Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W życiu, ja ustawiam co pięć dni i to tak, żeby ostatni sparing odbył się tydzień przed startem ligi. Po prostu dobieram odpowiednio przeciwników, szukam takich na których albo dużo zarobię, albo dużą mi zapłacą za mecz i zarząd się zgodzi na mecz. Grając teraz Bromley udało mi się namówić Celtic na przyjazd do nas, zarobiłem na meczu około 25 tys £.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem czemu ale mi najwiecej "placa" za Pogon 2,5 tys a za Legie,Wisle i Lecha po 1,5tys - troche bzdura....

 

Problem w tym ze nie mam druzyny rezerw :P ale poustawiam co 3-4 dni i powinno byc ok mysle.

 

Jeszcze pytanie , kiedy zawodnicy przechodza z treningu amatorskiego na profesjonalny?

Odnośnik do komentarza

PANOWIE :) a i Panie xD ;) nie wiem czy czytaliscie wczesniejesz wpisy lecz mialem problem z Crash dumps'ami .. sformatowalem pc zmienilem system i crashu nie bylo gdzie na win7 nie moglem dokonczyc meczu z Wisla Plock :) lecz do sedna , co sie okazalo a raczej jestem tego pewien bledy sprawial mi mega pack okolo 4,5gb ze zdjeciami grajkow , teraz bede ostrozny z fotami , tylko polska lige sobie dokoptuje ... ale jak juz sie tak chwalimy to chcialem Wam cosik pokazac :' ...

 

 

1sezonwekstraklasie.jpg

 

 

z 3ligi polskiej z przystankiem w 1lidze na sezon ... 6sezonow do Mistrza :) jako beniaminek , dlatego uwazam ze gra jest latwa w porownaniu z poprzedniczkami ...

a 1 mecz w ekstraklasie to mnie juz tak zdzwil ze przecieralem oczy ze zdumienia ... screen ponizej ..

 

 

 

2011111500003h.jpg

 

 

Ja mam pytanie.Tylko tak zupelnie szczerze.

 

Czy mieszales cos w edytorze albo korzystales z FMRATE?

 

Pytam dlatego bo sam bym chcial zaczac Sokolem Aleksandrow w ktorym tak apropo gralem pare lat temu :P

 

I drugie pytanie , skad masz herby,koszulki z tych niskich lig?

 

 

Nie po to wydalem 129zł by oszukiwac , jestem fanem i uwazam ze uzywanie pomocnych programow psuje rozgrywke wiem to z autopsji z ver08 dlatego tez jestem przeciwny nie tylko do fm'a ale do jakiejkolwiek gry "oszukiwania"... no chyba ze ktos ma satysfakcje to nie wnikam ... nastepnie ktos napisze ze komputer tez oszukuje bo odrazu znajduje talenty ... i tu wchodzi w gre moje doswiadczenie ... po 1 talent nie przyjdzie do twojego klubu gdy masz infrastrukture cieniutka , po 2 renoma , a pro po renomy : dynamo kijow zaproponowalo mi stanowisko xD 60mln na transfery i 3mln na place z czego 1mln wydawaja..

 

Kaczy co do tempa to jak mowilem fm zbyt latwy jest choc mam nadzieje ze to tylko odczucie z polskiej ligi , poniewaz np dzis nie zdobylem zadnego pkt w meczach LM z Bayernem Fiorentina i Besiktasem , liczylem choc na jakies remisy ,, ale napastnikom fiory neymar nosic buty moze ;d na koniec pokaze gwiazde ;d , a co do mistrzostwa w 1 sezonie to sam bylem mile zaskoczony jak widac po 1 meczu sie uradowalem bo w nizszych ligach nikogo nie pokonalem wyzej ;) , jesli chodzi o sposob zalezy kto jak gra ;P ja np nie uzywam skrzydlowych ani bocznych pomocnikow ;P po za tym w 1 sezonie nie mialem zadnych wymogow co do boiska dlatego wziolem jak najdluzsze poniewaz mam szybkich zawodnikow i co najbardziej odgrywalo role w mojek tac najważsze boisko z mozliwych... do tego mam bardzo dobrego lewego obronce ktory potrafi wrzucac pilke z autow , u siebie jestem zabojczy z tego :)

 

 

tacq.png

 

na waskim moich 2 srodkowych pomocnikow L i P , graja jak skrzydlowi ;) co do treningow to duzo by pisac bo ja bardzo duza uwage poswiecam im , a mianowicie przed sezonem u mnie miesiac wszyscy silowo trenuja nawet gk ;d na pcozatku sezonu mam problemy z kontuzjami lecz takie ryzyko ;) a i teraz obiecana wisienka na torcie ;d sezon temu kosztowal 60mln ... KOMPLETNY NAPASTNIK z umiejetnoscia grania na granicy spalonego cud malina i orzeszki :D

 

aa i jeszcze pytales o loga , znajde po obiedzie link to podzucie z tym ze np do mojego miejscowego klubu loga nie bylo musiale sam zrobic ;) po za tym jak mowilem te 4,5 gb byly przyczyna moich problemow z gra ;/ 10 crash'y teraz bede ostrozny co do grafiki ... nic smigam na obiad ;d tymczasem a hehehe i korona kielce moim filialnym hehe no tego bym sie nie spodziewal ... :D najlepszy klub jaki gra w 2lidze otrzymalem ;d reputacja krajowa :D dobra baza fajny stadion beda mialy gdzie sie mlode gwiazdy ogrywac zeby choc w polowie dorownac Danielowi;d ...

 

 

2011112200009.jpg

 

Edytowane przez Dudek
Ponownie brak tagów spoiler. Następnym razem skończy się to ostrzeżeniem.
Odnośnik do komentarza

 

PANOWIE :) a i Panie xD ;) nie wiem czy czytaliscie wczesniejesz wpisy lecz mialem problem z Crash dumps'ami .. sformatowalem pc zmienilem system i crashu nie bylo gdzie na win7 nie moglem dokonczyc meczu z Wisla Plock :) lecz do sedna , co sie okazalo a raczej jestem tego pewien bledy sprawial mi mega pack okolo 4,5gb ze zdjeciami grajkow , teraz bede ostrozny z fotami , tylko polska lige sobie dokoptuje ... ale jak juz sie tak chwalimy to chcialem Wam cosik pokazac :' ...

 

 

1sezonwekstraklasie.jpg

 

 

z 3ligi polskiej z przystankiem w 1lidze na sezon ... 6sezonow do Mistrza :) jako beniaminek , dlatego uwazam ze gra jest latwa w porownaniu z poprzedniczkami ...

a 1 mecz w ekstraklasie to mnie juz tak zdzwil ze przecieralem oczy ze zdumienia ... screen ponizej ..

 

 

 

2011111500003h.jpg

 

 

Ja mam pytanie.Tylko tak zupelnie szczerze.

 

Czy mieszales cos w edytorze albo korzystales z FMRATE?

 

Pytam dlatego bo sam bym chcial zaczac Sokolem Aleksandrow w ktorym tak apropo gralem pare lat temu :P

 

I drugie pytanie , skad masz herby,koszulki z tych niskich lig?

 

I to sie tak troche malo prawdopodobne wydaje zeby w takim tempie to wszystko zrobic :o

 

Jakiej taktyki uzywales , jakich treningow ect.

 

Poprosze poprostu o jakies podpowiedzi, nawet na priv jak cos.

 

Pozdrawiam i dziekuje z gory.

 

Też mi ciężko w to uwierzyć ;) Gram obecnie III polską ligę i znając realia tutejszych drużyn nie wyobrażam sobie zbytnio, że po awansie do Ekstraklasy będę walczył jak równy z równym przeciwko Wiśle czy Lechowi. FM jest tak zrobiony, że mając słaby skład, ale taktykę zrobioną perfecto i tak nie zdobędziesz majstra, a mając genialnych graczy lecz taktykę najgorszą z możliwych, nie spadniesz z ligi. Nie można też powiedzieć, że FM jest łatwy, bo zważywszy na ogrom opcji, które są dostępne, to można bardzo łatwo się pogubić w nich, coś nie tak ustawić i zaczyna coś nie "stykać" w tym wszystkim. Sądzę też, że jeśli ktoś opanuje go do perfekcji, to przyjemność z gry będzie naprawdę MEGA ;)

 

Do takich wielkich sukcesów małymi klubami(bez wspomagaczy) droga jest tylko jedna - metoda małych kroczków. Mozolne rozwijanie klubu, dyscyplina w finansach oraz zarządzanie nimi to klucz do wybicia się z bagien niższych lig. Ja w cuda po prostu nie wierzę, a w FM-a już trochę gram ;)

Odnośnik do komentarza

hehe dobra dobra , jak mowilem wszystko co tu widzicie nie jest w zaden sposob spreparowane , zadnych wspomagaczy , po prostu musisz znalesc sposb ;P po za tym jak widzisz u mnie w skladzie jest 2 polakow , ja gram afrykancami poniewaz sa tani dobrzy i sprzedac mozna za niezla sume , pokaze Ci zawodnika ktorego mialem w 1 lidze to moze zobaczysz ... tylko jak mowilem smigam na obiad zw i dzewulskiego Ci pokaze ktorego prezio chcial mi sprzedac po awansie do ekstraklasy za 7mln , to sprzedalem do legi za ponad 10 , a obczaj sobie Czyz 'a z rakowa ;) jbc spedzal mi sen z powiek w 1 lidze ;d

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam małe pytanko. Jak nakłonić piłkarza, lub co zrobić w FMRTE aby przeszedł on do mojego klubu?

Przykładowo gram np jakimś klubem z ekstraklasy. I w FMRTE (edytorze) ustawilem sobie ze mam milard kasy przykladowo. Jak wysyłam oferte do klubu to klub akceptuje i pozwala mi na przejscie do rozmowy z piłkarzem. Jak rozmawiam już z jego agentem to mówi mi on że zawodnik nie jest zainteresowany przejściem do mojego klubu.

W przypadku gdy chce kupić np Neymara z Santosu, to w edytorze ustawiłem sobie że jestem jego ulubioną postacią, że jego ulubionym klubem jest mój klub, że nienawidzi Santosu i swojego trenera, lecz cały czas mi pisze, że nie jest zainteresowany przejściem do mojego klubu.

Co moge zrobić??

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź smile.png

Odnośnik do komentarza

hehe dobra dobra , jak mowilem wszystko co tu widzicie nie jest w zaden sposob spreparowane , zadnych wspomagaczy , po prostu musisz znalesc sposb ;P po za tym jak widzisz u mnie w skladzie jest 2 polakow , ja gram afrykancami poniewaz sa tani dobrzy i sprzedac mozna za niezla sume , pokaze Ci zawodnika ktorego mialem w 1 lidze to moze zobaczysz ... tylko jak mowilem smigam na obiad zw i dzewulskiego Ci pokaze ktorego prezio chcial mi sprzedac po awansie do ekstraklasy za 7mln , to sprzedalem do legi za ponad 10 , a obczaj sobie Czyz 'a z rakowa ;) jbc spedzal mi sen z powiek w 1 lidze ;d

 

 

A moglbys wkleic transfery od pierwszego sezonu do ostatniego?I powiedziec na jakiej bazie grasz?

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam małe pytanko. Jak nakłonić piłkarza, lub co zrobić w FMRTE aby przeszedł on do mojego klubu?

Przykładowo gram np jakimś klubem z ekstraklasy. I w FMRTE (edytorze) ustawilem sobie ze mam milard kasy przykladowo. Jak wysyłam oferte do klubu to klub akceptuje i pozwala mi na przejscie do rozmowy z piłkarzem. Jak rozmawiam już z jego agentem to mówi mi on że zawodnik nie jest zainteresowany przejściem do mojego klubu.

W przypadku gdy chce kupić np Neymara z Santosu, to w edytorze ustawiłem sobie że jestem jego ulubioną postacią, że jego ulubionym klubem jest mój klub, że nienawidzi Santosu i swojego trenera, lecz cały czas mi pisze, że nie jest zainteresowany przejściem do mojego klubu.

Co moge zrobić??

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź smile.png

Hehe :) Tych co otwarcie piszą, że korzystają z edytora to szanuję :) Do rzeczy. Nigdy nie grzebałem w FMRTE, ale spróbuj zwiększyć reputację swojego klubu, pewnie o to jemu chodzi czemu, że chce przejść.

Odnośnik do komentarza

Z tym ze ja pawam jakas taka miloscia do mlodzikow ;d uwielbiam ich chodowac , jak wygralem majstra dziennikarz zadal takie pytanie ktore tez dorzuce do paczki , zaznaczylem na screenach tych glownych grajkow co ciagneli cala reszte momento dodam jeszcze wam zawodnika ktorego zamierzam sprowadzic z wolnego ;d wlasnie zaproponowal mi go jego asystent ;d 19-letni rumun xD ale bedzie z niego gwiazda ;d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...