Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to nie dziwi, ze tylu chlopa z Kolejorza do kadry Leo wzial. Kogo niby mial wziac? Zabrski zaciag gra beznadziejnie. Legionisci rownie fatalnie. Z Wisly do kadry to sie nadaja tylko Bogucki i Pawel Brozek. Szkoda, ze Arboleda i Stilic nie maja polskich papierow. W I skladzie powinien z Lecha zagrac Bosacki (chyba nasz najlepszy aktualnie srodkowy obronca), Murawski (wszyscy pieja na Majewskimi, Iwanskimi, Gargulami, Rogerami ale to wlasnie byly pilkarz Arki Gdynia gra najrowniej, najefektowniej oraz skutecznie) i Lewandowski. Leo powinien zaryzykowac i puscic Brozka z Lewandowskim na szpicy.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze mecz w Poznaniu :] Chyba chce się przypodobać w Poznaniu :P

 

Mam jakieś mieszane uczucia co do tych nominacji. Niby fajnie, że tylu, że Leon widzi w nich reprezentantów, ale mamy ligę, puchar, UEFA, do tego PE i jeszcze reprezentacja. Ile oni mogą grać meczy. To nie jest ten poziom medyczny, który pozwoli nam na szybką rekonwalescencję, jak to jest na zachodzie. No nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Reprezentacja miała już być dobre 2 lata temu obiecana. W PE musi zagrać kilku zawodników, którzy grali chociaż chwilę w ostatnich 5 meczach (nie pamiętam czy właśnie 5 czy 7).

 

Do tego dodaj Stilić'a i Rengifo też powołanych, reprezentacyjny zespół nie ma co :P

 

Kotor mur! Kotor mur! :muza:

Odnośnik do komentarza
Reprezentacja miała już być dobre 2 lata temu obiecana. [...]

Tylko ze ze Slowienia gramy we Wrocku, z Czechami w Chorzowie a pozniej u nas wywalaja trybuny i na wiosne wiatpie by nam cos przyznali...Wiec za bardzo nie kumam z tym przypodobaniem sie :P

 

ironizuję trochę ;P

 

ze stadionem to wiem, , ale może się przekonuje do Lecha :]:-k

Odnośnik do komentarza
W czwartkowym meczu z Grasshoppers Zurych piłkarze Lecha Poznań pierwszy raz w tym sezonie zaprezentują się na boisku w trzecim komplecie strojów. Zarówno getry, spodenki jak i koszulki lechitów będą w kolorze czarnym. Bluzę bramkarską na ten mecz zmieni również Krzysztof Kotorowski. Zamiast tradycyjnej błękitnej założy tym razem model w kolorze ciemnozielonym – Gospodarze zagrają w swoich tradycyjnych niebiesko-białych koszulkach, dlatego tym razem my musimy wystąpić w czarnych strojach – mówi kierownik zespołu Lecha, Łukasz Mowlik.

 

Ciekawe jak wyglądają te stroje :]

 

Ot tak.

Odnośnik do komentarza
Dziś kontrakt z Lechem podpisał chorwacki bramkarz, Ivan Turina.

 

- Bardzo cieszymy się, że jeszcze przed zamknięciem okienka transferowego udało nam się pozyskać bramkarza, który będzie mocnym konkurentem dla Krzysztofa Kotorowskiego. Ivan trenuje z nami od dłuższego czasu, trenerzy są bardzo zadowoleni z jego umiejętności. Liczymy, że będzie znaczącym wzmocnieniem naszego zespołu - mówi dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.

 

- Ivan trafił do nas na zasadzie transferu definitywnego z greckiego klubu AÓ Xánthi. Kontrakt między klubem, a zawodnikiem obowiązywał będzie trzy lata - dodaje Pogorzelczyk.

 

- Cieszę się, że trafiłem do Lecha. Oczywiście mam zamiar powalczyć o miejsce w składzie. Liczę na dobre występy Lecha w Pucharze UEFA, no i oczywiście walkę o mistrzostwo Polski - mówił Turina po podpisaniu kontraktu - Mam nadzieję, że dobrymi występami w Lechu przypomnę o swojej osobie trenerowi reprezentacji Chorwacji i może któregoś dnia selekcjoner zadzwoni do mnie z informacją o powołaniu do kadry.

 

Do największego sukcesu w karierze Turiny należy zdobycie w sezonie 2005/06 mistrzostwa i Pucharu Chorwacji. Zagrał wówczas we wszystkich 32 spotkaniach ligowych, puścił zaledwie 26 bramek i został wybrany najlepszy zawodnikiem ligi. W minionym sezonie w barwach AÓ Xánthi rozegrał 8 meczów.

Oby nie wyszło jak z Dolhą, bo Kotor będzie bronił w Lechu do czterdziestki :]

Odnośnik do komentarza
To jeszcze mecz w Poznaniu :] Chyba chce się przypodobać w Poznaniu :P

 

Mam jakieś mieszane uczucia co do tych nominacji. Niby fajnie, że tylu, że Leon widzi w nich reprezentantów, ale mamy ligę, puchar, UEFA, do tego PE i jeszcze reprezentacja. Ile oni mogą grać meczy. To nie jest ten poziom medyczny, który pozwoli nam na szybką rekonwalescencję, jak to jest na zachodzie. No nie wiem.

 

To sa zawodowcy wiec musza wytrzymac kazda dawke wysilku fizycznego. Po drugie nasi pilkarze w porownaniu do pilkarzy z Europy Zach. maja 3 miesiace ekstra bez gry zima wiec jak troche sie wysila na przelomie lata i jesieni to nic im sie nie powinno stac. No i Smuda jest jednym z niewielu polskich trenerow, ktory potrafi fizycznie graczy przygotowac.

Odnośnik do komentarza

Tak, że Wisła grając mecz dzień po dniu mogła wystawić tylko jednego zawodnika, który był wstanie to fizycznie wytrzymać. Przecie do zawodowcy. A te trzy miesiące zimy, to nie wiem czy taki bonus. A te obozy przygotowawcze są po to, żeby formę utrzymać. Ta przerwa dobrze zawodnikom nie robi.

 

Mam obawy co do tego ilu ten maraton wytrzyma, a są to zawodnicy stanowiący o sile zespołu. Murawski wrócił z reprezentacji i grał średnio z Górnikiem. Bandrowski grając 45 minut z Maccabi, dwa dni później nie grał na swoim poziomie z Bełchatowem.

Odnośnik do komentarza

Będzie bronił w PE. To nie jest nie wiadomo jaki zawodnik, żeby od razu zmieniać bramkarza. Jest dobry, z tego co można usłyszeć, ma był wzmocnieniem, ale Kotor ma w swoim kontrakcie gwarancje występów w pierwszej "11". więc nie spodziewałbym się takich zmian już w niedzielę..

Odnośnik do komentarza
Tak, że Wisła grając mecz dzień po dniu mogła wystawić tylko jednego zawodnika, który był wstanie to fizycznie wytrzymać. Przecie do zawodowcy. A te trzy miesiące zimy, to nie wiem czy taki bonus. A te obozy przygotowawcze są po to, żeby formę utrzymać. Ta przerwa dobrze zawodnikom nie robi.

 

Mam obawy co do tego ilu ten maraton wytrzyma, a są to zawodnicy stanowiący o sile zespołu. Murawski wrócił z reprezentacji i grał średnio z Górnikiem. Bandrowski grając 45 minut z Maccabi, dwa dni później nie grał na swoim poziomie z Bełchatowem.

 

Jak ktos powaznie do tematu podchodzi to i te 3 miesiace mu nie przeszkodza w dobrej grze na wiosne - tylko musza trenowac i przestac chlac gorzalke. Co do Bandrowskiego - to chyba caly Lech nie zagral dobrze przeciwko Belchatowianom.

Odnośnik do komentarza
Jak ktos powaznie do tematu podchodzi to i te 3 miesiace mu nie przeszkodza w dobrej grze na wiosne - tylko musza trenowac i przestac chlac gorzalke. Co do Bandrowskiego - to chyba caly Lech nie zagral dobrze przeciwko Belchatowianom.

 

W Lechu muszą podchodzić poważnie do tematu. W końcu Smuda jest. Wilk się bawił i siedzi na ławie. A piwa im nie zabroni chyba nikt. Nawet po takich meczach jak z GZC Smuda powinien im kupić :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...