Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moglibyście podać mi jakieś gotowe, skuteczne taktyki pod średnie zespoły ? Chciałbym sobie pograć w FMa dla rozrywki, nie mam za dużo czasu wolnego, aby wgłębiać się w taktykę, treningi, więc potrzebowałbym, jakiegoś gotowca :) Wiem, że nie na tym to polega, ale chciałbym móc powalczyć z najlepszymi przez te kilkanaście minut gry :)

 

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza

Ja w kwestii technicznej. Czy jest jakis sposób na odzyskanie save'a po xml parsing error? Przed chwilą mi ten błąd wyskoczył, udało mi sie go (chyba) usunąć zgodnie ze wskazówkami na forum sigames, ale save mi się nie ładuje. Mam backup sprzed tygodnia, ale to jest 8 miesięcy czasu w grze. Awansowałem 1860 Monachium do Bundesligi i byłem na 5 miejscu po 21 kolejkach, jak mam powtarzać sezon, to się wścieknę. Myślicie że reinstalka pomoże??

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, czy da się wystawić zawodnika na listę transferową tak żeby się nie wkurzył? Problem w tym, że mam 3 napastników, którzy są praktycznie identycznie (w tym samym wieku, wychowankowie od 8-10 sezonów w klubie, przez co dla każdego mój Lech jest ulubionym klubem, jak i ja w sumie). Specjalnie dla nich zrobiłem taktyke z ofensywnymi pomocnikami i 2 przerobiłem na schodzących napastników z boku. Problem w tym, że trafił mi się kolejny b. dobry młodzik, a w wieku 18-20 już też 2,3 powoli będzie gotowych więc chce sprzedać jednego z tych starszych. Warty jest 90 mln zl, jednak 2-3 sezony temu ManU oferował za niego ponad 200mln (głupi byłem, że nie sprzedałem...), więc teraz proponuje klubą za conajmniej 160mln, Raz zgłosił się Juventus jednak zawodnik wyśmiał ich ofertę (chociaż u mnie zarabia śmieszne pieniądze w porównaniu do zachodnich klubów). Asystent podpowiada, żeby wystawić go na listę transferową jednak nie wiem, którą opcję wybrać, ponieważ za każdym razem mówi, że odpowiada mu gra w klubie i nie chce odchodzić. Jednak z czasem będzie musiał zacząć grzać ławe, a szkoda mi takiego zawodnika (poza tym, że cena poleci w dół pewnie).

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, czy da się wystawić zawodnika na listę transferową tak żeby się nie wkurzył? ...

 

hehe teraz nie wiem na czym Ci zalezy na zrobieniu dobrego interesu czy zeby chlopak sie nie obrazil ;P ? ustaw x1,5 jego ceny i daj mu pograc w meczach , zacznie strzelac znajda sie i kupcy ;) ps. mozesz go przygotowac do odejscia z klubu poprzez rozmowe z takowym zawodnikiem .

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące kupowania zawodnika na raty. Na jakiej zasadzie się to odbywa, czyli jaki % pieniędzy zaoferowanych w ratach trzeba mieć na koncie transferowym. Najlepiej jeśli ktoś obeznany w temacie opisze co i jak ;)

Odnośnik do komentarza

Cygan ... Wiec dajmy na to ze masz 1mln zł ... wiec oczywiscie dajesz 48rat , ... przy takim przypadku mozesz zafoerowac max 4mln na 48rat , , i tak analogicznie , 1 rok to jest 1/4 kwoty jaka mozesz dac przy 4latach , kolejny przyklad masz np 250tys i kupujac zawodnika na raty dajmy na to na 36rat czyli na 3 lata mozesz kupic zawodnika za 750 tys , 3x tyle co posiadasz obecnie w budzecie , mysle ze to zrozumiales ;) ?

Odnośnik do komentarza

Szukam taktyki dla Legi. Praktycznie skład jest nie zmieniony.

 

PS. Co mam zrobić żeby bramkarz nie puszczał w każdym meczu bramki? nie ważne kim gram to zawsze praktycznie puszcza gola :/

Albo chociaż chciałbym taktyke na silny atak i częste akcje pod bramką rywali.

Odnośnik do komentarza
Cygan ... Wiec dajmy na to ze masz 1mln zł ... wiec oczywiscie dajesz 48rat , ... przy takim przypadku mozesz zafoerowac max 4mln na 48rat , , i tak analogicznie , 1 rok to jest 1/4 kwoty jaka mozesz dac przy 4latach , kolejny przyklad masz np 250tys i kupujac zawodnika na raty dajmy na to na 36rat czyli na 3 lata mozesz kupic zawodnika za 750 tys , 3x tyle co posiadasz obecnie w budzecie , mysle ze to zrozumiales ;) ?

 

Tak, zrozumiałem w końcu ;) Dzięki wielkie ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałem tutaj pochwalić ludzi odpowiedzialnych za terminarz w Polskich rozgrywkach :D W sumie ta głupota pasuje do polskiej piłki. Chodzi o mecze z Wisłą w PP dzień po dniu.

 

http://zapodaj.net/0...8dce67.png.html

 

Jak grasz na tylu frontach to gra nie daje rady znaleźć innego terminu i się gubi. Bo tak naprawdę to gdzie mogą dać ten mecz? Nie do uniknięcia.

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałem tutaj pochwalić ludzi odpowiedzialnych za terminarz w Polskich rozgrywkach :D W sumie ta głupota pasuje do polskiej piłki. Chodzi o mecze z Wisłą w PP dzień po dniu.

 

http://zapodaj.net/0...8dce67.png.html

 

 

jesli jedziesz w lidze tak ladnie :) , to na pewno masz zmiennikow wiec w czym problem ograc Wisle po 5 sezonach rezerwami ? , Polska liga jest naprawde smieszna , szkoda tylko ze grajac w innej lidze wtedy w Polsce dzieja sie ekscytujace rzeczy , Jaga kupuje zawodnikow z Realu , Lech wypozycza Lukaku z Chelsea , Wisla i Juventus nawiazuja wspolprace , a Katowice ksztalca Polska reprezentacje xD :) do tego Polska gra niesamowicie pod wodza Smudy xD az kusi by sie przeniesc do Polski , lecz nie porzuce uksztaltowanego i ulubionego włoskiego klubu , a zwlaszcza ze za sezon przenosze sie na nowy stadion :D xD

Odnośnik do komentarza

No tak to nie jest problem, bo Wisła nie ma tak szerokiej kadry i z tego wszystkiego wyszedł dwumecz taki : Widzew - Wisła II 6:0 i Widzew II - Wisła 0:1, jestem ciekaw czy jeśli kiedyś naprawdę polska drużyna będzie grała tak dobrze w pucharach (pewnie poczekamy minimum 20 lat na takie coś) czy jakoś ułożą terminarz dobrze :P Co do transferów w polskiej lidze, to np. Wisła zakupiła chyba już w 2 sezonie Yaya Sanogo, który wymiatał w lidze, dopóki ja nie zakupiłem Nangisa, który zdobył ponad 30 bramek w lidze. A co kadry, to u mnie na starym sejwie z łatwością wychodziła z grup ME i MŚ, nawet dochodząc do finału, ale tam już trafili na niezniszczalną Belgię, która króluje w rankingu FIFA.

Odnośnik do komentarza

To ciekawe, bo u mnie na przykład Francja jest niezniszczalna, i chyba od 10 sezonów utrzymuje się na 1 miejscu, a polskie kluby cały czas słabo grają. Dopiero kiedy wygrałem LM i zdobyłem troche reputacji dla ligi + wiecej miejsc w pucharach to zaczeli sie rozwijac. Z czasem rowniez przychodza coraz lepsi zawodnicy i kluby robia naprawde fajny interes kupujac mlodych za 1-5 mln i sprzedajac po kilku sezonach za +20mln, moze w koncu gra w lidze bedzie jakims wyzwaniem. Irytuje mnie tylko ta rotacja menadzerow miedzy klubami, od poczatku gry praktycznie ciagle ci sami, przechodza tylko na zmiane do innego klubu xD Ale co ciekawe przez 2 sezony Legie trenowal Villa Boas i go zwolnili (!!). Od 2 sezonów Polonie prowadzi jakis koles z zagranicy i na prawde fajnie mu idzie. Polonia wyszła z fazy grupowej Ligi Europy i przeszli 1 runde, wiec moze jakis postep w koncu jest ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...