Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W lidze polskiej też denerwuje mnie swego rodzaju niemoc Wisły, która zamiast bić się o mistrza gra w mizernym skutkiem w środku tabeli (mimo dobrego składu, braku kontuzji).

Pewnie denerwuje też Maaskanta ;) Spójrz w tabelę, Wisła jest na razie trzecia, ale jej gra nie zachwyca, a ostatnie punkty zdobyła w sposób mocno kontrowersyjny, tego FM nie odda. Na chwilę obecną grają jak zespół środka tabeli, taka prawda. Dzięki różnicy w reputacji i wpływach w następnych sezonach gry powinni się wzmacniać. Btw, przy odpalonych dziesięciokrotnie pojedynczych sezonach 2011/12 na urlopie Wisła była u mnie średnio trzecia.

 

W Arsenalu Szczęsny na ławie

Błąd związany ze Szczęsnym zgłaszałem sam kilka razy i RS Arsenalu ani SI go nie poprawiło.

Odnośnik do komentarza

Jak to dokładnie jest z tymi kluczami. Kupuje taki klucz allegro, grę ściągam np z torentów wpisuje kod i mam legalną grę?

Kupujesz kod i logujesz sie na steamie. W steamie aktywujesz zakupiony klucz i automatycznie gra Ci sie instaluje na kompie.

 

Niestety widac teraz jak dużo ludzi posiadało piraty w poprzednich wersjach. Kiedys po premierze forum było zawalone postami. Teraz pare dni po premierze jest nas tu mało.

 

Najwiekszym problem dla mnie jest to, ze nie ma wykresu atrybutów w profilu zawodnika, tylko trzeba naciskac na zakładke atrybuty. Niby nic, ale denerwuje. Jesli chodzi o rozgrywke to po trzech meczach Górnikiem mam trzy zwyciestwa i stosunek bramek 12:2 wiec chyba jakos łatwo. Zobaczymy jak sie rozkręce.

Odnośnik do komentarza

Pytanie:

Poprosiłem zarząd o znalezienie klubu filialnego i... poszedłem na ponad tygodniowy urlop. W tym czasie zarząd zaproponował trzy kluby, bardzo ciekawe propozycje. Niestety, będąc na urlopie z automatu propozycje 'niby' odrzuciłem. Obecnie nie mogę poprosić ponownie o klub filialny, a minął już prawie miesiąc. Ile trzeba odczekać, by móc ponownie przegadać tą sprawę z zarządem? Load game i cofanie się nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza

Witam. Posiadam windows 7.

 

Podczas instalacji FMRTE 5.0 prosi o NET FRAMEWORK.. klikam TAK ..ściągam instalke, instaluje net framework..instaluje się..no i potem powinna ruszyć instalacja FMRTE 5.0 - NIE rusza.

 

Ponadto jak probuje wlaczyc znow FMRTE 5.0 to wyskakuje ponownie zapytanie o NET FRAMEWORK ..i tak trzeba cały czas, nie zaczyna mi się instalować FMRTE. ;/

 

Wie ktoś jak zainstalować tego FMRTE ?!

Odnośnik do komentarza

Sprawdź czy jaki NET FRAMEWORK Ci się zainstalował. Powinna to być wersja 4.0. Zobacz czy nie jest niższa.

 

Co do gry Wisły to dziwi mnie fakt, że u mnie w pierwszym sezonie w drużynie rezerw występują: Małecki i Bitton.

Początek drugiego sezonu, Wisła ma remis z Widzewem i porażkę 0:3 ze Zagłębiem.

Odnośnik do komentarza

Co do gry Wisły to dziwi mnie fakt, że u mnie w pierwszym sezonie w drużynie rezerw występują: Małecki i Bitton.

 

Ile razy? Bo pojedyncze występy po kontuzji albo karne zesłanie dla zawodnika żądającego transferu/będącego w konflikcie z menadżerem to raczej zaleta niż błąd ;) Osobiście nie zauważyłem dobrych graczy na stałe w ME mimo kilkunastu prób.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...