabiała na kibicach, sprzedając im narkotyki, bilety na mecze wyjazdowe i koszulki".

Jego = Olafa. Jeśli wezmiemy ze "jego grupa" to te 16 zatrzymanych osob, to czy ta grupa zarabiala na kibicach sprzedajac im bilety i koszulki?? Nie - to robi WL (tylko ze nie zarobia na kibicach sprzedajac bilety - klamstwo)

Trzeba rozroznic 2 grupy:

1. WL zajmujaca sie rozprowadzaniem biletow - ( nie handowaniem i zarabianiem na nich co insynuuje GW) i koszulek dla chetnych.

2. Grupa Olafa - prawdopodobnie handlujaca narkotykami + ustawki.

 

GW nie rozróżnia tych grup pisze w jednym zdaniu: "jego grupa zarabiała na kibicach, sprzedając im narkotyki, bilety na mecze wyjazdowe i koszulki". Jesli wymienia sie zadania WL dodajac do tego narkotyki przy zarzutach grupy Olafa to chyba jasne jest ze okresla sie WL jako grupe przestepcza.

Nie wiem, po co mi tlumaczysz cos, co jest dla mnie oczywiste - wbrew pozorom rozrozniam grupe Olafa i WL (nawinoscia jest sadzic, ze bojowkarze zapisywaliby sie do stowarzyszen kibicow, przeciez to jak pokazanie sie policjantowi z napisem: hej, tu jestem).

 

Nic nie jest jasne. W tekscie pada zarzut wobec grupy Olafa - ze zarabiali na kibicach, sprzedajac im narkotyki, bilety na wyjazdy i koszulki. Jesli to nieprawda, to wowczas Olaf i jego grupa zostaja pomowieni o zarabianie na kibicach (co naraza ich na utrate autorytetu w srodowisku, choc i to byloby mocno naciagane) oraz o dzialanosc przestepcza - rozumiem, ze to oni skladaja pozwy, w swoim imieniu albo przez swoich pelnomocnikow (ktorzy nota bene musieliby udowodnic w sadzie, ze jego grupa odnosi sie do konkretnych czlonkow)? Caly czas czytam tu o oburzeniu klubu i Wiary Lecha, podczas gdy Wiara Lecha nie zostala we wskazanym przez Ciebie fragmencie w zaden sposob pomowiona (przeciez pisze sie o grupie Olafa, ktora nie jest tozsama z WL).

 

Jesli zas prawnicy Olafa i konkretnych czlonkow jego grupy (podkreslam, ze NIE prawnicy Wiary Lecha) udowodnia, ze GW klamala (o ile dobrze rozumiem, to oni pozywaja z powodztwa cywilnego, wiec to na nich bedzie ciazyc obowiazek dowiedzenia, ze GW nie ma racji w kwestiach zarabiania na tym i owym), to wowczas material zostanie uznany za nierzetelny, naruszajacy etyke dziennikarska i wymagajacy sprostowania lub przeprosin. Dopiero wtedy.

 

Po raz kolejny prosze, a raczej wyzywam: niech mi ktos przytoczy fragment, w ktorym jest napisane, ze organizacja o nazwie Wiara Lecha jest grupa przestepcza, tylko wprost, a nie to, co ktos sobie zinterpretowal na swoja modle. I nadal mowie: nie ma takiego fragmentu, bo napisanie czegos takiego rownaloby sie z brakiem jakiegokolwiek ruchu dla adwokata.

 

Kolejna sprawa - dowiem sie czegos o tym ewentualnym zarabianiu na koszulkach? Zadalem konkretne pytania: o sprawozdania finansowe z tych akcji, o nazwe firmy, ktora je robila, o cene jednostkowa koszulki, o to, czy ktokolwiek to sprawdzil.

 

Czekam tez na odniesienie sie do mojej oceny polemiki usera GW13, a konkretniej jego polemizowania z argumentami, ktore nie padly w zadnym z tekstow - jesli rownie celny bedzie pozew, to pozostanie mi tylko rzec: jaka piekna katastrofa... Podkreslam raz jeszcze: oprocz fragmentu o stowarzyszeniu holubiacym bojowkarzy nie za bardzo jest sie do czego przyczepic od strony prawnej w tych tekstach.

Odnośnik do komentarza

Nie. Żałosne jest kategoryzowanie na tym poziomie, który proponujesz:

kłamca, manipulator = GW

Nie rozumiem też co do tego ma Warszawa, ale niech Ci będzie. Wszyscy chcą oddzielić kibiców Lecha od klubu, bo są zbyt dobrzy i wierni. Racja jest po Twojej stronie.

Odnośnik do komentarza

Odpowiem tylko na 1 rzecz, bo do reszty i tak sie nie dogadamy:

Kolejna sprawa - dowiem sie czegos o tym ewentualnym zarabianiu na koszulkach? Zadalem konkretne pytania: o sprawozdania finansowe z tych akcji, o nazwe firmy, ktora je robila, o cene jednostkowa koszulki, o to, czy ktokolwiek to sprawdzil.

Nie wiem kto zajmuje sie koszulkami:

- Jesli sklep Tifo to zglos sie tam i zapytaj jaka maja marże i ile zarobili na tym. Jesli im zazdroscisz i chcialbym na tym tez cos zarobic zglos swoja oferte o 2pln taniej na koszulce to u Ciebie ludzie kupia.

- Jesli WL to chyba stowarzyszenia sa podmiotem prowadzacym ksiegowosc i istnieje dostep do wglądu do tych danych. Napewno cos zarobili i chwala im za to, ze potrafia zarabiac kase na bierzaca dzialalosc stowarzyszenia jak i na akcje charytatywne.

O tym pewnie media juz tak nie informowaly, ale byla akcja Niebiesko-biały Mikołaj w ktorej WL odwiedzila 43 domy dziecka i hospicja w całej Wielkopolsce, wręczyli przy tym ponad 1600 paczek dla przebywających tam dzieci. Potem byla akcja obchodow Powstania Wielkopolskiego i odwiedzenia kilkaset punktow pamieci w calej WLKP ze zniczami i kwiatami. Myslisz ze takie akcje sa tanie? Chwala im za to, ze potrafia sprzedac kilkaset takich koszulek i zebrac kase m.in. na takie akcje.

 

EOT :P

Odnośnik do komentarza

Nie no Szk proszę Cię...

 

Pokaz palcem, gdzie padlo takie stwierdzenie, ze WL jest grupa przestepcza (pokaz tez, gdzie ja to napisalem, skoro twierdzisz, ze ja tego nie rozumiem i przypisujesz mi zdanie GW). Wyborcza nie jest glupia, glowe daje, ze nikt nic takiego nie napisal, bo zaden prawnik nie mialby wowczas zadnych szans na wybronienie wydawcy.

 

No skoro pule biletów na wyjazdy dostaje Wiara Lecha to oddaje je Olafowi? Tak bez niczego oddaje bilety mafii? Bo nie czaje. :crazy: Skoro oddaje to ma powiązania z MAFIĄ?

 

Kolejna sprawa to:

Sklep Tifo w którym Olaf często przebywa a Sklep Tifo w którym Olaf pracował to taki mały ch** co :lol:

 

Kolejna sprawa - dowiem sie czegos o tym ewentualnym zarabianiu na koszulkach? Zadalem konkretne pytania: o sprawozdania finansowe z tych akcji, o nazwe firmy, ktora je robila, o cene jednostkowa koszulki, o to, czy ktokolwiek to sprawdzil.

 

No zarabiała WL i/albo Olaf w końcu na koszulkach w których jest milion pośredników da się zarobić taką kase, że hoho.

 

Po raz kolejny prosze, a raczej wyzywam: niech mi ktos przytoczy fragment, w ktorym jest napisane, ze organizacja o nazwie Wiara Lecha jest grupa przestepcza, tylko wprost, a nie to, co ktos sobie zinterpretowal na swoja modle. I nadal mowie: nie ma takiego fragmentu, bo napisanie czegos takiego rownaloby sie z brakiem jakiegokolwiek ruchu dla adwokata.

 

Wydaje mi się, że interpretujesz to tak, żeby wyszło na Twoje :-k

 

Rozsądnym wydaje mi się zakończenie współpracy z GW. Nie czytam, nie wiem czy były jakieś pozytywne teksty dotyczące środowiska kibiców w Poznaniu, ale po co mieć patrona, który tylko chce mącić i pomawiać? Nierozsądnym za to wydaje mi się antykampania :lol: Woda na młyn i doskonała reklama, do tego teraz każdy tekst napisany o Lechu, będzie rozdmuchiwany na wszystkie serwisy itp.

 

Padła też gdzieś tutaj wypowiedź, że komuś na meczu w oglądaniu przeszkadzała flaga :| No sorry jak przeszkadzała, to chyba wiedział gdzie się pakuje wchodząc do kotła :| To tak jak iść na koncert stanąć koło głośników i narzekać, że się ogłuchło...

Odnośnik do komentarza

He, he widzę, że kontratakują głównie Legioniści. :D

Jeśli nie widzicie tendencyjności bullshitów z Wybiórczej, to zgłoście się do Leppera na pierwszą lekcję socjotechniki.

Szkoda słów...

Ty u Kaczyńskiego byłeś?

 

Nie wiem nawet jaki interes miałaby GW w szkalowaniu kibiców Lecha. Chyba, że polskojęzyczna Gazeta na usługach Rosji/Niemiec ;) pilnuje by Lech nie skopał tyłków w europejskich pucharach tamtejszych drużyn :-k

Odnośnik do komentarza

Nie wiem nawet jaki interes miałaby GW w szkalowaniu kibiców Lecha. Chyba, że polskojęzyczna Gazeta na usługach Rosji/Niemiec ;) chyba, że w obawie o swoje kluby w ewentualnej konfrontacji w europejskich pucharach ;)

 

Generalnie GW niezbyt lubi kibiców piłkarskich i jeśli już o nich pisze to źle :-k

Odnośnik do komentarza

Generalnie GW niezbyt lubi kibiców piłkarskich i jeśli już o nich pisze to źle :-k

To skąd u niektórych przekonanie, że uwzięli się właśnie na kibiców Lecha?

 

 

Kula w płot panie Woland byłem u Słońca Peru, mistrza socjotechniki...

A jaki interes ma GW w opisywaniu co rocznicę stanu wojennego jakim to bohaterem jest Jaruzel?

Pokrętnymi ścieżkami kluczą wybitne mózgi kreatorów rzeczywistości...

Dziwne, bo język stricte pisowski. Co do Jaruzelskiego to temat na inną rozmowę.

Odnośnik do komentarza

Generalnie GW niezbyt lubi kibiców piłkarskich i jeśli już o nich pisze to źle :-k

To skąd u niektórych przekonanie, że uwzięli się właśnie na kibiców Lecha?

 

1) Jak w Lechu sprzedaje się bilety na puchar UEFA, Gazeta Wyborcza (12 grudnia 2008), autor: Jakub Ciastoń, Michał Szadkowski

2) Kibic Lecha, czyli legalista schizofreniczny, Gazeta Wyborcza (13 grudnia 2008), autor: Jacek Sarzało

3) Wywiad z Jarosławem Ostrowskim, Gazeta Wyborcza: dodatek Sport (15 grudnia 2008), autor: Michał Szadkowski

4) Lech stracił wiarę w Wiarę Lecha, Gazeta Wyborcza (23 stycznia 2008), autor: Marcin Kązdki, Marcin Wesołek

5) Holandia zazdrości nam musztardy, Gazeta Wyborcza: Duży Format (2 luty 2009), autor: Marcin Kącki

6) Kibolski klub sportowy Lech - zastraszanie ochrony, handel narkotykami?, Gazeta Wyborcza (30 marzec 2010), autor: Michał Szadkowski

7) Kibolski układ Lecha - wywiad z funkcjonariuszem CBŚ, Gazeta Wyborcza (29 marzec 2010), rozmawiał: Michał Szadkowski

8) Jesteśmy klubem, w którym się rozmawia - wywiad z prezesem Kasprzakiem (12 listopada 2010), rozmawiał: Michał Szadkowski

Odnośnik do komentarza

To skąd u niektórych przekonanie, że uwzięli się właśnie na kibiców Lecha?

 

Wydaje mi się, że akurat aktualnie kibice Lecha to jedna z najbardziej zorganizowanych grup(nie piszę, że czystych), plus Lech jest zespołem na tzw "topie". Wydaje mi się, że w przypadku każdego klubu byłaby taka wrzawa.

 

Buffu, ale to w regionalnych wydaniach?

Odnośnik do komentarza

Generalnie GW niezbyt lubi kibiców piłkarskich i jeśli już o nich pisze to źle :-k

To skąd u niektórych przekonanie, że uwzięli się właśnie na kibiców Lecha?

 

1) Jak w Lechu sprzedaje się bilety na puchar UEFA, Gazeta Wyborcza (12 grudnia 2008), autor: Jakub Ciastoń, Michał Szadkowski

2) Kibic Lecha, czyli legalista schizofreniczny, Gazeta Wyborcza (13 grudnia 2008), autor: Jacek Sarzało

3) Wywiad z Jarosławem Ostrowskim, Gazeta Wyborcza: dodatek Sport (15 grudnia 2008), autor: Michał Szadkowski

4) Lech stracił wiarę w Wiarę Lecha, Gazeta Wyborcza (23 stycznia 2008), autor: Marcin Kązdki, Marcin Wesołek

5) Holandia zazdrości nam musztardy, Gazeta Wyborcza: Duży Format (2 luty 2009), autor: Marcin Kącki

6) Kibolski klub sportowy Lech - zastraszanie ochrony, handel narkotykami?, Gazeta Wyborcza (30 marzec 2010), autor: Michał Szadkowski

7) Kibolski układ Lecha - wywiad z funkcjonariuszem CBŚ, Gazeta Wyborcza (29 marzec 2010), rozmawiał: Michał Szadkowski

8) Jesteśmy klubem, w którym się rozmawia - wywiad z prezesem Kasprzakiem (12 listopada 2010), rozmawiał: Michał Szadkowski

 

 

8 tekstów w dwa lata, z czego jeden z przyszłości, no no.

Odnośnik do komentarza

Generalnie GW niezbyt lubi kibiców piłkarskich i jeśli już o nich pisze to źle :-k

To skąd u niektórych przekonanie, że uwzięli się właśnie na kibiców Lecha?

 

1) Jak w Lechu sprzedaje się bilety na puchar UEFA, Gazeta Wyborcza (12 grudnia 2008), autor: Jakub Ciastoń, Michał Szadkowski

2) Kibic Lecha, czyli legalista schizofreniczny, Gazeta Wyborcza (13 grudnia 2008), autor: Jacek Sarzało

3) Wywiad z Jarosławem Ostrowskim, Gazeta Wyborcza: dodatek Sport (15 grudnia 2008), autor: Michał Szadkowski

4) Lech stracił wiarę w Wiarę Lecha, Gazeta Wyborcza (23 stycznia 2008), autor: Marcin Kązdki, Marcin Wesołek

5) Holandia zazdrości nam musztardy, Gazeta Wyborcza: Duży Format (2 luty 2009), autor: Marcin Kącki

6) Kibolski klub sportowy Lech - zastraszanie ochrony, handel narkotykami?, Gazeta Wyborcza (30 marzec 2010), autor: Michał Szadkowski

7) Kibolski układ Lecha - wywiad z funkcjonariuszem CBŚ, Gazeta Wyborcza (29 marzec 2010), rozmawiał: Michał Szadkowski

8) Jesteśmy klubem, w którym się rozmawia - wywiad z prezesem Kasprzakiem (12 listopada 2010), rozmawiał: Michał Szadkowski

Jesteś przekonany, że w tych artykułach nie ma krzty prawdy? :>

 

To skąd u niektórych przekonanie, że uwzięli się właśnie na kibiców Lecha?

 

Wydaje mi się, że akurat aktualnie kibice Lecha to jedna z najbardziej zorganizowanych grup(nie piszę, że czystych), plus Lech jest zespołem na tzw "topie". Wydaje mi się, że w przypadku każdego klubu byłaby taka wrzawa.

 

Buffu, ale to w regionalnych wydaniach?

Z tą modą na Lecha jestem w stanie się zgodzić, ale jestem przekonany, że w każdym większym klubie istnieje "mafia kibolska". Jednak nie w każdym klubie ma ona akceptację samego zarządu(na razie rzekomo ;) ). Wypowiadał się policjant więc nie wierzę, że udzielając wywiadu do gazety kierował się chyba sympatią czy też antypatią do danego klubu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...