Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam sie ze killer rogi powrocily :/ Juz 2 kariere zaczynam i 2 raz z rzedu to samo :

http://imageshack.us/f/20/maderau.png/

 

Grając Lechem miałem to samo, no cóż , nic nie poradzimy, ale od kiedy zaczełem grać w angielskiej lidze to już tak nie jest, mam po ok 10 bramek na sezon( przy ok 70 bramkach ogólnie) więc normalnie.

Odnośnik do komentarza

Dając połącz to twoje zmiany nadpisujesz dane, a dając zapisz plik jako to tworzysz oddzielny plik tekstowy z tą zmianą i przy starcie nowej gry będziesz musiał ten plik wybrać (domyślnie jest chyba załączony)

Ja bym ci proponował coś takiego:

 

"CLUB_LONG_NAME_CHANGE" NUMER ID "NAZWA" "" - dłuższa nazwa w nagłówku

"CLUB_SHORT_NAME_CHANGE" NUMER ID "NAZWA" "" - skrócona nazwa

 

przykładowo

 

"CLUB_LONG_NAME_CHANGE" 111 "Inter Mediolan" ""

"CLUB_SHORT_NAME_CHANGE 111 "Inter" ""

 

dodajesz do pliku fake, albo innego jakoś tam nazwanego i masz zmiany widoczne już nawet w rozpoczętej rozgrywce

 

Niestety żaden z podanych przez Ciebie sposobów na zmianę nazwy na krótka, czyli Evian TG nie zadziałał. W edytorze zmieniam nazwę, zapisuję jako nowy plik, który załączam do nowej gry i nic z tego. Opcja z dopisaniem wierszy do fejka też nic nie daje. Trochę mnie ten widok (http://imageshack.us...51/eviankd.jpg/) denerwuje, tym bardziej, że mam zamiar zagrać karierę Evian, ale jakoś będę musiał przeżyć...

Odnośnik do komentarza

eee musisz mieć jakiś plik inny co koliduje ... bo u mnie wszystkie kluby z Francji mają długie nazwy, a u ciebie nie więc masz coś wgrane ... no chyba że to sam zrobiłeś. U mnie jest ok i krótka nazwa brzmi tak Evian TG FC z tego co pamiętam bo nie mam FMa włączonego.

Odnośnik do komentarza

Średnio tak mi się wydaje, chyba gra Cię doceniała. :P

 

Wydaje mi się, że w 11 taka opcja byłaby nie możliwa. Pytanie czy złożą Ci ofertę czy to tylko dziennikarska kaczka. :P

 

Nie zamierzam przyjmować oferty, dopóki nie awansuję chociaż o jedną ligę... Szlag, a było tak blisko...

Odnośnik do komentarza

eee musisz mieć jakiś plik inny co koliduje ... bo u mnie wszystkie kluby z Francji mają długie nazwy, a u ciebie nie więc masz coś wgrane ... no chyba że to sam zrobiłeś. U mnie jest ok i krótka nazwa brzmi tak Evian TG FC z tego co pamiętam bo nie mam FMa włączonego.

 

Mam wgrany plik 'Club Names', i własnie w nim zmieniłem ostatecznie krótką nazwę, nareszcie mam tak jak chciałem czyli Evian TG. Jakoś te krótkie nazwy klubów bardziej przypadły mi do gustu. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

PANOWIE :) a i Panie xD ;) nie wiem czy czytaliscie wczesniejesz wpisy lecz mialem problem z Crash dumps'ami .. sformatowalem pc zmienilem system i crashu nie bylo gdzie na win7 nie moglem dokonczyc meczu z Wisla Plock :) lecz do sedna , co sie okazalo a raczej jestem tego pewien bledy sprawial mi mega pack okolo 4,5gb ze zdjeciami grajkow , teraz bede ostrozny z fotami , tylko polska lige sobie dokoptuje ... ale jak juz sie tak chwalimy to chcialem Wam cosik pokazac :' ...

 

 

1sezonwekstraklasie.jpg

 

 

z 3ligi polskiej z przystankiem w 1lidze na sezon ... 6sezonow do Mistrza :) jako beniaminek , dlatego uwazam ze gra jest latwa w porownaniu z poprzedniczkami ...

a 1 mecz w ekstraklasie to mnie juz tak zdzwil ze przecieralem oczy ze zdumienia ... screen ponizej ..

 

 

 

2011111500003h.jpg

 

Edytowane przez Dudek
Brak tagów spoiler
Odnośnik do komentarza

Frajda jest przednia z ogrwania takich filarow polskiej pilki , lecz najgorszym w tym wszystkim jest jednak nie elastyczny zarzad , a mianowicie zakfalifikowalem sie do LM otrzymalem mamony tyle ze na 100 lat by wystarczylo ;d , lecz przez 6 sezonow grlem na stadionie o pojemnosci 1.000 ... po lidze mistrzow za 5mln buduja mi stadion na 1.950 miejsc siedzacych ... przeciez to jest zalosne ... 5 tys bym sie juz zadowolil ale niecale x2 ... a w kasie 30mln złotych ...tak to tylko w Polsce ;D

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie jakich używać rozmów motywacyjnych grając np. Milanem, jak silnym czy słabym rywalem, jakim tonem spoko lub żarliwie ???

 

Co sądzicie jaki wpływ mają rozmowy motywacyjne na mecz w nowej odsłonie FM 2012 - moim zdaniem nie mają tak wielkiego wpływu jak wersjach poprzednich ?

 

dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza

A jak mozna odblokowac te najnizsze ligi polski?

 

W sumie to by bylo fajne wyzwanie tak pocisnac od samego dolu az na sam szczyt :D

 

Poprosze o jakis link.

 

Dzieki z gory.

 

Pozdrawiam.

nie wiem czy akurat o to Ci chodzi-> ale łap!

@Kaczy1982, to jest pewnie plik, którego szukasz ;) ---> http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/CM-Revolution-Polska-Liga-Update-2012-v1_0.html

Odnośnik do komentarza

Jaaa, czy dalej da się zrobić trick z zadłużeniem klubu, by doszło do zmiany zarządu? W moim thurrock to mega beton, nie zgadzają się na większą liczbę współpracowników, na patrona, na NIC. Szlag mnie trafia, tak się nie da pracować... Może mi ktoś polecić drużynę z conference z przyjaznym i rozgarniętym zarządem?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie jakich używać rozmów motywacyjnych grając np. Milanem, jak silnym czy słabym rywalem, jakim tonem spoko lub żarliwie ???

 

Co sądzicie jaki wpływ mają rozmowy motywacyjne na mecz w nowej odsłonie FM 2012 - moim zdaniem nie mają tak wielkiego wpływu jak wersjach poprzednich ?

 

dzięki za odp.

Nie ma jakiejś specjalnej reguły czy spokojny ton czy żarliwy. Z wszystkich dostępnych tonów należy korzystać w zależności od sytuacji(morale, pozycja w lidze, aktualna forma, prognozy mediów, itd.). Jak czujesz, że nie jesteś mistrzem w tym aspekcie, to zatrudnij asystenta z wysokim atrybutem "motywowania" lub samemu testuj, testuj... :) Czasem np. w przerwie meczu najlepiej nic im nie mówić, kiedy np. przeważają w posiadaniu piłki i strzałach, a przy tym mając dobre noty - grają dobrze, więc po co ulepszać na siłę.

Ja rozmowy motywacyjne w zasadzie ogarnąłem od samego początku, może poniekąd dlatego, że interesuję się trochę psychologią i wiem co z czym się "je", jednak trochę pisania by było jakby zrobić z tego jakiś "poradnik" :)

 

@M8_Pl, miałem bardzo podobnie :) Przekroczyłem budżet płacowy 4-krotnie i w połowie sezonu się obudzili twierdząc, że nie mogą dłużej tego tolerować...ale nic nie zmieniałem :) Skończyłem 1 sezon, i teraz budżet płacowy wynosi dokładnie 4x budżet początkowy :D U mnie też się na nic nie zgadzali, jednak później byłem bardziej stanowczy i udało mi się wynegocjować po 6 trenerów, scoutów i 3 fizjoterapeutów grając III ligę polską :) Tylko z klubem patronackim mam problem, bo wiadomo, że w naszym przypadku, żeby awansować bez problemów to się przydaje jak nic z uwagi na wypożyczenia ;) U mnie zgadzali się z 3 razy i...nigdy nikogo nie znaleźli lub twierdzili, że jednak nam nie jest potrzebny - krew zalewa :D

 

EDIT: Ja swojego czasu prowadziłem Dorchester, przyjemnie się grało ;)

Odnośnik do komentarza

PANOWIE :) a i Panie xD ;) nie wiem czy czytaliscie wczesniejesz wpisy lecz mialem problem z Crash dumps'ami .. sformatowalem pc zmienilem system i crashu nie bylo gdzie na win7 nie moglem dokonczyc meczu z Wisla Plock :) lecz do sedna , co sie okazalo a raczej jestem tego pewien bledy sprawial mi mega pack okolo 4,5gb ze zdjeciami grajkow , teraz bede ostrozny z fotami , tylko polska lige sobie dokoptuje ... ale jak juz sie tak chwalimy to chcialem Wam cosik pokazac :' ...

 

 

1sezonwekstraklasie.jpg

 

 

z 3ligi polskiej z przystankiem w 1lidze na sezon ... 6sezonow do Mistrza :) jako beniaminek , dlatego uwazam ze gra jest latwa w porownaniu z poprzedniczkami ...

a 1 mecz w ekstraklasie to mnie juz tak zdzwil ze przecieralem oczy ze zdumienia ... screen ponizej ..

 

 

 

2011111500003h.jpg

 

 

Ja mam pytanie.Tylko tak zupelnie szczerze.

 

Czy mieszales cos w edytorze albo korzystales z FMRATE?

 

Pytam dlatego bo sam bym chcial zaczac Sokolem Aleksandrow w ktorym tak apropo gralem pare lat temu :P

 

I drugie pytanie , skad masz herby,koszulki z tych niskich lig?

Odnośnik do komentarza

PANOWIE :) a i Panie xD ;) nie wiem czy czytaliscie wczesniejesz wpisy lecz mialem problem z Crash dumps'ami .. sformatowalem pc zmienilem system i crashu nie bylo gdzie na win7 nie moglem dokonczyc meczu z Wisla Plock :) lecz do sedna , co sie okazalo a raczej jestem tego pewien bledy sprawial mi mega pack okolo 4,5gb ze zdjeciami grajkow , teraz bede ostrozny z fotami , tylko polska lige sobie dokoptuje ... ale jak juz sie tak chwalimy to chcialem Wam cosik pokazac :' ...

 

 

1sezonwekstraklasie.jpg

 

 

z 3ligi polskiej z przystankiem w 1lidze na sezon ... 6sezonow do Mistrza :) jako beniaminek , dlatego uwazam ze gra jest latwa w porownaniu z poprzedniczkami ...

a 1 mecz w ekstraklasie to mnie juz tak zdzwil ze przecieralem oczy ze zdumienia ... screen ponizej ..

 

 

 

2011111500003h.jpg

 

 

Ja mam pytanie.Tylko tak zupelnie szczerze.

 

Czy mieszales cos w edytorze albo korzystales z FMRATE?

 

Pytam dlatego bo sam bym chcial zaczac Sokolem Aleksandrow w ktorym tak apropo gralem pare lat temu :P

 

I drugie pytanie , skad masz herby,koszulki z tych niskich lig?

 

I to sie tak troche malo prawdopodobne wydaje zeby w takim tempie to wszystko zrobic :o

 

Jakiej taktyki uzywales , jakich treningow ect.

 

Poprosze poprostu o jakies podpowiedzi, nawet na priv jak cos.

 

Pozdrawiam i dziekuje z gory.

Odnośnik do komentarza

@M8_Pl: A chciałem Ci napisać, że awans T będzie jeszcze lepiej smakował przy tych kłodach rzucanych pod nogi przez zarząd.

 

@kaczy1982: Kiedyś starczyło kilka sparingów dla kasy i można było powoli budować zespół. Ja w FM10 wprowadziłem Okęcie Warszawa do ekstraklasy, a po dwóch sezonach zdobyłem tytuł. Teraz jest trudniej bo zarząd nie zgodzi się na takie sparingi, ale myślę, że dalej można w ten sposób trochę gorsza zarobić. Ważne są jednak dobre transfery i dobrze dobrana taktyka. Oraz sporo cierpliwości, która prędzej czy później zostanie nagrodzona.

Odnośnik do komentarza

 

 

@kaczy1982: Kiedyś starczyło kilka sparingów dla kasy i można było powoli budować zespół. Ja w FM10 wprowadziłem Okęcie Warszawa do ekstraklasy, a po dwóch sezonach zdobyłem tytuł. Teraz jest trudniej bo zarząd nie zgodzi się na takie sparingi, ale myślę, że dalej można w ten sposób trochę gorsza zarobić. Ważne są jednak dobre transfery i dobrze dobrana taktyka. Oraz sporo cierpliwości, która prędzej czy później zostanie nagrodzona.

 

To te sparingi przed sezonem i miedzy rundami ustawiac codziennie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...