Skocz do zawartości

No to raz jeszcze


Iwabik

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

Od dawna nie udało mi się przeprowadzić żadnej dłuższej kariery. Ostatnimi czasy miałem mało czasu i chęci na FMa, ale zima coraz bliżej, a zima jest u mnie czasem FMa. W związku z tym postanowiłem zacząć nową karierę w nowej wersji Footballowej Managerki. Będzie to jednocześnie mój pierwszy kontakt z FM2016, więc początki mogą być nie za różowe. Ponadto w czasie kariery będę starał się podejmować jak najbardziej realistyczne decyzje, zarówno te dotyczące wirtualnych zawodników jak i samego wirtualnego menedżera.

 

Wersja: FM 16.1.1
DB: Duża
Karierę rozpoczynam na bezrobociu z minimalną reputacją, bo tak lubię najbardziej. Mecze będę opisywał albo w miesięcznych podsumowaniach, dopóki o coś sensownego nie będziemy walczyć, albo po kilka meczy na odcinek, ale bez ram czasowych. Jeszcze zobaczę.
Tymczasem porozsyłałem swoje podania do wszystkich klubów bez menedżera, poczekałem, pojeździłem po Polsce i ostatecznie znalazłem zatrudnienie w Kutnie. Miejscowy MKS Kutno występuje w V Lidze Polskiej w grupie 1. Klub dysponuje stadionem mogącym pomieścić 3500 osób oraz podstawowymi obiektami treningowymi. Zarząd oczekuje od nas miejsca w górnej połowie tabeli i moim zdaniem jest to wykonalne, bo umiejętnościami pewnie nie różnimy się zbytnio od pozostałych kopaczy.
Co do kopaczy, w składzie mam same szaraki. Chciałem jak najszybciej podpisać z nimi kontrakty, co by mieć lepsze rozeznanie i aby przypadkiem mi ktoś nie znikł. Koniec końców zostałem z 17 zawodnikami. Pokazywać ich nie ma co, bo wszyscy bez wyjątku są beznadziejni. Nie wiem jak to wygląda w porównaniu z innymi klubami, bo prawie wszędzie są same szaraczki, bez atrybutów. Sztabu trenerskiego też nie ma. Ogłoszenia o naborze rozesłane, może ktoś się zgłosi.
Odnośnik do komentarza

Stary masz dożywotniego lajka ode mnie :) Klub z mojego miasta :) Ciśnij!Ogólnie aktualnie klub po rozwiązaniu nazywa się KS Kutno, a najdokładniej KS SandBus Kutno. Nie wiem czy to uwzględnione w fmie jest ale pamiętaj, że KS ma kose ostrą z Wartą Sieradz ! więc licze na zwycięstwa z nimi. A tak gwoli ciekawostki w tegorocznym pucharze polski KS pokonał Widzew 2:0, lecz w następnej rundzie odpadł z ŁKS-em :) 1:3.

Odnośnik do komentarza

Ligi mam z dodatku z sortitoutsi

Dzięki

 

 

Przed sezonem rozegraliśmy 4 mecze sparingowe. Zmierzyliśmy się z takimi firmami jak Pelikan (D, 0:1), GKS (D, 0:2), Sokół Kleczew (W, 1:1), Włocławia (2:2) oraz Tur Turek (3:3). Nie udało nam się wygrać ani jednego meczu, ale bardzo często grali u nas testowani zawodnicy, więc tak naprawdę te sparingi nie mówią za dużo. Niemniej, wyniki lekko rozczarowują, miejmy nadzieję, że w lidze będzie lepiej. Zaczynamy 12 lipca z Wisłoką na wyjeździe.

 

 

Trudno o rozsądne wzmocnienia, gdy w klubie nie ma nawet jednego scouta, a lista znanych nazwisk zawiera jedynie 46 nazwisk. Atrybutów tych 46 wybrańców też nie znałem, więc musiałem albo czekać aż jakiś skaut pojawi się w klubie (puściłem ogłoszenie), albo na szybko i na ślepo zatrudniać. Cóż, potrzebowałem szybko zawodników. Nie mogłem nawet zaprosić zawodników na testy, bo większość z nich miała już kluby, które nie chciały ich puścić. Koniec końców powitaliśmy w klubie tylko 2 zawodników: Krzysztof Nalborski (WT) oraz Przemyslaw Otuszewski. Ten ostatni kosztował nas 2 tysiące euro (od następnego wpisu będą złotówki). Zarabia też najwięcej ze wszystkich naszych zawodników.

 

 

Zbudowałem sobie też jako taki sztab szkoleniowy. Jeżeli wierzyć statystyką, to na tle ligi pod tym względem wypadamy całkiem fajnie. Wciąż czekam aż ktoś się zgłosi na asystenta.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...