Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca sie w ogóle w Polsce grać ? Bo skończyłem rundę jesienną Lechią Gdańsk na 5 Miejscu, ale nie wiem czy to w ogóle ma sens ...

 

2-3 sezony tak, potem Ci się znudzi

 

 

A dlaczego mu sie znudzi?

 

Moim zdanie im dalej tym fajniej , bo inne druzyny robia dobre transfery i walka jest ciekawa.

 

Predzej bym sie znudzil jakas srednia liga zagraniczna - nie mowie tutaj o angielskiej - bo nawet hiszpanska rzadza tylko 2-3 druzyny.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz poruszam się w edytorze (zmieniam skróconą nazwę Evian Thonon Gaillard FC na Evian TG) i za bardzo nie wiem jak zapisać tą zmianę? Mogę wybrać "Połącz dane edytora (tylko zmiany w bazie danych)..." i "Zapisz dane edytora jako...". Czym się to różni? Czy nadpisuje zmianę na oryginalna baze danych czy tworzy się nowy plik, który należy wybrac przy starcie nowej gry?

Odnośnik do komentarza

Dając połącz to twoje zmiany nadpisujesz dane, a dając zapisz plik jako to tworzysz oddzielny plik tekstowy z tą zmianą i przy starcie nowej gry będziesz musiał ten plik wybrać (domyślnie jest chyba załączony)

Ja bym ci proponował coś takiego:

 

"CLUB_LONG_NAME_CHANGE" NUMER ID "NAZWA" "" - dłuższa nazwa w nagłówku

"CLUB_SHORT_NAME_CHANGE" NUMER ID "NAZWA" "" - skrócona nazwa

 

przykładowo

 

"CLUB_LONG_NAME_CHANGE" 111 "Inter Mediolan" ""

"CLUB_SHORT_NAME_CHANGE 111 "Inter" ""

 

dodajesz do pliku fake, albo innego jakoś tam nazwanego i masz zmiany widoczne już nawet w rozpoczętej rozgrywce

Odnośnik do komentarza

80 tys? To bogaty jesteś. Ja mam 25 tysięcy funtów i tylko mogę patrzeć jak inni wyciągają mi zawodników. W pierwszym okienku straciłem trzech. Ciągnę głównie juniorami i tymi co mieli podpisane kontrakty (które kończą im się po sezonie i raczej nie będzie mnie stać aby im przedłużyć je). Liczę na nowych juniorów, może pojawią się kolejni na jego poziomie, to będzie jakaś kasa ze sprzedaży.

 

Widzę, że Bromley w pierwszym sezonie pożegnało się z ligą. Oby mi poszło lepiej.

80 tys rocznie na pensje, to zdecydowanie nie jest dużo ;)

 

No i muszę się pochwalić - dopiero w 41 kolejce sobie to zapewniłem, ale jest! Baraż! To mój pierwszy sukces w Fm-ie 12 i smakuje cudownie :) A czy awansować się uda - to jest inna sprawa :)

Odnośnik do komentarza

Ponawiam swoje pytanie, jakie stousujecie rozmowy motywacyjne? Bo na moje to drużyna za dobrze nie reaguje ;/

 

Edit:

 

Kończę II sezon grając Wolves. ( I sezon-8 Miejsce, II sezon najprawdopodobniej 5(3 kolejki do końca i mam 3 punkty przewagi na 6)) i tu moje pytanie, bo mam zamiar nie wzmacniać się podczas letniego okienka transferowego o ile nie strace swoich gwiazd, podpowiedzcie mi czy dobrze robię. Skład mam młody z kilkoma doświadczonymi i kilku młodych się ogrywało przez I sezon czy też niektórzy już II.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...