Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

czolem!

 

traktor zarejestrowany :jupi: nie bylo latwo, ale sie udalo :jupi:

A ja właśnie siedzę w izbie celnej na karmelkowej :/

Czyli jednak kradziony...

Się zaraz okaże xD Chuje chyba mają jakiś strajk bo nikogo nie wołają do biura a ludzie siedzą jak jelenie...

 

ej, to w S-cy tez chyba byl strajk, bo w Wydziale Komunikacji byly dwa okienka czynne (na siedem chyba :-k ) z czego przy jednym i tak siedziala kobita, ktora dopiero sie uczyla i wszystko robila 4x wolniej niz normalny pracownik. Wiec tak naprawde otwarte bylo 1,25 okienka :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Ja dwa tygodnie temu też zmieniłem podejście - osobno klatka, plecy, ręce, tylko nogi robię z barkami. No i klatka plecy nogi robię 6-7 ćwiczeń po 4 serie - ręce zazwyczaj w superseriach, szybko i skutecznie. Siłowo poszedłem do góry ładnie, masa też idzie, więc zadowolenie rośnie :D

Ja superserie jak już robię to pod koniec, jak nabiorę rozpędu, na początku dość często zdarza mi się, że nieco się zmuszam i jestem lekko zmulony :-k. Ciężko mi znaleźć dobry posiłek przedtreningowy, mam wrażenie, że w tym leży problem, polecasz coś? Jajecznica działa w kratkę, buła z białym twarogiem to taki trochę posiłek na alibi, owsianka też kiepsko.

 

 

Ja 1,5-2h przed treningiem jem dosyć syty posiłek typu kura z ryżem, a 0,5h przed piję kreatynę, przedtreningówkę i węgle. Po owsiance to nie wyobrażam sobie treningu :keke:

Odnośnik do komentarza

Coś im się w mbanku pojebało, jak dzwonili do mnie z kolejną ofertą, której nie chciałem słuchać laska powiedziała mi, czy chce wnioskować o to, żeby mi więcej dupy nie truli :o. No i niby od teraz mają już nie dzwonić, wciąż nie mogę uwierzyć w to co się przed chwilą wydarzyło.

no mialo jakos niedlugo wejsc (a moze juz weszlo) to prawo rodem z UK, ze jesli sobie nie zyczysz otrzymywania ofert, ladujesz na specjalnej liscie i jesli potem do Ciebie mimo to zadzwonia, to masz prawo ubiegac sie o odszkodowanie

Odnośnik do komentarza

Jak Ci pomóc Keith?

 

robiłem kiedyś w arcGis-ie tabelkę pod podkład z gminami w Polsce, i jest tam kolumna z nazwą gminy.

Licencja Arka sie mi skończyła, chciałem to otworzyć w Qgisie. I tu jest problem, bo qgis jakoś formatowania polskich znaków nie łapię. Jest na to inny sposób, niż żmudna ręczna edycja?

Odnośnik do komentarza

 

A ja sobie w ramach przygotowania do diety opierdoliłem hamburgera domowej roboty :D Ciężko będzie się odzwyczaić, ale przynajmniej wołowinę zostawię.

 

Coś do niego wkitrał? Mam dobrą wołowinę mieloną i szukam inspiracji

 

Bułę opiekłem w piekarniku, a z dodatków pekinka, ogórek kiszony i pomidor. No i sos na bazie ketchupu i musztardy.

 

KLucz to dobre przyprawienie mięsa. Ja wkrajam posiekaną cebulę, dodaję sporo pieprzu, chili, soli, trochę imbiru, kapkę wody i dwie łyżeczki musztardy sarepskiej.

 

http://www.futhead.com/16/players/1584/prejuce-nakoulma/

 

o gurwa xd

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...