Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli serio kibice Lecha nie chcą meczu reprezentacji na otwarcie, to jest mi za nas wstyd.

a bo na Poznań pzpn mógł się wypinać kilkanaście lat, a my na pzpn to już nie?

Cholera mnie trafi, jak się okaże, że na otwarciu stadionu nie zagra Lech tylko repra. Cholera mnie trafi po raz drugi, jak na naszym stadionie będę musiał oglądać zapijaczone mordy pier... betonów z PZPN, bobo króla kibiców, Ally i inne okołoreprezentacyjne bydło.

Odnośnik do komentarza

PZPN mógł się wypinać na Poznań, bo były ciekawsze miejsca do rozgrywania meczów - a i tak przecież jeśli dobrze pamiętam, to jakieś spotkania jednak w Poznaniu się odbywały. To nie Chorzów czy Warszawa, żeby organizować tam mecze.

A jeśli reprezentacja faktycznie nie zagra na meczu otwarcia, tylko drużyna klubowa, i to pomimo chęci związku do zorganizowania tam meczu reprezentacji, to będzie mi wstyd za tych, którzy tej decyzji się sprzeciwili. To ma być jedna z aren na Euro 2012, stadion, na którym częściej będzie grała kadra, więc jasne jest, że tam na otwarcie ma grać nie Lech, a kadra.

Odnośnik do komentarza

OT: plagiat czy kolego v. zarejestrowal sie u nas?

 

[...]To ma być jedna z aren na Euro 2012, stadion, na którym częściej będzie grała kadra, więc jasne jest, że tam na otwarcie ma grać nie Lech, a kadra.

he? czesciej niz 15 (liga + z 3-6 puchary) razy rocznie kadra bedzie grać w Poznaniu po otwarciu stadionu Narodowego w Warszawie? Obstawiam w porywach raz na rok.

Odnośnik do komentarza

no raczej cześciej niż dotychczas, ale bez przesady. Jak bedzie wybudowany Narodowy to 90% meczy tam bedzie. Pozostałe jakies towarzyskie rozlożone będa pomiedzy Poznan, Gdansk, Wroclaw, Krakow, Slaski...to jesli raz na rok - dwa cos u nas zagraja to bedzie max.

Odnośnik do komentarza
he? czesciej niz 15 (liga + z 3-6 puchary) razy rocznie kadra bedzie grać w Poznaniu po otwarciu stadionu Narodowego w Warszawie? Obstawiam w porywach raz na rok.

Częściej niż dotychczas. Mylnie uznałem, że to będzie jasno napisane. ;)

no pewnie, że częściej, bo trudno grać rzadziej

 

no raczej cześciej niż dotychczas, ale bez przesady. Jak bedzie wybudowany Narodowy to 90% meczy tam bedzie. Pozostałe jakies towarzyskie rozlożone będa pomiedzy Poznan, Gdansk, Wroclaw, Krakow, Slaski...to jesli raz na rok - dwa cos u nas zagraja to bedzie max.

i to o ile będzie opłacalne rozgrywanie na nich meczów, rywale pokroju Rumunii pewnie nadal będziemy przyjmować w Ostrowcu

Odnośnik do komentarza

Świetny początek rundy wiosennej :) 3-0 w Warszawie z Polonią to bardzo dobry wynik, a najważniejsze jest to, że również po dobrej grze. Do przerwy 1:0, Peszko uderzył bardzo mocno z rzutu wolnego, a Przyrowski nie zachował się najlepiej i wybił piłkę prosto pod nogi Lewandowskiego. Robert spokojnie przyjął piłkę i wpakował ją do siatki. W drugiej połowie udało się pokonać Przyrowskiego jeszcze dwa razy. Dwa kapitalne podania odnotował Sztilić. Najpierw świetna akcja, która moim zdaniem zasługuje na akcję kolejki i powinna być też w czołówce najlepszych akcji w tym sezonie. Piękna klepka, Lech zagrał trochę w stylu Barcelony. Akcję kończyli Krywiec, Sztilć i Lewandowski, który zamienił na gola fantastyczne podanie Bośniaka. Wynik ustalił Mikołajczak, który kilkanaście sekund wcześniej pojawił się na murawie, znowu fantastycznie zagrał Semir. Mecz naprawdę dobry w wykonaniu Lecha, na zero z tyłu. Polonia najbardziej zagroziła Kolejorzowi, gdy przegrywała już 0:3. Dobrą okazję miał Cortes, ale Jasmin Burić dobrze obronił jego uderzenie. Debiut Białorusina również na plus, Krywiec pokazał, że będzie dużym wzmocnieniem. Cieszy mnie powrót do dobrej gry Semira, który już w zimowych sparingach sygnalizował powrót do świetnej dyspozycji, a dzisiaj to potwierdził. Zdenerwował mnie Peszko, który znowu złapał głupią żółta kartkę.

 

W następnej kolejce mecz z Cracovią, który powinniśmy wygrać, ale Krakowianie są zespołem groźnym i pokazali to w tej kolejce, bo Legia się z nimi strasznie męczyła. Legia i Wisła również mają cieżkie spotkania. Krakowianie zagrają z Arką, a Legioniści z Odrą, z którą nigdy nie szło im dobrze. Runda wiosenna bardzo dobrze się zaczęła, bo Kolejorz odrobił 3 punkty do Wisły i obecnie do lidera z Krakowa traci 5 oczek.

 

 

Odnośnik do komentarza

PZPN mógł się wypinać na Poznań, bo były ciekawsze miejsca do rozgrywania meczów - a i tak przecież jeśli dobrze pamiętam, to jakieś spotkania jednak w Poznaniu się odbywały. To nie Chorzów czy Warszawa, żeby organizować tam mecze.

A jeśli reprezentacja faktycznie nie zagra na meczu otwarcia, tylko drużyna klubowa, i to pomimo chęci związku do zorganizowania tam meczu reprezentacji, to będzie mi wstyd za tych, którzy tej decyzji się sprzeciwili. To ma być jedna z aren na Euro 2012, stadion, na którym częściej będzie grała kadra, więc jasne jest, że tam na otwarcie ma grać nie Lech, a kadra.

 

Teraz dopiero doczytałem ;) Fakt Poznań był tak słabym miejscem do rozgrywania meczów, że migawki i filmiki przygotowane na propagowanie EURO2012 zawierały głównie ujęcia z Poznania i stadionu przy Bułgarskiej :|

Odnośnik do komentarza

3-0 w Warszawie z Polonią to bardzo dobry wynik, a najważniejsze jest to, że również po dobrej grze.

 

Z tą dobrą grą to nie przesadzajmy. Ogólnie na murawie panował chaos i bezładna kopanina, z której ulęgło się ledwie kilka wartych wspomnienia akcji. Zwycięstwo Lecha zasłużone, ale forma jest jeszcze daleko w lesie, choć nieco bliżej prześwitu niż ta Wisły, czy tym bardziej Legii. W sumie to ta polska liga to kompletna żenua i aż obrzydzenie bierze, gdy nadchodzi godzina i czas przełączać kanał z piłki zachodniej na tę polską...

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Dixem. Jak człowiek poogląda angielską Premiership to potem oczy bolą od oglądania naszej wspaniałej ekstraklasy. Co do meczu to oglądałem tylko jedną połowę, czyli pierwszą i z boiska wiało strasznie nudą, a większość akcji była przypadkowa, bo nie dało się na tym boisku podać kilka razy celnie.

Odnośnik do komentarza

Lech nie zagrał dobrze. Zagrał równie przeciętnie co Polonia. Był tylko skuteczniejszy.

Niestety nasza liga jest jaka jest. Wszystkie drużyny są słabe.

Obejrzałem mecze Cracovia-Legia, Bełchatów-Wisła i Polonia-Lech. Z trzech kandydatów do mistrzostwa najlepiej zagrał Lech. Niestety nie jest to gra gwarantująca jakikolwiek sukces w europejskich pucharach. Jak tak delej pójdzie znowu czekają nas przegrane z Leviadiami Tallin i innymi podobnymi klubami.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza połowa zdecydowanie dla Polonii, posiadanie piłki w granicach 60/40 dla stoliczan. W drugiej części meczu wyraźna przewaga Lecha. Lech zrobił to, czego nie potrafiła zrobić Polonia - wykorzystał sytuacje. Co więcej - Lech ma to czego nie ma Polonia - bramkarza. O wyniku meczu przesądziły indywidualne umiejętności Stilicia i Lewandowskiego oraz ich brak u Przyrowskiego.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza połowa zdecydowanie dla Polonii, posiadanie piłki w granicach 60/40 dla stoliczan. W drugiej części meczu wyraźna przewaga Lecha. Lech zrobił to, czego nie potrafiła zrobić Polonia - wykorzystał sytuacje. Co więcej - Lech ma to czego nie ma Polonia - bramkarza. O wyniku meczu przesądziły indywidualne umiejętności Stilicia i Lewandowskiego oraz ich brak u Przyrowskiego.

 

Zgadzam się z tobą Vami :) .

Co ciekawe jakiegoś specjalnego wrażenia nie zrobił na mnie Kriwiec/Krywiec czy jak tam prawidłowo pisze się jego nazwisko. Widać, ze chłopak dobrze się ustawia, potrafi grać piłką, ale jego gra nie rzuciła na kolana. Zobaczymy co pokaże w kolejnych meczach.

Bob Lewandowski potrafi wykorzystywac sytuacje i chwala mu za to. Oby w reprezentacji robił to samo. Na zachód nie powinien jednak iść. Za słaby jest.

Odnośnik do komentarza

Taaa wszystko jest za słabe i niczego nie będzie.

Lech zagrał dobre spotkanie, ale z piłkarzami o takim potencjale do gry kombinacyjnej, to byłby wstyd gdyby tak nie było. Inna sprawa, że dziś Lech może zagrać świetny mecz, a za 3 dni tragiczny. To takie typowe dla Poznaniaków i to jeszcze od czasów Michniewicza, a może i wcześniej.

Nie przesadzałbym także z Buricem. Ten chłopak pokazał już w poprzedniej rundzie pokazał, że na linii gra rewelacyjnie, ale na przedpolu i nogami fatalnie. I przez przerwę w rozgrywkach nic się nie zmieniło. W europejskich pucharach może się to okazać dla Lecha bardzo toksyczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...