Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko sądzę, że sami piłkarze nie wiedzą kto jeszcze zagra. Pewnie po ostatnim treningu Smuda ustali skład a poda piłkarzom jutro rano na odprawie. Ale taka możliwość z Peszko i Lewym w jedenastce jest bardzo możliwe. Co ciekawe bukmacherzy stawiają zdecydowanie na Udinese, choć wynik jest sprawą otwartą.

Odnośnik do komentarza
Tylko sądzę, że sami piłkarze nie wiedzą kto jeszcze zagra. Pewnie po ostatnim treningu Smuda ustali skład a poda piłkarzom jutro rano na odprawie. Ale taka możliwość z Peszko i Lewym w jedenastce jest bardzo możliwe. Co ciekawe bukmacherzy stawiają zdecydowanie na Udinese, choć wynik jest sprawą otwartą.

 

Na awans Lecha można złapać kurs w ok. 5.00, a na wygraną w 90. minutach nawet 7.00 :) Moim zdaniem świetnym typem na ten mecz jest x2 po 2.50 w Centrebet :)

Odnośnik do komentarza
Zastąpi go Belardi, który wystąpił już w przegranym meczu ligowym z Torino, ale ponoć zaprezentował się przyzwoicie. Łatwiej będzie teraz o zdobycie gola, skoro stracili mocny punkt w swojej drużynie.

 

Jeśli naprawdę od pierwszych minut zagra Belardi to szanse Lecha wzrastają i to sporo. Nie tylko dlatego, że nie zagra bardzo dobry Słoweniec, ale przede wszystkim dlatego, że były rezerwowy bramkarz Juve jest straszliwie niezdarny/niepewny/nieobliczalny/do dupy. Dobra wiadomość :)

Odnośnik do komentarza

A po dzisiejszym rozruchu dochodzą sygnały, że Peszko nie zagra... Pobiegał 20 minut i narzekał na ból. Więcej na oficjalnej: http://www.lechpoznan.pl/art,11397,rozruch..._nie_zagra_.htm

 

Tylko 20 minut na boisku spędził dziś Sławomir Peszko. Przy grze w „dziadka” lechita znów poczuł ból w kontuzjowanym stawie skokowym. Resztę zajęć obserwował już zza linii bocznej przykładając do bolącej kostki lód.

 

- Raczej nic z tego dziś nie będzie - mówił kręcą głową smutny lekarz zespołu, dr Andrzej Pyda.
Odnośnik do komentarza

Brawa dla Lecha za to co osiagnal w tym sezonie w P.UEFA. Co do meczu kazdy widzial. Wilk 3 liga nie kadra, Murawski drugi mecz z rzedu bez formy no i brak lawki. Cienko widze Wasza gre w niedziele z Belchatowem. No ale mam nadzieje, ze chlopaki sie nie podlamia i bedzie z 4:0 ;)

Odnośnik do komentarza

Niestety kuźwa. Dobra pierwsza połowa, ale w drugiej to nie wiem co się z nimi stało. Źle wszystko kurde źle. Murawski nie grał nic. Nie wiedział co się dzieje na boisku. Sztilić, który w pierwszej połowie ciągnął grę nie istniał. napastnicy odcięci od Świata. Obrońcy zabrali się za rozgrywanie piłki i nic nie szło. Ivan nie miał do kogo zagrać. 45 minut na stojąco, bez pressingu, bez gry i walki. Jakby byli zrezygnowani i nie wierzyli. Smuda za nich nie zagra. Druga połowa była przykładem jak się nie gra do jasnej cholery. Została liga i walka o mistrza!

Odnośnik do komentarza

Przegrali niezasłużenie ale to co pokazali w drugiej połowie nie zasługiwało również na awans... Jak by nie patrzeć dawno nie mieliśmy polskiego klubu wiosną w europejskich pucharach i należy Lechowi podziękować za emocje jakich nam dostarczył, za ambicję piłkarzy i walkę do końca w większości spotkań. Oby w przyszłym roku to doświadczenie procentowało w eliminacjach do Ligi Mistrzów :)

Odnośnik do komentarza

no dobra...

 

-jak wszyscy chyba jestem rozgoryczony i wqu**** za tka porazkea jednak:

-> mam wielki szacun dla Lewego za mecze z Udine- pokazal chlopak ze przyszlosc przed nim

-> kolejna frajerska polska porazka- Lech przegral sam ze soba - odpuszczajac w niewytłumaczalny sposób druga polowe

-> nie ma co biadolic na Wlochow- od lat wiwdomo jak graja- i po strzeleniu bramki zagrali "po wlosku"- po prostu to Wlosi

-> ten mecz obnazyl kadre Lecha- tka naprawde- widac bylo na dloni kto dostaje do takiego poziomu- średniego europejskiego poziomu:

Lewy, Muras, Arboleda, Rengifo, Ivan, Stilic, Wojtkowiak na +

Bosy- nie chce wylewac zali- ale czas poszukac stopera

Injac, Bandrowski- pokazali jak slabo mozna grac na DMC

Turina- solidny drewniany kloc- broni jako tako

o Wilku i Kikucie nie bede wspominal bo po co...wszyscy widzieli

-> Lech zaplacil frycowe- mimo wszystko wielkie dzieki za emocje:))

Odnośnik do komentarza
Przegrali niezasłużenie ale to co pokazali w drugiej połowie nie zasługiwało również na awans... Jak by nie patrzeć dawno nie mieliśmy polskiego klubu wiosną w europejskich pucharach i należy Lechowi podziękować za emocje jakich nam dostarczył, za ambicję piłkarzy i walkę do końca w większości spotkań. Oby w przyszłym roku to doświadczenie procentowało w eliminacjach do Ligi Mistrzów :)

Dokładnie masz racje. Pretensje to mozemy miec do Legii i Wisły za ich wystepy w pucharach, ale na pewno nie do Lecha. Pokazali prawdziwy charakter, zabrakło troche doswiadczenia i lepszej ławki rezerwowych.

Odnośnik do komentarza
no dobra...

 

-jak wszyscy chyba jestem rozgoryczony i wqu**** za tka porazkea jednak:

-> mam wielki szacun dla Lewego za mecze z Udine- pokazal chlopak ze przyszlosc przed nim

-> kolejna frajerska polska porazka- Lech przegral sam ze soba - odpuszczajac w niewytłumaczalny sposób druga polowe

-> nie ma co biadolic na Wlochow- od lat wiwdomo jak graja- i po strzeleniu bramki zagrali "po wlosku"- po prostu to Wlosi

-> ten mecz obnazyl kadre Lecha- tka naprawde- widac bylo na dloni kto dostaje do takiego poziomu- średniego europejskiego poziomu:

Lewy, Muras, Arboleda, Rengifo, Ivan, Stilic, Wojtkowiak na +

Bosy- nie chce wylewac zali- ale czas poszukac stopera

Injac, Bandrowski- pokazali jak slabo mozna grac na DMC

Turina- solidny drewniany kloc- broni jako tako

o Wilku i Kikucie nie bede wspominal bo po co...wszyscy widzieli

-> Lech zaplacil frycowe- mimo wszystko wielkie dzieki za emocje:))

człowieku, Muraś i +. To już Bandrowski lepiej zagrał

Odnośnik do komentarza
Lewy, Muras, Arboleda, Rengifo, Ivan, Stilic, Wojtkowiak na +

 

Dla mnie Murawski najgorszy na boisku z Lechu był, a na pewno nie na +, IMO.

A Ivan drugi w kolejce ;|.

Kompletnie bezproduktywny, przynajmniej w drugiej połowie, a ilość niedokładnych, bądź za krótkich podań ciężka do zliczenia na palcach jednej ręki ;).

naprawde nie potrafie tego jakos logicznie wytlumaczyc dlaczego wszyscy ciagle jada po Murasiu- chlopak work rate 20 stara sie biega, odbiera - jest malo efektowny- ale jak na dloni bylo widac ze to a kalse lepszy zawodnik od Bandrowskiego czy Injaca - najgorszy na boisku to byl Bandrowski- no doubt

Odnośnik do komentarza
Lewy, Muras, Arboleda, Rengifo, Ivan, Stilic, Wojtkowiak na +

 

Dla mnie Murawski najgorszy na boisku z Lechu był, a na pewno nie na +, IMO.

A Ivan drugi w kolejce ;|.

Kompletnie bezproduktywny, przynajmniej w drugiej połowie, a ilość niedokładnych, bądź za krótkich podań ciężka do zliczenia na palcach jednej ręki ;).

naprawde nie potrafie tego jakos logicznie wytlumaczyc dlaczego wszyscy ciagle jada po Murasiu- chlopak work rate 20 stara sie biega, odbiera - jest malo efektowny- ale jak na dloni bylo widac ze to a kalse lepszy zawodnik od Bandrowskiego czy Injaca - najgorszy na boisku to byl Bandrowski- no doubt

A ja mam dosłownie odwrotne zdanie :>

Uważam, że to Bandrowski zaliczył więcej odbiorów dzisiaj, sporo "zbierał" po rzutach rożnych (nie wiem czy to odpowiednie słowo ;) )

 

Ogólnie jak tak patrzę na te twoje "in plus" to mi się coś nie zgadza... Chyba, że nagradzamy za samą pierwszą połowę.

Odnośnik do komentarza
naprawde nie potrafie tego jakos logicznie wytlumaczyc dlaczego wszyscy ciagle jada po Murasiu- chlopak work rate 20 stara sie biega, odbiera - jest malo efektowny- ale jak na dloni bylo widac ze to a kalse lepszy zawodnik od Bandrowskiego czy Injaca - najgorszy na boisku to byl Bandrowski- no doubt

Tylko ze wiesz, od kapitana i reprezentanta polski wymaga sie troche wiecej niz staranie sie, bieganie i odbieranie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...