Skocz do zawartości

Real Madryt


MolestaRM

Rekomendowane odpowiedzi

 

realpng_ewrwsqe.png



Oficjalnie: Juergen Klopp trenerem Realu Madryt!

3052675013.jpg



Po nie udanym sezonie Realu Madryt, Florentino Perez postanowił zatrudnić w miejsce Carlo Ancelottiego, niemieckiego trenera Jurgena Kloppa, który przez 7 lat, był trenerem niemieckiej drużyny Borussi Dortmund. Bedać u sterów Borussi, zdobył z nią dwa mistrzostwa Niemiec, oraz awansował do finału Ligi Mistrzów. Działacze Królewskich, jak i kibice, pokładają w szkoleniowcy wielkie nadzieje, oraz wierzą, że nadchodzi nowa era. Era dominacji Realu, nie tylko w Hiszpanii, ale również w Europie.
_____________________________________________________________________________________

Jestem szczęśliwy, że znalazłem się właśnie tutaj!

Już na pierwszej konferencji, nowy szkoleniowiec Realu Madryt mógł poczuć na własnej skórze, jak wygląda dziennikarstwo w Hiszpanii.
Na pewno nie miał lekko. Dziennikarze atakowali go, pytali, czy da radę presji, której nawet nie dał rady sam Jose Mourinho. Klopp zapowiedział, że w pierwszym sezonie planem minimum jest jedno trofeum. "Mam nadzieję w tym sezonie, chociaż na jedno trofeum, ale potrójną koroną bym nie pogardził, a wiem że mam zawodników w kadrze, którzy są w stanie wygrać wszystko."- powiedział z uśmiechem na twarzy Juergen Klopp. Na konferencji widać było, że trener Królewskich jest szczęśliwy w nowym otoczeniu i jak sam dodał na koniec:
"Od zawsze chciałem trenować, tak wielką drużynę jak Real Madryt, jestem szczęśliwy, że znalazłem się własnie tutaj, Hala Madrid!"

_____________________________________________________________________________________

0879506001438417655_filepicker.jpg


Przedstawienie kadry:

Bramkarze:

-Kiko Casilla
-Keylor Navas

Obrońcy:
-Alvaro Arbeloa
-Nacho
-Sergio Ramos
-Pepe
-Raphael Varane
-Danilo
-Dani Carvajal
-Marcelo

Pomocnicy:
-Casemiro
-Toni Kroos
-Luka Modric
-James Rodriguez
-Isco
-Denis Cheryshev
- Mateo Kovacic

Napastnicy:
-Gareth Bale
-Jese
-Karim Benzema
-Cristiano Ronaldo
_____________________________________________________________________________________

first-training-session-real-madrid-43946


Zaplanowane sparingi przed sezonem:
-Beijing Guo'an
-Guangzhou Hengda
-Shandong Lunen
-Jiangsu Sainty
-Shanghai Shenhua

___________________________________________

Jest to moja pierwsza kariera, więc proszę was o rady, co zmienić, jak ją prowadzić, byłbym bardzo wdzięczny. :D

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...