Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

 

Lechia ma więcej werwy niż w ostatnich pięciu meczach w sumie.

Spoko w niedziele wygracie ;) Chociaz moze efekt nowej miotly u nas zadziala, bo na ławce za Pawlowskiego bedzie Kowallski.

 

Od 5 lat z wami nie wygraliśmy i w niedzielę się to raczej nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Cádiz CF - Real Madryt CdR

 

Real Madryt: Casilla; Lucas Vázquez, Pepe, Nacho, Arbeloa; Casemiro, Llorente; James, Isco, Czeryszew; Jesé.
Ławka: Yáñez, Lienhart, A. Tejero, Kovačić, Borja Mayoral.

Cádiz: Pol; Cristian, Aridane, Josete, Tomás; Garrido, Mantecón; Salvi, Lolo Pla, Luis Pavez; Wilson Cuero.
Ławka: Servando, Cifuentes, Alberto Quintana, Kike Márquez, Güiza.

 

 

7 wychowanków Realu w pierwszym składzie- całkiem sympatycznie. + 4 na ławce. Po 45. minutach chciałbym zobaczyć Mayorala za Jamesa.

Odnośnik do komentarza

Czekam na derby w półfinale. Ktoś musi zrobić porządek.

i ponieważ kompletnie mi nie zależy na tym akurat pucharze, to nawet chciałbym, żeby chłopacy z Goodison to wygrali, może by ciśnienie choć trochę z Was wreszcie zeszło :D

A poza tym, to od ponad roku już nie widziałem takiego LFC :D

Odnośnik do komentarza

Cadiz 0-1 Real HT

3` Czeryszew

 

Isco chyba kontuzja :/ ciekawe czy wyjdzie na drugą połowę.

 

 

@English_AS: Breaking: Real Madrid might be disqualified from the Copa del Rey for playing Cheryshev who was ineligible for tonight's game.More to follow

xd

 

Czekam na derby w półfinale. Ktoś musi zrobić porządek.

i ponieważ kompletnie mi nie zależy na tym akurat pucharze, to nawet chciałbym, żeby chłopacy z Goodison to wygrali, może by ciśnienie choć trochę z Was wreszcie zeszło :D

A poza tym, to od ponad roku już nie widziałem takiego LFC :D

 

A takiego jak ze Swansea? :profesor: ;)

Odnośnik do komentarza

 

Cadiz 0-1 Real HT

3` Czeryszew

 

Isco chyba kontuzja :/ ciekawe czy wyjdzie na drugą połowę.

 

@English_AS: Breaking: Real Madrid might be disqualified from the Copa del Rey for playing Cheryshev who was ineligible for tonight's game.More to follow

xd

 

Czekam na derby w półfinale. Ktoś musi zrobić porządek.

 

i ponieważ kompletnie mi nie zależy na tym akurat pucharze, to nawet chciałbym, żeby chłopacy z Goodison to wygrali, może by ciśnienie choć trochę z Was wreszcie zeszło :D

A poza tym, to od ponad roku już nie widziałem takiego LFC :D

A takiego jak ze Swansea? :profesor: ;)
no ok, ok, ale nawet Barcelona miewa mniej porywajace mecze ;p A poza tym, to LFC wciąż podnosi się z ruin kontuzji ;) W każdym razie na obecny LFC nie będę narzekać, przeplot meczów nudnych i porywających z okazjonalną porażką to wszystko, czego obecnie chcę od życia :)
Odnośnik do komentarza

THX lad, ale by były jaja :kekeke:

 

znalazłem już info:

 

Trwa mecz Realu Madryt z Cádizem, ale z hiszpańskie media podają informacje, które mogą wystawić Królewskich na pośmiewisko przed całym światem. COPE donosi, że w dzisiejszym spotkaniu nie powinien występować Dienis Czeryszew, ponieważ jest nieupoważniony do gry. Rosjanin bronił w ubiegłym sezonie barw Villarrealu i w ostatnim meczu Pucharu Króla z Barceloną zobaczył trzecią żółtą kartkę w rozgrywkach, co oznacza, że powinien dziś pauzować, ponieważ kary z meczów pucharowych przechodzą z sezonu na sezon. Królewscy prowadzą z Cádizem 1:0 właśnie po golu Czeryszewa.

W tym sezonie Osasuna została już wyrzucona z Pucharu Króla, ponieważ w meczu z Mirandés wystawiła do gry Unaia Garcíę, który również powinien pauzować za kartki z ubiegłego sezonu. Historii Legii Warszawy i Bartosza Bereszyńskiego nie trzeba chyba nikomu przypominać.

 


Czeryszew out, Kovacić in :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...