Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

1. No proszę, Smuda przymierzany do Zagłębia!!!

 

Jak udało się nam ustalić, były trener Lecha Poznań Franciszek Smuda poprowadzi w nowym sezonie Zagłębie Lubin. Zajmie miejsce Oresta Lenczyka.

 

Pod wodzą Lenczyka Zagłębie awansowało w tym sezonie do ekstraklasy. - Oczywiście, cesarzowi trzeba oddać co cesarskie, ale pan Orest zażądał znacznej podwyżki. Okazało się, że za podobne pieniądze w Zagłębiu mógłby pracować Smuda. W Lubinie uznano, że korzystniej będzie postawić na Franka, który odnosił już sukcesy z Miedziowymi. Jest mile wspominany - mówi nasz informator.

 

Kiedy zapytaliśmy Smudę o ofertę z Lubina, tylko się uśmiechnął. - Na razie to ja zamierzam wypoczywać w domu po ciężkim sezonie. A co będzie później, to się zobaczy.

 

Sprawę w tajemnicy trzymają także w klubie. - Nie skomentuję tej informacji. Trenerem Zagłębia jest Orest Lenczyk. Przynajmniej do 30 czerwca, bo wtedy wygasa jego kontrakt - powiedział prezes lubinian Paweł Jeż.

 

Smuda pracował w Zagłębiu w sezonie 2005/06. Lubin zajął wówczas 3. miejsce premiowane grą w Pucharze UEFA. Wyczyn ten docenili działacze Lecha, którzy ściągnęli Smudę do Poznania, gdzie miał zmontować zespół z łączących się wówczas Amiki i Kolejorza.

 

W pierwszym sezonie pracy na Bułgarskiej Smuda zajął 6. miejsce. W kolejnym miał walczyć o tytuł, ale skończyło się tuż za podium. W sobotę Lech zajął 3. miejsce, już jako zwycięzca Remes Pucharu Polski. Wcześniej dotarł do 1/16 Pucharu UEFA. Było to jednak za mało dla władz Kolejorza, które nie przedłużyły kontraktu z 61-letnim trenerem. Schedę po Smudzie obejmie Jacek Zieliński, który zdobył z Polonią Warszawa mistrzostwo jesieni w tym sezonie/ptt

 

2. Niemcy polują na Roberta Lewandowskiego

 

Dostałem propozycję i mam nad czym myśleć - nie ukrywa 21-letni napastnik Lecha Poznań, Robert Lewandowski.

Ta propozycja jest z Borussii Dortmund, która wiosną obserwowała piłkarza w niemal każdym występie i coraz bardziej naciska na transfer.

 

Lewandowski niedawno razem ze swoim menedżerem, Cezarym Kucharskim, odwiedził nawet Dortmund i rozmawiał o swoim kontrakcie.

Jednak na sobotnim meczu z Cracovią byli także przedstawiciele Herthy Berlin, która włączyła się do walki. Niemcy rozmawiali z dyrektorem Lecha, Markiem Pogorzelczykiem.

 

- Więcej konkretów przedstawili szefowie Borussii, choć rzeczywiście Hertha też jest zainteresowana Robertem - potwierdza Kucharski. - Lewandowski już teraz chciałby wyjechać do klubu zagranicznego, a Lech potrzebuje pieniędzy. Dlatego transfer jest możliwy.

 

- A my jesteśmy zdeterminowali, żeby Robert został u nas. Szczególnie, że ma jeszcze trzyletni kontrakt - twierdzi z kolei Pogorzelczyk/Sport

Odnośnik do komentarza

Gamebookers wydaje się być najbardziej konkretny, a jego reklamy, jak wspomniał Qcz, pojawiały się już na stadionie. Z angielskich buków kojarzę jeszcze Beta365, ale nie wydaje mi się, że to on.

 

Oto spis rywali na których możemy trafić w trzeciej rundzie eliminacji LE 09/10.

 

AE Larissa (Grecja)

IF Elfsborg (Szwecja)

Young Boys Berno (Szwajcaria)

Motherwell (Szkocja)

Cherno More Varna (Bułgaria)

AA Gent (Belgia)

Randers FC (Dania)

Valerenga Oslo (Norwegia)

Sigma Olomouc (Czechy)

Fredrikstad FK (Norwegia)

Sturm Graz (Austria)

Dinamo Tbilisi (Gruzja)

Vojvodina Novi Sad (Serbia)

FK Sevojno (Serbia)

Maccabi Netanya (Izrael)

Bnei Yehuda (Izrael)

APOP Kinyras Peyias (Cypr)

Omonia Nikozja (Cypr)

IFK Göteborg (Szwecja)

MFK Kosice (Słowacja)

Spartak Trnava (Słowacja)

St. Patrick's Athletic (Irlandia)

Derry City (Irlandia)

Nova Gorica (Słowenia)

Hajduk Split (Chorwacja)

NK Rijeka (Chorwacja)

Slaven Koprivnica (Chorwacja)

Rabotnicki Skopje (Macedonia)

HJK Helsinki (Finlandia)

Honka Espoo (Finlandia)

IB Ljubljana (Słowenia)

Honvéd Budapest (Węgry)

Odnośnik do komentarza
W Poznaniu nie tylko pożegnano trenera, ale również dotychczas dwóch podstawowych bramkarzy - Ivana Turinę oraz Krzysztofa Kotorowskiego. - Powodem rozstania z zawodnikami jest ich niestabilna forma oraz nie do końca satysfakcjonujący nas rezultat sportowy, który klub osiągnął w niedawno zakończonych rozgrywkach. Przez nierówną dyspozycję naszych bramkarzy kilka ważnych punktów nam uciekło - mówił na łamach poznańskich mediów Marek Pogorzelczyk, dyrektor sportowy Lecha Poznań.

Ładnie, ładnie.

Odnośnik do komentarza
Arrigo Sacchi w Poznaniu

Słynny włoski trener Arrigo Sacchi będzie gościem Lecha Poznań. Wybitny szkoleniowiec przyleci do Polski specjalnie na jutrzejsze spotkanie, na którym ogłosimy nowego Sponsora Strategicznego Klubu. W 1994 roku Sacchi z reprezentacją Włoch został wicemistrzem świata. W swojej karierze prowadził takie kluby jak AC Fiorentina, AC Parma czy AC Milian. Pełnił też funkcję dyrektora sportowego Realu Madryt.

Sponsorem Lecha zostanie nie gamebookers tylko BetClick.

Odnośnik do komentarza

Smuda jak na razie w Zagłębiu nic nie podpisał więc to takie gadanie.

Ale mimo wszystko mam szczerą nadzieję, że Prof nie wykrakałeś tego Janasa, bo to byłoby chyba najgorsze wyjście z możliwych.

 

Tak trochę popuściłem wodze fantazji i doszedłem do wniosku, że nowy sponsor funduje nam od razu nowego trenera. Byłoby świetnie, ale to chyba niemożliwe...

Odnośnik do komentarza
Gdyby Lech nie zremisował tylu meczy u siebie to prawdopodobnie on cieszyłby się teraz z mistrzostwa

 

...pod moją wodzą zespół będzie grał ofensywniej, żadnych remisów nie będzie!

 

Tak Prof, wykraczesz Janasa Lechowi ;) Nie mam żadnego pomysłu na trenera który mógłby kontynuować pracę Smudy, przejąć drużynę i bez rozwalania myśli poprzednika po prostu ją kontynuować wprowadzając poprawki.

Odnośnik do komentarza

Psioczycie na tego Janasa, a wyniki go jednak bronią. Może słabo prezentuje się w wywiadach itd., jednak po za mundialową przygodą z reprą osiągał zadawalające wyniki. Bardzo dobra runda wiosenna Bełchatowa, awans Widzewa, z reprą też awansował do MŚ, może by nie było tak ofensywnej gry jak za Smudy, ale może wreszcie sukces by był.

Odnośnik do komentarza
Pierwsze słyszę, co to za buk? Qcz? :-k

http://pl.betclic.com

info juz potwierdzone, ze jednak click. Co za buk? Dla graczy rekreacyjnych. Po 3-4 grubszych zagraniach po ok 1000 limity na zenujacym poziomie 5-25pln, mimo ze bety nie musialy wejsc. Wyplacaja bez problemow. Czesto robia bonusy po 40pln dla stalych graczy. Kto ogladal GP Monaco widzial chyba ich mega wielkie banery na trasie =wchodza ostro na rynek. Buk dziala zebym nie sklamal z rok..max 1.5. Spia z kursami = slabych oddsmakerow maja i wolne reakcje. Udalo mi sie zagrac ustawiony mecz rosyjskiej ligi po 1.90 gdy 80% bukow mialo bloka, a 20% kursy ok 1.20. Slaby live. Generalnie dla mnie buk slaby, gorszy od expekta, unibetu do bwina nawet nie porownam, lepszy od bah - dla graczy ze stawkami rzedu 10-100pln spokojnie sie nada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...